Bağırsak ve prostat ilişkisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Bağırsak ve prostat ilişkisi

Mesaj gönderen ogz89 »

Cümleten selamunaleyküm arkadaşlar ve kıymetli abilerim herkez gibi benimde prostatit hikayem var 2017 yılı 9.ayında tanıştık bir gece de tüm semptomları ile aniden bir geceden sabaha girdi hayatıma misafir olarak aynı sizler gibi evham panik psikolojik sorunlar devamı oldu çok ama çok kötü günler di ve ben her türlü tedavi seçeneklerini deneyerek çok şükür diye bileceğim bu günlerime kavuştum arkadaşlar ben 2018 yılı 1.ayında prostat enjeksiyonu(bizzat prostat organına antibiyotik enjekte etmek) oldum 3 seyans olanlar bilir nasıl bi ızdırap verdiğini 3 veya 4 gün makat ağrısı ishal problemlerini geçiçi denildi ey vallah dedik son seyanstan sonra Adana’ya döndüm Şubat ayından bu güne ne makat ağrım bitti ne ishalim geçti bi kaç doktor ile görüştüm endoskopi ve kolonoskobi oldum ibs teşhisi konuldu hiç bi tedavi fayda vermedi ve dün ünlü bi gastro prf na gittim ona başımdan geçenleri anlattım benden 2017 yılının 9.ayından bu güne yapılan tüm tedavi be verilen ilaçların listesini tahlil sonuçları ve gastro sonuçlarını istedi bu gün hepsini götürdüm baktı inceledi ben den bi kaç tahlil de kendisi istedi ve dedi ki antibiyotik ve o enjeksiyon tedavisi yüzünden bağırsak florasının dengesi bozulmuş organların komşu olduğunu birindeki sorunun diyer organı direkt etkileyeceğini o yüz den bağırsak sağlığı olmadan hiçbir şeyin yoluna girmeyeceğini söyledi ve hoca ya hak verdim çünkü ben ne zaman ishal olsam ve makat ağrısı başlasa ne ereksiyon kalıyor ne de penis arkadaşlar bu önemli ishal ve makat ağrısı olunca herşey başa dönüyor herşey gidiyo 1 veya 2 yıl sürüyormuş toparlamak ve hoca bağırsakları toparla diğer hastalığı unutursun diyo uzun bi hikaye ama sizler için bizler için önemli evhama paniğe kapılıp saçma sapan bi işe bulaşmayın ben tedaviyi 1 veya 1,5 yıl da bitirecek ken iki yılım daha ziyan olacak gibi allah hayırlısını versin diyorum hepinizi saygı ile selamlıyorum ... Kadir geceniz mübarek olsun
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Bağırsak ve prostat ilişkisi

Mesaj gönderen huseyin252 »

İyide haklısında yalnız ben bu hastalığa idrar yolu enfeksiyonu ile yakalandım öncesi ilişkide var tabi ama bende bagırsak sorunu makat sorunu yok ama prostatit iltihabı var şimdi ben antibiyotik kullanırsam semptomlarım %50 azalıyor ama bagırsakları bozuyor kullanmasam prostatit ilerliyor ne olacak bu durum
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

huseyin252 yazdı:İyide haklısında yalnız ben bu hastalığa idrar yolu enfeksiyonu ile yakalandım öncesi ilişkide var tabi ama bende bagırsak sorunu makat sorunu yok ama prostatit iltihabı var şimdi ben antibiyotik kullanırsam semptomlarım %50 azalıyor ama bagırsakları bozuyor kullanmasam prostatit ilerliyor ne olacak bu durum
Oncelikle enfeksiyon varsa onu durdurman gerekir. Bagirsak florasi icin probiyotik takviyeler kullan. Hergun evde yapilmis olan yogurt tüket. Probiyotik beslen.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kadir yazdı:
huseyin252 yazdı:İyide haklısında yalnız ben bu hastalığa idrar yolu enfeksiyonu ile yakalandım öncesi ilişkide var tabi ama bende bagırsak sorunu makat sorunu yok ama prostatit iltihabı var şimdi ben antibiyotik kullanırsam semptomlarım %50 azalıyor ama bagırsakları bozuyor kullanmasam prostatit ilerliyor ne olacak bu durum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kadir yazdı:
kadir yazdı:
Oncelikle enfeksiyon varsa onu durdurman gerekir.Buda antibiotik kullanmaktan gecer maalesef. Bagirsak florasi icin probiyotik takviyeler kullan. Hergun evde yapilmis olan yogurt tüket. Probiyotik beslen.
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

Ağızdan alınan antibiyotik bu duruma getirmiyor sıkıntı olsa bile probiyotik yoğurt turşu gibi yüklemeler ile tez toparlıyor ama bunun üstüne ben gibi enjeksiyon işine girince dananın kuyruğu kopuyor
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

kadir yazdı:
Oncelikle enfeksiyon varsa onu durdurman gerekir. Bagirsak florasi icin probiyotik takviyeler kullan. Hergun evde yapilmis olan yogurt tüket. Probiyotik beslen.
Abi benim aksine yoğurt süt felan daha kötü yapıyo ben oral antibiyotik mağduru değilim ki ne olduysa enjeksiyondan sonra oldu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ogz89 yazdı:
kadir yazdı:
Abi benim aksine yoğurt süt felan daha kötü yapıyo ben oral antibiyotik mağduru değilim ki ne olduysa enjeksiyondan sonra oldu
Süt demiyorum bakın, süt ishal yapar,probiyotik beslenin diyorum..yogurt en dogal probiyotiktir. Yararli bakteriler ihtiva eder bağırsaklar icin.Enjeksiyonun ne denli zarar verdigini ben bu forumda defalarca zikrettim. Yaptirmayin dedim.
albatros
Hastalık Başlangıç Yılı: 1828

Mesaj gönderen albatros »

Arkadaşlar ben yaklaşık 11 senedir benzer sorunlar ile boğuşuyorum. Benim ağrılarım sol testisin üzerinde yoğunlaşıyor. Burada yanmalı ve kimi zaman dayanılmaz olabiliyor. İşin ilginç yanı sag testis bölgesinde hiçbir ağrı yok ve herşey normal.Hastalığın başından itibaren ziyaret ettiğim ürologlardan en başında bir tanesi hemde profösör ünvanlı birisi siz prostatit olmuşsunuz bu : size bir iyi bir de kötü haberim var. Kötü haber bu geçmez Iyi haberi de bu hastalık bu seyrinde devam eder demişti ve bu tip hastalar dertlerine dermen bulmak için doktor
Doktor gezerler demişti (bu konuda haklı çıktı galiba) Anck
Bu amca prostatit teşhisi koymadan önce prostat sıvısı falan almamıştı. Ben forumda öğrendim prostatit teşhisi koyabilemek için prostat sıvısından örnek alınması gerektiğini. Her neyse
Bundan sonraki süreçtede ziyaret ettiğim hiçbir ürolog benden böyle prostat sıvısı alalım falan demedi ve doğrudan prostatit
Teşhisi koyan olmadı. Yakın bir zamanda prostat sıvısı testi yaptırmayı düşünüyorum.
Her neyse ben şimdiye kadar hep yurtdışı forumlardan bilgi toplamaya çalışıyordum. Geçenlerde gene böyle bir forumda Çin’li Dr. Song adlı birinin yenilikçi 3D prostatit tedavisi yönteminden haberdar oldum. Bu tedavi yöntemide doğrudan prostata yapılan enjeksiyonu kapsıyordu diğer geleneksel Çin tedavi yöntemleri ile birlikte. Söylediklerine göre de tedavide
Başarı oranları %95 e kadar varıyordu. Ben whatsapp üzerinden
Kendileri ile temas kurdum. Bana kapsamlı yanıt verdiler ancak tedavi ücretleri çok uçuk. Eğer tedaviyi bu kliniğin kurucusu Dr.Song yaparsa haftalık 3.000 USD nin üzerinde. Eğer diğer deneyimli başka bir doktor yaparsa 2.000-2.500 USD denildi. Bana adamlar sadece benim söylediklerimden hareket ile 5 haftalık bir tedavi önerdi. Tabi ben herhangi bir test falan göndermedim nasıl uzaktan benim şikayetlerimin prostatit olduklarından emin olabileceklerini anlayamadım.
Burada Kadir bey prostata iğne yaptırmayın diye defalarca vurguluyor. Bu nedenle yüksek başarı elde ettiklerini söyleyen
Bu klinikten bahsetmek istedim. Prostata enjeksiyon yöntemleri farklı olabiliyor bilmiyorum. Gerçekten söyledikleri gibi %95 tedavide başarı oranları varsa bu illetten kurtulmak için ben dahil bunu göze almak isteyenler olabilir. Belki bundan haberdar olmak isteyen arkadaşlar olabilir diye bu kliniğin web adresini sizle aşağıda paylaşmak istiyorum. Bu oluşumdan bilgisi olanlar
Var ise bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.

https://www.3dprostatecure.com/
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

albatros yazdı:Arkadaşlar ben yaklaşık 11 senedir benzer sorunlar ile boğuşuyorum. Benim ağrılarım sol testisin üzerinde yoğunlaşıyor. Burada yanmalı ve kimi zaman dayanılmaz olabiliyor. İşin ilginç yanı sag testis bölgesinde hiçbir ağrı yok ve herşey normal.Hastalığın başından itibaren ziyaret ettiğim ürologlardan en başında bir tanesi hemde profösör ünvanlı birisi siz prostatit olmuşsunuz bu : size bir iyi bir de kötü haberim var. Kötü haber bu geçmez Iyi haberi de bu hastalık bu seyrinde devam eder demişti ve bu tip hastalar dertlerine dermen bulmak için doktor
Doktor gezerler demişti (bu konuda haklı çıktı galiba) Anck
Bu amca prostatit teşhisi koymadan önce prostat sıvısı falan almamıştı. Ben forumda öğrendim prostatit teşhisi koyabilemek için prostat sıvısından örnek alınması gerektiğini. Her neyse
Bundan sonraki süreçtede ziyaret ettiğim hiçbir ürolog benden böyle prostat sıvısı alalım falan demedi ve doğrudan prostatit
Teşhisi koyan olmadı. Yakın bir zamanda prostat sıvısı testi yaptırmayı düşünüyorum.
Her neyse ben şimdiye kadar hep yurtdışı forumlardan bilgi toplamaya çalışıyordum. Geçenlerde gene böyle bir forumda Çin’li Dr. Song adlı birinin yenilikçi 3D prostatit tedavisi yönteminden haberdar oldum. Bu tedavi yöntemide doğrudan prostata yapılan enjeksiyonu kapsıyordu diğer geleneksel Çin tedavi yöntemleri ile birlikte. Söylediklerine göre de tedavide
Başarı oranları %95 e kadar varıyordu. Ben whatsapp üzerinden
Kendileri ile temas kurdum. Bana kapsamlı yanıt verdiler ancak tedavi ücretleri çok uçuk. Eğer tedaviyi bu kliniğin kurucusu Dr.Song yaparsa haftalık 3.000 USD nin üzerinde. Eğer diğer deneyimli başka bir doktor yaparsa 2.000-2.500 USD denildi. Bana adamlar sadece benim söylediklerimden hareket ile 5 haftalık bir tedavi önerdi. Tabi ben herhangi bir test falan göndermedim nasıl uzaktan benim şikayetlerimin prostatit olduklarından emin olabileceklerini anlayamadım.
Burada Kadir bey prostata iğne yaptırmayın diye defalarca vurguluyor. Bu nedenle yüksek başarı elde ettiklerini söyleyen
Bu klinikten bahsetmek istedim. Prostata enjeksiyon yöntemleri farklı olabiliyor bilmiyorum. Gerçekten söyledikleri gibi %95 tedavide başarı oranları varsa bu illetten kurtulmak için ben dahil bunu göze almak isteyenler olabilir. Belki bundan haberdar olmak isteyen arkadaşlar olabilir diye bu kliniğin web adresini sizle aşağıda paylaşmak istiyorum. Bu oluşumdan bilgisi olanlar
Var ise bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.

https://www.3dprostatecure.com/
Aman prostat enjeksiyonundan uzak durun
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Prostat enjeksiyonu saçmalığın daniskası Kadir abi 100lerce kez açıkladı.. hala medet uman iyileşeceğini sananlar var.. pes gerçekten
Allah büyük.
albatros
Hastalık Başlangıç Yılı: 1828

Mesaj gönderen albatros »

Arkadaşlar ben sadece bu Dr. Song denen Çinli doktorun 3 boyutlu prostatit tedavisi diye adlandırdığı bir yöntemine rastladığımdan bahsettim. Doktorun bu alanda 30 seneye yakın
Klinik deneyimine dayanarak geliştirdiği bir yöntemden bahsediliyor. Tedavinin bir tek enjeksiyona dayalı olmadığı kesin. Ben sadece araştırmaya meraklı ve imkanı olan arkadaşlar vardır bir bakar fikir beyan eder diye bunu paylaştım. Adamlar %95 başarı oranını yakaladıklarını beyan ediyorlar. Ha bu doğrudur değildir bunu bilmem. Tedavinin tüm ayrıntılarını bilmeden kestirip atmak kolay. Prostata uygulanan enjeksiyon yöntemi tüm
Dünyada tek midir? Adamlar geleneksel Çin tıbbına dayanarak hazırladıkları bitkisel karışımları da enjekte ettiklerinden falan bahsediyorlar. Insanları araştırmaya zorlayan içine düştükleri çaresizlikleri. Keşke kendini kanıtlamış bir yöntem olsa ve bizlerde bu kadar araştırma yapmak zorunda kalmasak!