Şikayetlerim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Şikayetlerim

Mesaj gönderen gonore »

Evet 6 gün önce türk kahvesi, portakal suyu ve soğukta kalınca makat yanması ve acısı, penis başında ilk önce üşüme hissi sonrasında kızarma ve yanma hissi, apış arası sıcaklıktan pişik, testislerde hafif ağrım vardı... Kendime şu an dikkat ediyorum ve sadece testislerinde ağrı kaldı oda büyük ihtimal akşam mastürbasyon yapınca geçer. Ereksiyon olunca gelen şeffaf akıntım var bunu hala anlamadım sitede kimsede yok galiba bu şikayet bende yaklaşık 120 gündür var... Henüz prostatit teşhisi konulmadı, bel soğukluğu için çeşitli antibiyotikler aldım sadece o kadar.
:P
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Şikayetlerim

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Hocam sakin ol kaç gündür bir sürü başlık açtım böyle başlık açıp yaşadığın şeyleri yazman bir şeyi değiştirmez biraz sakin ol
Allah büyük.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Canım kardeşim özür dilerim valla :(... Şu an gurbet ellerde kaldım resmen bu dertle ne yapacağımı bilemiyorum... 5 dakikalık zevk uğruna bu hale geldim...Sadece bu hastalık mı var emin olmak istiyorum bunun içinde doktora gitmem gerekli test olmam gerekli ama işte gidemiyorum ne yazık ki :(.... Neyse valla özür dilerim biraz evhamı abartıyorum inşallah prostatit değilimdir... Bende kasık fıtığı gibi bişey var testislerim eskidende ağrırdı ve şişerdi bazen, buna ek olarak idrarda hafifçe bir yanma oda su içince geçiyor, şeffaf gelen akıntıda artış, makat penis yanması durumum var... Acaba diyorum makat penis yanması yan etki falan mı yada mantar mı ordan bir umut diyorum, şeffaf akıntıya da doku hasarı desem yırtabilir miyim onun derdindeyim valla :)... Neyse az kaldı 44 gün sonra testlerimi olacağım, 47 gün sonra zafer hocadayım sonuçlarımla ya da muhsin hoca bakalım...
cihanovel

Mesaj gönderen cihanovel »

47 gün erken olmazmi ?
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Kardeşim afrika kıtasındayım türkiyede olsam yada gelme imkanım olsa ilk müsait gününde yanında olurum zafer hocanın ama beklemek zorundayım...
toprak12

Mesaj gönderen toprak12 »

Gonore kardeşim abartıyorsun,,, sürekli farklı farklı başlıklar açıp konu kirliliğine neden oluyorsun,,, buradaki herkes prostatit için uğraşıyor. Senin sürekli konu açman rahatsızlığını çözmez,,, sorunlarına bir neden arıyorsan forumda arama yap,,, eski konularda seni teselli edecek veya sorununa çözüm bulacak şeyler var. Buradaki insanlar doktor değil sana forum üzerinden tedavi uygulayamaz kimse ,,, türkiyeye geldiğinde ilgili doktorlardan birine gidip tüm sorularını onlara sor. Bu şekilde kendine zarar veriyorsun psikolojini bozarsın kardeşim,,, daha yaşın genç cinsel hayatın öyle kolay bitmez bunları düşünme,,, kafanı işine odakla.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Teşekkürler abilerim, kardeşlerim sadece çok yalnız kaldım bu süreçte kusura bakmayın :(
hayirdirinsallah

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Hocam forumdan birazcık çık başka şeylere kafanı ver çok araştırma yapıp psikolojini daha da bozuyorsun bence
Allah büyük.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Haklısın kardeşim psikoloji kalmadı.... Hiv mi oldum hepatit mi sifiliz mi hsv mi derken bu akıntıyı durduramadım sonra testis ağrıları makat yanması falan buralara geldim...www.aidsrehberi.com sitesindeydim orda da kafayı yemiştim buda ordqki hesabım https://aidsrehberi.com/profil/gonore/questions
Ama işte istanbula gittiğimde netleşecek herşey onun gerginliği var...Şu ağrılar bi bitseydi iyi olacaktı..
mebay

Mesaj gönderen mebay »

Dostum emin olmamakla birlikte senin aldigin antibiyotiklerle gonoreyi bitirmiş olman gerekiyor belki de ayriyetten gardnella flan vardir eger ki tekrar urologa gitme sansin varsa bu durumu belirt ben doktor degilim sadece bir varsiyim yapiyorum
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Çok haklısın abicim...Gonore, klamidya, mikoplazma, üreoplazma gibi şeyler için gayet etkili antibiotikler aldım... Seftriakson, doksisiklin, azitro, genta, oflakson falan daha napayım anlamadım.... Acaba gidip gardnella vaginalis için antibiyotiği alsam kullansam mı aynı şey aklımdan geçiyordu senin dediğinle... Ama bende aadece şeffaf akıntı var gardnella da yeşilimsi akarmış.. Valla abicim şu an sadece testis ağrım kaldı hepsi geçti belirtilerin bir anda...Mastürbasyon yaptım buda sabaha geçer kesin...Çok şükür hiv hepatit sifiliz olmadım.. Onlar daha kötü hastalıklar tabi kesn değil hala ihtimal var belki de 189. günümde onlardan da test yaptırcam bakalım.. Ama eminim prostatit var bende çünkü antibiotik alınca 0 km gibi oluyorum bırakınca sorunlar başlıo.. Neyse valla Allah sizlerden razı olsun bu site sayesinde hızlıca sonuca gitcem İstanbula gelince
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Birde yaşadığım ülkeden bir ürolog ayarlıcam kendime işimden istifa etmeyim diyorum. Testleri istanbulda olurum, zafer hocadan ilk tedaviye başlarım onun kürlerinin olduğu ilaçları türkiyeden buraya getiririm... Sonra devamında doktora durumu anlatırım parası neyse veririm masaj yaptırırm... Burda özel hastaneler ucuz 125 lira muayene ücreti veriyorum en kaliteli doktor 150 tl alıo... Zaten maaş dolarla gelio sadece doktorla iyi diyalogta olmalıyım... Kadir abinin taktiklerine göre takviye de getiririm en azından 6-7 aylık malzemem olur elimde.... Aileme durumuda açarım türkiyeden buraya bilet alıpisteklerimi aldırırım onlarada... Bakalım kafamdan kurtlar geçiyor.... Dün lazer operasyonu geçirdim dermatoloğa gittim özel... Molloscum teşhisi koydu lazerle yaktı kanattı 6 tanesini biraz acıdı haftaya kalanlarıda yakcak... Ödediğim ücret 500 tl türkiyede olsam 1000 tl öderdim heralde...
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Bugün danone yoğurt, arı poleni ve portakal çiçeği balı diye ürünler aldım marketten..Ev yoğurdu tüketme şansım yok maalesef. 1 tatlı kaşığı arı polenine 1 çay kaşığı portakal balı ve yoğurt karıştırıp yiyicem düzenli iftardan sonra tatlı niyetine nolcak bakalım... Arı poleni kullanan oldu mu?
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Kardes sen once psikolojik destek al.once hiv sonra hepatit filan derken siyirmissin biraz. Prostatit bile olsan sikinti degil. Olumcul bir haatalik degil, biraz konforunu bozar. Artik evham yapip durma
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

gonore yazdı:Evet 6 gün önce türk kahvesi, portakal suyu ve soğukta kalınca makat yanması ve acısı, penis başında ilk önce üşüme hissi sonrasında kızarma ve yanma hissi, apış arası sıcaklıktan pişik, testislerde hafif ağrım vardı... Kendime şu an dikkat ediyorum ve sadece testislerinde ağrı kaldı oda büyük ihtimal akşam mastürbasyon yapınca geçer. Ereksiyon olunca gelen şeffaf akıntım var bunu hala anlamadım sitede kimsede yok galiba bu şikayet bende yaklaşık 120 gündür var... Henüz prostatit teşhisi konulmadı, bel soğukluğu için çeşitli antibiyotikler aldım sadece o kadar.

Dostum sakin ol yine evham yapmışsın biraz sakinleş daha önce söyledim yine söylüyorum istifayı gerektirecek bir durum yok zaten olan olmuş gerisine bak istanbula gelinceye kadar orda tedavi ve tahlillere devam et takviye filan al kimse prostatitden ölmüyor sonuçta Türkiye’ye gelince düzenli bir Tahli̇l ve tedaviye devam edersin belkide orda iyileşeceksin biraz sakin sakin sakin ve akıllı adım at başka bir hata yapma adamlar 15 yıl prostatit okuyor ondan sonra tedavi ile iki ayda iyileşiyorlar rahatla
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Ben kafayı yedim orası kesin.. Kanser bile olmuş olabilirim şu süreçte yemin ederim...13 kere hiv testi oldum....45. günümde test tekrarı istendi ağlamaktan mahvoldum...Hala hiv olduğumu düşünüyorum beynime inandıramıyorum 13 teste rağmen... Ben resmen 5 dklik zevk için hayatımı kararttım 146 gündür böyleyim... Hatta bunlar iyi günlerim... İlk 28 günde 8 kilo verdim...O günden bu güne de 18 kilo aldım. Manyakça kilo değişimi yaşadım. Dışkında kanamalar falan yaşadım stresten.. Gözlerim kapandı konjonktivit oldum. Yaşadıklarımı anlatsam yok artık dersiniz.
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

gonore yazdı:Ben kafayı yedim orası kesin.. Kanser bile olmuş olabilirim şu süreçte yemin ederim...13 kere hiv testi oldum....45. günümde test tekrarı istendi ağlamaktan mahvoldum...Hala hiv olduğumu düşünüyorum beynime inandıramıyorum 13 teste rağmen... Ben resmen 5 dklik zevk için hayatımı kararttım 146 gündür böyleyim... Hatta bunlar iyi günlerim... İlk 28 günde 8 kilo verdim...O günden bu güne de 18 kilo aldım. Manyakça kilo değişimi yaşadım. Dışkında kanamalar falan yaşadım stresten.. Gözlerim kapandı konjonktivit oldum. Yaşadıklarımı anlatsam yok artık dersiniz.
Hocam senin psikolojin bozulmuş sanırım. 90. Günden sonra Anti HIV antikor testin negatif ise, be de daha önce organ nakli, veya kanser hastalığından dolayı kemoterapi tarzı tedavi almadıysan, HIV konusunu bir kere kapatacaksın. Kapatamıyorsan, psikolojik destek alacaksın. Eğer halâ HIV poz olduğunu düşünüyorsan, kesinlikle psikoloğa gitmelisin. Üstüne prostatit içinde yukarıda yazdıklarımı okursun.

Geçmiş olsun.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Ya ya ne günler geçirdim ne psikolojiydi evet bizde geçtik o yoldan ganore arkadaş yine söylüyorum kafanı toparla
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Saolun arkadaşlar hepiniz... An itibariyle 43 gün kaldı testleri olmama... Şu an sadece alt karın ağrım var diğerleri geçti.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

gonore yazdı:Saolun arkadaşlar hepiniz... An itibariyle 43 gün kaldı testleri olmama... Şu an sadece alt karın ağrım var diğerleri geçti.
O alt karın ağrısı başa bela zaten birde gaz varmış gibi hissettiriyor adami
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

gonore yazdı:Evet 6 gün önce türk kahvesi, portakal suyu ve soğukta kalınca makat yanması ve acısı, penis başında ilk önce üşüme hissi sonrasında kızarma ve yanma hissi, apış arası sıcaklıktan pişik, testislerde hafif ağrım vardı... Kendime şu an dikkat ediyorum ve sadece testislerinde ağrı kaldı oda büyük ihtimal akşam mastürbasyon yapınca geçer. Ereksiyon olunca gelen şeffaf akıntım var bunu hala anlamadım sitede kimsede yok galiba bu şikayet bende yaklaşık 120 gündür var... Henüz prostatit teşhisi konulmadı, bel soğukluğu için çeşitli antibiyotikler aldım sadece o kadar.
Benim bunca sene anladığım şu. Gonore( Bel soğukluğu) tedavisi çok basit bir hastalık, ilaçları düzenli aldığın anda kuruyor. Eğer gonore tedavisi aldıysan, halâ şikayetlerin geçmediyse, durum akla direk prostat iltihabını getiriyor.

Bunun teşhisi de forumda her yerde yazıyor. Ürolog prostatından masajla sıvı alacak. Prostatın durumuna bakacak. Lökositin çoksa prostat iltihabıdır. Lökositin yoksa prostat iltihabı değildir. Bu kadar basit hocam.

Geçmiş olsun...
gonore

Mesaj gönderen gonore »

kader48 yazdı:
Benim bunca sene anladığım şu. Gonore( Bel soğukluğu) tedavisi çok basit bir hastalık, ilaçları düzenli aldığın anda kuruyor. Eğer gonore tedavisi aldıysan, halâ şikayetlerin geçmediyse, durum akla direk prostat iltihabını getiriyor.

Bunun teşhisi de forumda her yerde yazıyor. Ürolog prostatından masajla sıvı alacak. Prostatın durumuna bakacak. Lökositin çoksa prostat iltihabıdır. Lökositin yoksa prostat iltihabı değildir. Bu kadar basit hocam.

Geçmiş olsun...
evet kardeşim... 41 gün sonra türkiyeye gelince testlerimi ve bu dediğin işlemi yaptırcam... Şimdilik dayanmam lazım 50 gündür antibiyotik veya bişey almıyorum.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Arkadaşlar ağrılardan dolayı kafayı yiyorum.... Kalçam da kas ağrısı var resmen... Fitsess’a gidenler bilirler kol kasları ağrır yeni başladığında bende de o şekil kalça kaselerimde ağrı var su anda....Canımı sıkan şey ağrılar geziyor.... 45 gündür ilaç almıyorum ancak kalçamda hep bi kaşıntı var özellikle yürüyünce oluyor... Makat yanmam arada oluyor son 5 gündür yok geçti.... Penis başı yanmam sandalyede oturumca oluyor ancak bugün oturdum olmadı...Ereksiyondan sonra akıntı geliyor direkt şeffaf renkli...Ben daha önce 3 kez tedavi oldum üretrit için ancak hep artarak gitti şikayetlerim...Geçen hafta rastgele araştırırken prostatite gitti elim daha önceden de denk geldiğimde hadi canım diye bakmamıştım... Şikayetler artınca ekşide okurken bu siteyi buldum. 1 haftadır burdayım. Bulunduğum ülkede lökosit bakan test yapan bir yer bulamadım bir türlü. 38 gün sonra türkiyeye uçağım var....Ancak dayanamıcam gibi bugün aileme herşeyi itiraf etcem başımdan nelerin geçtiğini 5 aydır gizliyordum... Hiv mi oldum falan diye düşünürken çok önemsememiştim bu durumu... Ancak kronik prostatinde ölümcül ve hasar bırakan bir hastalık olduğuyla her gün yüzleşiyorum... Kana geçerse bakteri ölümcül olabilir diyorlar..Şimdi durumu aileme açıklamak istiyorum telden elimi geri çekiyorum...Çok kötü durumdayım psikolojik olarak.... Kesinlikle prostatit var bende eminim....Siz olsanız ne yapardınız? Sağlık mı para mı? İşte tam bu durumu yaşıyorum şu anda.....Allahım yardım et bana diye dua ediyorum.. Hayatımda sadece tek ilişkim oldu 5 ay önce ondada korundum ve patlama olmamıstı... Sadece çıkartırken penis derime 1 damla kayganlaştırıcı jel düşmüştü.... Sadece onu sildim ama yıkamak aklıma gelmedi ordn bişeyler bulaştı kesinlikle....Napayım sizce arkadaşlar?
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen allameicihan »

bu hastalık benden tam 11 yıl sonra geçti birdenbire.ölüm filan deme gülerler adama prostat masajı olunca bile ateşlendirip yere yapıştırır prostattaki iltihap millet göt sikmekten yorgun düşüyorda birşey olmuyor bu kesinlikle bağışıklıkla ilgili yaşınızı veya kilonuzu yazmamışsınız hasar prostatta kalıyor hissizlik orgazmda zevk alamama vb.
Konya456estir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Konya456estir »

Bu hastalikta ne kadar kafaya takarsan okadar bok olur yanliz ben kimsenin öldunü duymadim ve zaten insanlarin morellerini bozma kardes