Askerlik.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Askerlik.

Mesaj gönderen asosyal »

Bu hastalık icin prostat gribi olarak geçtiği için rapor vermezler. Ben askerlik yaparken sıkıntı çok çekmiştim gerçi o zaman reçetesiz antibiyotik alıyordum haftasonu kışlaya soktum öyle bitirdim askerliği ınsaallah sıkıntı yasamazsin
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Tanıdık varsa çürük raporu ya da maddiyat durumu varsa bedelli düşünmedin mi
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Ben bu hastalık yüzünden bedelliyi ödedim.
Allah büyük :roll:
Prostaq
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Prostaq »

cucu3636 yazdı:Abiler merhaba. Uzun süredir tedavi görüyorum. Tabi ki ilk günlere göre çok iyiyim ama ağrılarım ve özellikle sık idrar hala devam ediyor. Bunun yanında ibs, hemoroid, makat çatlağı sorunları.
Askere gidicem bu ay 18 inde, asker için hiç bir hoca yazı vermiyor. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bir yardım eli uzatın fikirlerinize çok ihtiyacım var
Kardeşim ben şuan askerim ve saydığın hastalıkların hepsi mevcut çürük vermezler buna onu unut bir kere askerlik yaptığım yer muş un üst bölge karakolu 66 günüm kaldı burası-40 i bulup 6 ila 10 metre kar arasında seyrediyor ki bizim hastalık soğuğu sevmiyor burası buz ama çok denedim çürük alamadım ( kirik çıkık düz taban göz) hariç çürük alamazsın tanıdık doktor dahi vermez yani öyle yada böyle bu hastalıklarla askerliğini bitirexeceksin mecbur geçmiş olsun Allah yardımcin olsun Allah büyük deyip başla ..
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen msrcmm »

Kardeşim, askere gittiğinde revire gidil dış hastaneye çıkmaya bak. Dış hastanede de Ürolog ile görüş bu meseleni.
eserben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen eserben »

cucu3636 yazdı:Evet abi sa. Askerdeyim düne kadar herşey güzel ken. Dün bir akıntı oldu. Şimdi ayakta dursam penisim ağrıyor.
Oturursam yumurtalık ile makat arasında ki bölge ağrıyor. Revize gidiyorum yapacağım birşey yok diyip geri gönderiyor. 3 haftadır mastrabasyon yapmadım. Sizce akıntı normal mi?
Kardeşim telden yazdım sana ama ulaşamadım. Bölük komutanınla bir görüş durumunu anlat dışarıya sevk versinler ilaçlar konusunda yardımcı olur belki. Askerliği nerde yapıyorsun ?
sessiz01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sessiz01 »

bende bedelli askerlik yapacam çuruk vermiyorlar malesef sık idrar yuzunden nasıl askerliği yapacam kara kara düşünüyorum
sessiz01

cucu3636 yazdı:
sessiz01 yazdı:bende bedelli askerlik yapacam çuruk vermiyorlar malesef sık idrar yuzunden nasıl askerliği yapacam kara kara düşünüyorum
İnşallah yazın yaparsın kardeşim. Valla kışın problem. Biraz öncede yine akıntı oldu. Ağrılarım arttı. Şafak 10
nisanda kütahya havaci
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Arkadaşlar, askerlik için bu hastalıkta rapor vs alınabilir mi? Üroloji doktorundan ne isteyebiliriz?
sessiz01

cucu3636 yazdı:Abiler merhaba. Uzun süredir tedavi görüyorum. Tabi ki ilk günlere göre çok iyiyim ama ağrılarım ve özellikle sık idrar hala devam ediyor. Bunun yanında ibs, hemoroid, makat çatlağı sorunları.
Askere gidicem bu ay 18 inde, asker için hiç bir hoca yazı vermiyor. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bir yardım eli uzatın fikirlerinize çok ihtiyacım var
merhaba nisan ayında bedelli askerlik yaptim

2 doktordan prostat hastasi raporum vardi ilk gun revire çıktım spor eğitim muaf olmak için doktorlar goruştum ,sadece ilaç yazabilirim sık idrar engel değil dedi vermedi bana

çavuşlarla goruştum komutanlarla tamam sıkıntı olmaz dedi yalan çıktı ilk gun yemekhaneye verdiler durumu anlattım çavuş iyi değildi tuvalete gitmeme izin vermedi bazen ben tabi dinlemedim gittim tartiştim
spor felan da gördüm zar zor izin alabildim inşlh komutanlarin iyi olurda sıkıntı yapmazlar çok kotu durumda kaliyorsun adamlar halini anlamiyor sorunun varsa doktora git muaf yazisi al bende sana dokunmayayim diyor adam
sessiz01

romeo yazdı:Arkadaşlar, askerlik için bu hastalıkta rapor vs alınabilir mi? Üroloji doktorundan ne isteyebiliriz?
ürüoloji raporu spor eğtim muaf değilmiş 2 tane prostat raporum vardi, alabiliyorsan kalp ,nefes darliği-bacakta yırtılma vs tarzi raporlar almaya bak o zaman spor eğitim muaf eder rahat edersin
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Çürük veya rapor alınamıyor yani? Peki ne istenebilir üroloji den? İlaç vitamin takviye?
sessiz01

romeo yazdı:Çürük veya rapor alınamıyor yani? Peki ne istenebilir üroloji den? İlaç vitamin takviye?
muayne zamani heyete gir ufakta olsa belki çürük alma şansın var
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Ben askerde dedim muayene de böyle böyle bi rahatsızlığım var diye bana sordukları şuydu 4 hafta antibiyotik kullandın mı
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bu hastalık icin rapor yok kardeşim bende hatta menier diye rahatsızlık var çoğu kişi askerlikten men edilirken üstüne beni amfibi komando yapıp helikopter den attılar dalış yaptırdılar her ay 15 gün dağ da tatbikat yaptım kulak bir yandan prostat bir yandan 6 ay kısa dönem olarak foça dağlarında surundum