Swap alimi sonucu siddetli yanma

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mebay
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Swap alimi sonucu siddetli yanma

Mesaj gönderen mebay »

Kusura bakmayin sadece bir sorum vardi benden prostat masaji sonucu sivi gelmediği için penis içine swapla girilip alindi ve bu işlem sırasında baya yanma olustu ve sonrasinda idrar yaparken siddetli bir yanma var doktora sorduğumda 2 3 kere işer geçer enfeksiyondan kaynakli bu kadar yaniyor dedi bole durum başina gelen var mi acaba
Dipnot : cevre hastanesi ibrahim hocadan aldirdim duzen laba verdim bide sperm kulturu ustune vermemi istedi duzen ureoplazma testini spermden yapiyormus sadece prostat salgisindan yapmadıklarını solediler.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Swap alimi sonucu siddetli yanma

Mesaj gönderen Valeri »

mebay yazdı:Kusura bakmayin sadece bir sorum vardi benden prostat masaji sonucu sivi gelmediği için penis içine swapla girilip alindi ve bu işlem sırasında baya yanma olustu ve sonrasinda idrar yaparken siddetli bir yanma var doktora sorduğumda 2 3 kere işer geçer enfeksiyondan kaynakli bu kadar yaniyor dedi bole durum başina gelen var mi acaba
Dipnot : cevre hastanesi ibrahim hocadan aldirdim duzen laba verdim bide sperm kulturu ustune vermemi istedi duzen ureoplazma testini spermden yapiyormus sadece prostat salgisindan yapmadıklarını solediler.
2 gün sürüyor yanma kardeşim. Üretra çok hassas bir bölge olduğu için tahriş olmuştur swap alınırken, endişe edecek birşey yok
mebay
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Swap alimi sonucu siddetli yanma

Mesaj gönderen mebay »

Valeri yazdı:
mebay yazdı:Kusura bakmayin sadece bir sorum vardi benden prostat masaji sonucu sivi gelmediği için penis içine swapla girilip alindi ve bu işlem sırasında baya yanma olustu ve sonrasinda idrar yaparken siddetli bir yanma var doktora sorduğumda 2 3 kere işer geçer enfeksiyondan kaynakli bu kadar yaniyor dedi bole durum başina gelen var mi acaba
2 gün sürüyor yanma kardeşim. Üretra çok hassas bir bölge olduğu için tahriş olmuştur swap alınırken, endişe edecek birşey yok
saolasin cevapladığın için tesskurler :)