Ankara da doktor tavsiyesi.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
aziz

Ankara da doktor tavsiyesi.

Mesaj gönderen aziz »

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum. 3 aydan fazladır hastayım. Tokat ta ikamet ediyorum. Burada 3 farklı doktora gittim. Üçüde kronik prostatit teshisi koydu. Bir buçuk ay antibiyotik kullandım. Hic bi faydası olmadı. Simdi antibiyotik igne oluyorum. O da geçici fayda ediyo. Ankarada bu işten anlayan bi doktor varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Tesekürler.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Ankara da doktor tavsiyesi.

Mesaj gönderen kadir »

Aziz mrb,
Nasil bir igne oluyosun? Kactane oldun?Baska takviye supplement aliyormusun?Agrin varmi?
aziz

Mesaj gönderen aziz »

İlk etapta günlük 1 tane 12 adet unecefin igne oldum.daha ilk ignede agrilarım birden kesildi. Igneler bitikten 3 gün sonra yavas yavas sorunlar geri gelmeye başladı. Doktoru aradim izindeymis acilden yazdir dedi 6 igne daha yazdırdım. Takviye kullanmıyorum. Kereviz tohumlu bitki cayi ve keci boynuzu pekmezi iciyorum. Ereksiyon problemim genelde yok. Daha çok penis kökünde batma ve idrar sorunlarım var.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Aziz ,konya da enjeksiyon yapan bir doktor vardı adını hatırlayamadım bu formda bazı sayfalrda adı geçiyor bir araştır derim
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Mehmet Ardıç / Özel Konya Hospital.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
aziz

Mesaj gönderen aziz »

enjeksiyon tedavisi olupta iyileşen var mı? Sanırım sitede yaptıran arkadaşlar var. Onlar fayda gördüler mi?
alican48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen alican48 »

Arkadaşlar enfeksiyon doktoruna görünen oldu mu? Acaba enfeksiyon doktoru prostat sıvısına bakar mı? Yoksa benim görevim değil der mi?
freeman

Mesaj gönderen freeman »

alican48 yazdı:Arkadaşlar enfeksiyon doktoruna görünen oldu mu? Acaba enfeksiyon doktoru prostat sıvısına bakar mı? Yoksa benim görevim değil der mi?
Normal ürolog bulamıyoruz ki bakması için prostat sıvısına enfeksiyon cu mu baksın ..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

aziz yazdı:İlk etapta günlük 1 tane 12 adet unecefin igne oldum.daha ilk ignede agrilarım birden kesildi. Igneler bitikten 3 gün sonra yavas yavas sorunlar geri gelmeye başladı. Doktoru aradim izindeymis acilden yazdir dedi 6 igne daha yazdırdım. Takviye kullanmıyorum. Kereviz tohumlu bitki cayi ve keci boynuzu pekmezi iciyorum. Ereksiyon problemim genelde yok. Daha çok penis kökünde batma ve idrar sorunlarım var.
Igneleri sabah aksam 1 kullanacaktin...bitincede 2kutu flexllevo750 tablete devam edecektin.vitamin takviyesi ilê beraber (Ligone probiyotikli.)
Serdar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Serdar »

Aziz öncelikle geçmiş olsun. Ankara da özellikle bu iş üzerine çalışan bir doktor yok. Zaten şehir dışından geleceksen İstabulu araştır bence.
aziz

Mesaj gönderen aziz »

İstanbul atasehir memorial hastanesi Tibet erdogru. Giden arkadaslar olmuş sanırım. Önerirmisiniz?
redfox81
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen redfox81 »

Ben Tibet erdoğruya muayene oldum bana en sonunda dediği senin rahatsızlığın psikolojik dedi psikiyatri ilacı verdi çok zengin iş Adam'ı falan değilseniz hiç gitmeyin hasta yaklaşımı in beğenmedim.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

redfox81 yazdı:Ben Tibet erdoğruya muayene oldum bana en sonunda dediği senin rahatsızlığın psikolojik dedi psikiyatri ilacı verdi çok zengin iş Adam'ı falan değilseniz hiç gitmeyin hasta yaklaşımı in beğenmedim.
sana herhangi bir tahlil yaptırmadı mı yada var mıydı yanında ? neye dayanarak psikolojik dedi.
aziz

Mesaj gönderen aziz »

Bayram sonrası tibet hocaya gitmeyi planlıyordum. 3 aydır hastayım daha dogru dürüst muayene olamadım. Eger dediginiz gibi biriyse o kadar yolu bosa gitmis olcam.
redfox81

Gitmek istiyorsan git gitme demem Prostat muayenesi yaptı önce antibiyotik verdi sonraki kontrollerde en sonunda pudendal sinir sıkışması olabilir dedi sinir sıkışmasında Teşhis eden bir tek hastane var diye biliyorum ama genel yaklaşım olarak bana resmen psikolojik demeye getirdi sinir sıkışması Varımı diye Tekkik yaptır dedi ben son yaklaşımından sonra bir daha gitmedim bence git derim sonuçta birşey kaybetmesin Allah yardımcın olsun.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

redfox81 yazdı:Gitmek istiyorsan git gitme demem Prostat muayenesi yaptı önce antibiyotik verdi sonraki kontrollerde en sonunda pudendal sinir sıkışması olabilir dedi sinir sıkışmasında Teşhis eden bir tek hastane var diye biliyorum ama genel yaklaşım olarak bana resmen psikolojik demeye getirdi sinir sıkışması Varımı diye Tekkik yaptır dedi ben son yaklaşımından sonra bir daha gitmedim bence git derim sonuçta birşey kaybetmesin Allah yardımcın olsun.
hangi hastaneymiş bu sinir sıkışmasını tesbit eden? ,başka hastanede olabilir
redfox81

Ben yedi tepe üniversitesinde yapıyorlar diye biliyorum ben gidip yaptırmadım .