OTURARAK CALISAN VARMI YARDIM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
huysuzdahi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: OTURARAK CALISAN VARMI YARDIM

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Hakan111 yazdı:Elbette, başka türlü oturamam. Ama şunu da belirtmem gerek, ben makat yanması için kullanıyorum.
Siz prostatit hastasımısınız makat ağrısı için mi hemoroid için mi kullanıyorsunuz?
huysuzdahi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen huysuzdahi »

asosyal yazdı:
huysuzdahi yazdı:
asosyal yazdı: Sizinle benim şikayetler aynı gibi bakteri olmadan bende de sürekli şişme oluyor prostat çok yumuşak ve hassas[/quote
2 senedir tedaviye devam ediyorum aralıklarla en son nisan ayı başında atak geçirip hastanede yattım 3 gün felan iğne serum derken 15 gün yataktan kalkamadım sonrasında göbek altındaki ağrılarım bayağı azaldı het sabah ereksiyon geri geldi ve her gece kamyon devirdi. 1 hafta önce hava sıcak diye içligi çıkardım geri geldi :cry: tekrar giymeye basladim yarin tekrardan doktora gideceğim. Gün içinde siz ne yapıyorsunuz?
Hiç bir şey yapamıyorum gün içinde malesef geceden boşalırsam ertesi gün rahat geçiyor 2 .gün tekrar başlıyor makat bölgesi ağrıları hiç belli olmuyor gün günü tutmuyor benim prostat bezini normale döndürmem gerekiyor çok hassas ve üzeri prostatitden bozulmuş ...
Oturmada bizi rahatlatacak bir şey yok mu oturma simidi dışında acaba,?
Bende simit yok kullanmıyorum. Bugün ağrılarım bayağı arttı maalesef :oops: ben evlice değilim boşalmak bazen daha çok artırıyor ağrıyı bazen size teşhisi kim koydu peki çoğu doktor non bakteriyel prostatit olayını kabul etmiyor
Hafta sonu yine Zafer hocadaydım yine her şey tertemiz çıktı ultrasonda prostatta nodül vardı PSH yaptı 1.89 çıktı herşey normal dedi prostat sıvısında 1-2 lökosit çıktı idrar temiz sadece biraz ödem var dedi hamam veya oturma banyosu dedi
Ben artık prostatı bir baş gibi düşünüyorum mesela herkesin streste başı ağrıyor benim prostatım ağrıyor diye düşünüyorum Hiç baş ağrısı yaşamam yerine prostat ağrım olur senin başın ağrıyor mu mesela ?
Hakan111
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Hakan111 »

huysuzdahi yazdı:
Hakan111 yazdı:Elbette, başka türlü oturamam. Ama şunu da belirtmem gerek, ben makat yanması için kullanıyorum.
Siz prostatit hastasımısınız makat ağrısı için mi hemoroid için mi kullanıyorsunuz?
Kronik pelvik ağrı sendromu dediler, KP yani.
Fakat Hemoroid filan yok, gastroentroloğa baktırdım. Yırtrık çatlak vs de yok. Ama yanıyor işte bi sebepten.
ereneren27

Mesaj gönderen ereneren27 »

efervesan yazdı:
ereneren27 yazdı:
mebay yazdı:
Benimki de senin gibi kardesim arada ek olaraksol pelvikde ufak agrilarim oluyor o kadar ama ilk baslarda pelvik agrisida olmuyordu acikcasi
bende ağrı felan yok şükür ama dediğim gibi bu yanma deli edecek beni birde büyük tuvaletimi yaptıktan sonra çok rahatlıyor yanma yani baya geçiyor her hafta sonu aha geçti diyorum pzt işe başlayıp oturunca hadi bakalım sil baştan bağırsak ile alakalı bi durum olabilr mi acaba gerçi kolonoskopi oldum parça aldılar herşey temiz çıktı basur dışında ama bilmiyorum
İşin stresi de etkileyebilir
stresli bi işim yok bu yanma mevzusu koca formda kımsede olmadı mı yaw kımse cozum bulamadı mı
mebay

Mesaj gönderen mebay »

ereneren27 yazdı:
efervesan yazdı:
ereneren27 yazdı:
bende ağrı felan yok şükür ama dediğim gibi bu yanma deli edecek beni birde büyük tuvaletimi yaptıktan sonra çok rahatlıyor yanma yani baya geçiyor her hafta sonu aha geçti diyorum pzt işe başlayıp oturunca hadi bakalım sil baştan bağırsak ile alakalı bi durum olabilr mi acaba gerçi kolonoskopi oldum parça aldılar herşey temiz çıktı basur dışında ama bilmiyorum
İşin stresi de etkileyebilir
stresli bi işim yok bu yanma mevzusu koca formda kımsede olmadı mı yaw kımse cozum bulamadı mı
Ayni sikinti bendede var kardesim bazen yanma siddeti artiyor bazen azaliyor neye gore artip atmadigini anliyamiyorum tek iyi gelen sey sicak su torbasina oturunca ve sicak suda hissetmiyorum
1453ali
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen 1453ali »

Makat yanması bütün prostatit hastalarının yüzde sekseninde olur sen sadece kendindemi var sanıyorsun ptostatta iltihap ödem bakteri agır kaldırmak bazılarına sirke yani asidik yiyecek ve içecekler dende olabiliyor bende eskiden çok vardı şimdi yüzde 5 falan kaldı önceleri hiç oturamıyordum bazen büyük abdest esnasında kendini hissettiriyor