prostat sıvısı hakkında.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

prostat sıvısı hakkında.

Mesaj gönderen tornografi »

selamlar.

prostat masajı ile ilgili son zamanlar kafa yorduğum bir husus var.

evde masaj aleti ile gelen sıvı ile doktorların masaj ile getirdiği sıvılar arasında alaka yok. doktorun yaptığı masaj sonrasında beyaz-grimsi su kıvamında sıvı gelirken evde masaj aleti ile getirdiğim sıvı çok hafif sarımsı, seffaf-beyaz karışımı yapışkan kıvamda bir sıvı.

bunun nedeni hakkında fikri olan var mı acaba?

saygılarımla.
Kardelen42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Re: prostat sıvısı hakkında.

Mesaj gönderen Kardelen42 »

Iste o gercek sivi evde yaptigin sivi prostatin salgisi sadece ama doktorun bastirarak yaptigi icindeki ozu sungerin icini dusun bana yaptiginda cok acimisti ama aynisk bendende geldi dogru buda demek oluyorki doktorun yaptigi daha saglikli cunku istemsiz bosaltiyor siviyi
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

tornografi yazdı:selamlar.

prostat masajı ile ilgili son zamanlar kafa yorduğum bir husus var.

evde masaj aleti ile gelen sıvı ile doktorların masaj ile getirdiği sıvılar arasında alaka yok. doktorun yaptığı masaj sonrasında beyaz-grimsi su kıvamında sıvı gelirken evde masaj aleti ile getirdiğim sıvı çok hafif sarımsı, seffaf-beyaz karışımı yapışkan kıvamda bir sıvı.

bunun nedeni hakkında fikri olan var mı acaba?

saygılarımla.
Ben evde masaj yaptigimda cikan sivi kati cikiyor jole gibi iri damla olarak cikiyor sulu degil,
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Sen sivi olduguna emin misin? Sanki sperm.gibi bahsediyosun
tornografi

Mrshadow yazdı:Sen sivi olduguna emin misin? Sanki sperm.gibi bahsediyosun
sıvı hocam. ama hafif yapışkan.
osmankul

Mesaj gönderen osmankul »

Galba siz prostat sivisi degilde meniyi cikariyorsunuz gibime geldi.
tornografi

osmankul yazdı:Galba siz prostat sivisi degilde meniyi cikariyorsunuz gibime geldi.
hocam prostat masajıyla testisteki meniyi nasıl çıkarıyoruz anlamadım
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

tornografi yazdı:
osmankul yazdı:Galba siz prostat sivisi degilde meniyi cikariyorsunuz gibime geldi.
hocam prostat masajıyla testisteki meniyi nasıl çıkarıyoruz anlamadım
:P :geek: :lol:
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
osmankul

Meninin sivi kismi prostatta uretilir testiste degil.
tornografi

osmankul yazdı:Meninin sivi kismi prostatta uretilir testiste degil.
hocam meni diyorsan zaten sperm de meninin içinde olduğundan senin dediğine göre sperm de getirtmiş oluyoruz.

muhtemelen prostat sıvısıyla zevk suyunun farklı olduğunu ve getirdiğim şeyin zevk suyu(mezi) olduğunu söylemeye çalıştın.
osmankul

Ben yukarda yaptigin <sıvı çok hafif sarımsı, seffaf-beyaz karışımı yapışkan kıvamda bir sıvı> tanimlamanin meniye benzedigini soylemek istedim yoksa menidir ya da degildir demiyorum zaten < Mrshadow sanki sperm gibi > demis. Yaptigin tanimlamayi meniye benzettim prostatitlilerin menisi hastalik oncesi meniden farkli olabiliyor bende prostatit oldugumdan beri menim eskisinden farkli gibi homojen gelmeyebiliyor.
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

osmankul yazdı:Ben yukarda yaptigin <sıvı çok hafif sarımsı, seffaf-beyaz karışımı yapışkan kıvamda bir sıvı> tanimlamanin meniye benzedigini soylemek istedim yoksa menidir ya da degildir demiyorum zaten < Mrshadow sanki sperm gibi > demis. Yaptigin tanimlamayi meniye benzettim prostatitlilerin menisi hastalik oncesi meniden farkli olabiliyor bende prostatit oldugumdan beri menim eskisinden farkli gibi homojen gelmeyebiliyor.
Valla hocam benım meni hastalandıgımdan beri normal gelmiyor, beyaz süt gibi geliyor eskiden katı gelirdi, prostat sıkıtılı olduğundan gerekli kıvamı salgılayamıyor
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Raul7 yazdı:
osmankul yazdı:Ben yukarda yaptigin <sıvı çok hafif sarımsı, seffaf-beyaz karışımı yapışkan kıvamda bir sıvı> tanimlamanin meniye benzedigini soylemek istedim yoksa menidir ya da degildir demiyorum zaten < Mrshadow sanki sperm gibi > demis. Yaptigin tanimlamayi meniye benzettim prostatitlilerin menisi hastalik oncesi meniden farkli olabiliyor bende prostatit oldugumdan beri menim eskisinden farkli gibi homojen gelmeyebiliyor.
Valla hocam benım meni hastalandıgımdan beri normal gelmiyor, beyaz süt gibi geliyor eskiden katı gelirdi, prostat sıkıtılı olduğundan gerekli kıvamı salgılayamıyor
Sen duzelmemismiydin kardeşim izak hocada tedavi olmuş idin gene hastalık yokluyor mu yoksa
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

asosyal yazdı:
Raul7 yazdı:
Sen duzelmemismiydin kardeşim izak hocada tedavi olmuş idin gene hastalık yokluyor mu yoksa
Yokluyor tabi yoklamazmı uzun süre iyidim ama tekran dön başa tamamen kurtulmak cok zor,
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Raul7 yazdı:
asosyal yazdı:
Raul7 yazdı: Valla hocam benım meni hastalandıgımdan beri normal gelmiyor, beyaz süt gibi geliyor eskiden katı gelirdi, prostat sıkıtılı olduğundan gerekli kıvamı salgılayamıyor
Yokluyor tabi yoklamazmı uzun süre iyidim ama tekran dön başa tamamen kurtulmak cok zor,
Ilaç kullanmadan yaşayamaz hale geldik