MUHSİN BALABAN İLE TEDAVİYE BAŞLADIM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: MUHSİN BALABAN İLE TEDAVİYE BAŞLADIM

Mesaj gönderen Kc34 »

Bu isi bilen doktorlar rahatlikla sivi cikartiyorlar ben iki doktoru bilirim bu konuda tecrubeli biri zafer hoca oteki basri hoca. Ikisindede hicbir sikinti olmadan rahatlikla sivi gelmisti.
prostatit55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen prostatit55 »

arkadaş lar pcr sonucu bu ne demek bilgisi olan varsa yardımlarını rrica ederim test sonucu u kadar

AÇIKLAMALAR:

Lactobacillus, Staphylococcus spp.

Streptococcus spp.

Corynebacterium spp.

normal florada da bulunabilir.

Cinsel yolla bulaşmaları şart değildir.
zafer

Mesaj gönderen zafer »

prostatit55 yazdı:arkadaş lar pcr sonucu bu ne demek bilgisi olan varsa yardımlarını rrica ederim test sonucu u kadar

AÇIKLAMALAR:

Streptococcus spp.

Corynebacterium spp.

Gelişimde mi yaptırdın pcr ?
prostatit55

zafer yazdı:
prostatit55 yazdı:arkadaş lar pcr sonucu bu ne demek bilgisi olan varsa yardımlarını rrica ederim test sonucu u kadar

AÇIKLAMALAR:

Streptococcus spp.

Corynebacterium spp.

Gelişimde mi yaptırdın pcr ?
medicana beylikdüzü neden?
zafer

Mesaj gönderen zafer »

benzer kombinasyon bende de çıkmıştı ondan sordum
prostatit55

total bacterial mass 10 üzeri 33,
lactobacillus spp 10 üzeri 33 diğerlerinde not detecet
tabloda yazan
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Lactobacillus genellikle vajina florasında yaşar oranın ph ını koruyarak patojen ve mantar üremesini engeller. Patojen kesinlikle değildir ama bir erkekte bunun çıkması tuhafıma gitti biraz.
Maximus7781

Mesaj gönderen Maximus7781 »

Zafer hoca gerçekten iyi prostat sıvısı konusunda. Önemli bir konu da sıvı aldırmadan önce en az 2 günü boşalmamış olmak...
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

mebay yazdı:Herkese iyi gunler bende muhsin balabanla tedaviye basladim alaninda iyi doktor ama bazi konularda tutarsızlığını hissettim acikcasi ilk muyaneye gittigimde baya bir konusmanin ardindan masaj sonrasi prostat sıvısı gelmedi ve bana dedigi prostatin sert ve yumusatmamiz lazim kanallari acmamis gerekiyor dedi neyse saolsun prostat masajlarini yapti bir kez cok az miktarda prostat sivisi geldiginde 10 lokosit cikti ve igne ve antibiyotik tedavisine basladik takviyelerin yaninda en son muyaneye gittigimde (tabi bu sure zarfindaki masajlarda hic bir sivi cikmadi) prostatin yumusamis dedi ama sivi cikmadi hoca durumun iyi lokosite bakmamiza gerek olmadigini kullandigin antibiyotiklerin yeterli oldugunu zamana birakmam gerektigini soledi ama benim aklimdaki celiski ilk basta prostat kanallarini acmamis gerekitor ki sivi ciksin derken sonradan cikmamasi ve lokositin kac oldugunu bilmeden tedaviyi yeterli gormesiydi sadece doktoru kotulemek icin solemiyorum cidden ilgili bir hoca ama benim aklimda soru isareti birakti acikcasi ve 2 ay sonra kontrole gel dedi
prostat sivisi masajla kesinlikle cikar , sayet cikmiyorsa o doktorun eksikliginden kaynaklaniyordur bircok doktorda analiz icin yaptirdiginmdan dolayi biliyorum % 100 tecrube ile sabittir ... Hatta bir tedavim siasinda 10 gun ust uste masaj yaptirmistim her gun her defasinda min 2 damla cikmisi ve cok sertte yapmiyordu canim az yaniyordu yani ... ...Adama altindan parmak diyorlardi ruslar ...
azek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen azek »

Kc34 yazdı:Bu isi bilen doktorlar rahatlikla sivi cikartiyorlar ben iki doktoru bilirim bu konuda tecrubeli biri zafer hoca oteki basri hoca. Ikisindede hicbir sikinti olmadan rahatlikla sivi gelmisti.
Her iki doktorara hata Muhsin hocaya da gittim. Zafer hoca sonuç odaklı sert olabiliyor, Muhsin hoca çok sert yapıyor ve zor sıvı çıkıyor. Basri hoca eli çok hafif ve çok ama çok rahat sıvı çıkartıyor.
mebay
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mebay »

esanjor01 yazdı:
mebay yazdı:Herkese iyi gunler bende muhsin balabanla tedaviye basladim alaninda iyi doktor ama bazi konularda tutarsızlığını hissettim acikcasi ilk muyaneye gittigimde baya bir konusmanin ardindan masaj sonrasi prostat sıvısı gelmedi ve bana dedigi prostatin sert ve yumusatmamiz lazim kanallari acmamis gerekiyor dedi neyse saolsun prostat masajlarini yapti bir kez cok az miktarda prostat sivisi geldiginde 10 lokosit cikti ve igne ve antibiyotik tedavisine basladik takviyelerin yaninda en son muyaneye gittigimde (tabi bu sure zarfindaki masajlarda hic bir sivi cikmadi) prostatin yumusamis dedi ama sivi cikmadi hoca durumun iyi lokosite bakmamiza gerek olmadigini kullandigin antibiyotiklerin yeterli oldugunu zamana birakmam gerektigini soledi ama benim aklimdaki celiski ilk basta prostat kanallarini acmamis gerekitor ki sivi ciksin derken sonradan cikmamasi ve lokositin kac oldugunu bilmeden tedaviyi yeterli gormesiydi sadece doktoru kotulemek icin solemiyorum cidden ilgili bir hoca ama benim aklimda soru isareti birakti acikcasi ve 2 ay sonra kontrole gel dedi
prostat sivisi masajla kesinlikle cikar , sayet cikmiyorsa o doktorun eksikliginden kaynaklaniyordur bircok doktorda analiz icin yaptirdiginmdan dolayi biliyorum % 100 tecrube ile sabittir ... Hatta bir tedavim siasinda 10 gun ust uste masaj yaptirmistim her gun her defasinda min 2 damla cikmisi ve cok sertte yapmiyordu canim az yaniyordu yani ... ...Adama altindan parmak diyorlardi ruslar ...
Bugun zafer hocaya gittim ve bol lokosit goruldu her sahada muhsin hocaya kalsa temmuz ayinda kontrole gelmem gerektigi idi kusura bakmayin ama muhsin hocadan ciddi anlamda mennun kalmadim ve tedavimi uzaticak hareketler yaptigini soleyebilirim zaten yukardaki yaziyi okursaniz gorursunuz neyse ben sadece bana olanlarin baskasina olmasini istemedigim icin buraya bunu yaziyorum saygilarla
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Hastalık zor tedavisi daha zor rabbim herkese şifa versin ama işini bilen doktor bulmak çok zor ben şunu anlıyorum bizim üroloji uzmanları bu hastalıkta çok yetersiz
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
prostatit55

Arkadaşlar herkese merhaba 2 gün önce muhsin hocaya kontrole gittim benim hastalık başlangıcım 5-6 ay kadar o yüzden muhsin hoca bir önceki sefer gibi belirtilerin ciddi boyutta olmadığını söyledi prostat masajı yaptı yine sıvı gelmedi prostatıma iyice bakmasını rica ettim gayet düzgün bir problem göremiyorum dedi bu arada bunlara rağmen makatta ara sıra şişlik arasıra keskin iğne batması gibi hisler maseneyi tam boşaltamama vs gibi hisler devam ediyor yanlız arkadaşlar sizi bi konuda uyarmak istiyorum bence prostat masajından sonra bağırsak florası bence kesinlikle bozuluyor ve majat bölgesindeki problemleri tetikliyor şimdilik herşey sıradan ilerliyor zaman herşeyin ilacı sanırım herkese allahtan şifa diliyorum
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

zafer hoca masaj yapıyor, bugune dek bu sorunları yaşamadım
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Muhsin hoca masaj seklini degistirmeli. Kim gitse sivi gelmiyor. Bende bozulan flora yavas yavas toparliyor. Cok sert masaj yapiyor.
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Mrshadow yazdı:zafer hoca masaj yapıyor, bugune dek bu sorunları yaşamadım
Kesinlikle!! Ben 1 yildan fazla oldu zafer hocaya gidiyorum. Prostat sivisi gelmiyor baska birgun gelin demedi. Ayrica cok nazik ve bilinçli masaj yapiyor. 2 hafta bosalmadigimda cesme gibi sivi geldiği oluyor.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Msln yazdı:Muhsin hoca masaj seklini degistirmeli. Kim gitse sivi gelmiyor. Bende bozulan flora yavas yavas toparliyor. Cok sert masaj yapiyor.
Zaten doktorlar bu yuzden yanasmiyor.masaja
Hem dagitiriz, organa zarar veririz korkusu hem de beceriksizlikten
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Mrshadow yazdı:
Msln yazdı:Muhsin hoca masaj seklini degistirmeli. Kim gitse sivi gelmiyor. Bende bozulan flora yavas yavas toparliyor. Cok sert masaj yapiyor.
Tamam hoca ilgili kibar arastirmaci. Ama masaj konusunda suan işin ehli degil. Ne zaman mesafe alir bu konuda biz de aradaki mesafeyi kaldiririz.
prostatit55

Mrshadow yazdı:
zaman içerisinde toparlar mı dersiniz ?
Maximus7781

Mesaj gönderen Maximus7781 »

Masajda zafer hocadan şaşmayacan
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Herzaman soylerim, her urolog prostat masajini bilmiyor. Bilen varsada hepsi yapmiyor.Yapmak istesede yapamiyor.
Msln

Mesaj gönderen Msln »

cucu3636 yazdı:
kadir yazdı:Herzaman soylerim, her urolog prostat masajini bilmiyor. Bilen varsada hepsi yapmiyor.Yapmak istesede yapamiyor.
Masajda ki tek amaç sıvıyı çıkartmak mı abi?
Lökosit bakmak için tabi ki tek amaç sivi çıkarmak. Ayrica muhsin hocanin yaptigi sert hareketleri suan icin masaj olarak nitelendirmek cok zor.
Msln

Mesaj gönderen Msln »

prostatit55 yazdı:
Mrshadow yazdı:
zaman içerisinde toparlar mı dersiniz ?
Sen ben baskasi gidecek tecrube kazanacak haliyle toparlayabilir. Fakat bu haliyle tekrar gitmeyi dusunmuyorum. Gidince gene sivi cikaramayacak. 1 hafta sonra tekrar gideceksin. Belki o zamanda cikmayacak. Gereksiz agri gereksiz zaman kaybi. Once baskalarindan tecrube kazansin , gorelim neler yapti sonra tekrar gideriz. Saglik sakaya gelmez. Doktor iyi niyetli ama masaj konusunda yeterli degil.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Sivi cikartilmayan masaj,masaj degildir.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Bende kendisine gittim doktor galiba genele değilde ödemli gördüğü yere masaj yaparak bizzat oradan çıkarmaya çalıştığından çıkartamıyor olabilir bunu uygun bi dille ifade etsek belki düzelir