PRP (Kök hücre) Enjeksiyonu

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
NeverGiveUp

PRP (Kök hücre) Enjeksiyonu

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Sorun her yerde "prostatın yeterince kanlanmaması" olarak görünüyor ya.. Bu duruma yönelik geliştirilen bir sistem PRP. Özellikle diş hekimlerinin kullandigi, vücudun değişik bölgelerinde uygulanabilen bir yöntem. Temel olarak vücuttan alınan kanın belli işlemlerden geçtikten sonra prostatik bölgeye enjekte edilmesiyle uygulanıyor. Özellikle İntra prostatik enjeksiyonla birlikte uygulandıgında daha etkili oldugu ifade ediliyor.

Yöntemi uygulayan bir doktorla görüştüğümde, yeni uygulanmaya baslanan bir sistem oldugunu; bu sebepten cok fazla veri olmadigini ve %80 oranında basari yakalanabilecegini söylemisti bana.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: PRP (Kök hücre) Enjeksiyonu

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

bu yöntemi deneyen göremedik bir türlü.araştırmalarıma göre yurt dışında da yoktu.belkide vardı ben bulamadım.tam olarak bilmiyorum.düşününce mantıklı geliyor ama ücreti enjeksiyonun iki katı kadar.bu da çoğumuzu aşıyor malesef.
huseyn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen huseyn »

Kok hucre haqqin gecenlerde televizyonda duymusdum Saglik kurumu Her dogulmus bebekden kan goturulerek yillarca saklana biliyormus
Yaşamaq bizə ümütdür!
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Bunu yaptiran ben de duymadim hic. Akla yatkin geliyor fakat uygulayacak dr %80 oraninda bir iyilesmeden bahsedince hevesim kirildi. Ucreti enjeksiyonun iki kati kadarsa uc bes kisi ortaklasalim da aramizdan birini secip yaptiralim. O neymis oyle ya.. Bir seans 1500 tl mi?
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.