Zafer Oyman Tedavisi.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Zafer Oyman Tedavisi.

Mesaj gönderen red »

cihanovel yazdı:Bazı arkadaşlar kondomla ilişkiye girdiklerinde bile nüks yaşamış. O nasıl oluyor anlamadım
kondomsuz ilişkiye giriyorum herhangi bir nüks yaşamadım.
cihanovel
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen cihanovel »

kevin34 yazdı:ben 12 yıl önce Zafer hocaya gitmiştim ozaman bukadar tecrübelimi bilmiyorum tabi ondan önce 10 tane daha doktara gitmişimdir. Ama en iyisi Zafer hocaydı. bende belsoğuklu ile başladı bu lanet. sperm sayımda çok düşüktü. zafer hoca bu sperm işini bende 2 ayda çözdü. çok moralde vermişti.
düzenli lokasitede baktı. lokasitte stabil oldu 15-16 lardan 1-2 oldu. buraya kadar hersey süper. ama lanet ağrılar sadece azalmıştı ve geçmemişti.
Zafer hocamın hakkını yiyemem gözümde çok değerlidir. tabi sende 1-2 oldu sen iyileştin sende mikrop yok dedi. pcr falan üreme falan yok bende.
non baktariel dedikleri. Zafer hocanın sen iyileştin dediğinde benim ağrılarımın devam etmesi sonucunda başımdan kaynar sular döküldü. ozaman eswt yoktu zafer hoca yada bilmiyordu. ben gidersem fırsat bulursam eswtli bir daha böyle deneyeceğim. 12 yıldada oda çok hasta gördü tecrübe kazandı belki beni iyileştirir diye düşünüyorum. bendeki ağrıları sizler ile paylaşayım.
zafer hoca da tedaviden sonra iyileşenler
1-makatta yanma
2-işeme
3-testis ağrısı
4- ereksiyon( bu bende %60 randımanlı idi şuan soru yok)

12 yıldır devam edenler. (ama şiddeti azalmış devam eden.)
1- bel ağrısı mütiş bir ağrı sırt üstü yatamıyorum düşünün.
2- penis başında mantar gibi şişme ucunda acıma ve penis başının kızarıklaşması( hani grip olursunda burun kenarları kızarırya benim penis aynen öyle kaldı)
3-penis üşümesi
4- klasik pinpon topu oturma hikayesi
5- genital bölgelerde penis üstünde v dediğimiz yerde ağrı
6- belin yan tarafları elektriklenme gibi ağrılar.
7- ayak eklemlere vuran ağrılar.
8-zaman zaman işeme problemi( hezaman yok)

tabi bu ağrılar şuan için eskisinden daha az ama var. hastalığın başında bunlar daha fazlaydı tabikide.
bende kalan ağrılar bunlar.
benim ağrılarıma sizin tavsiye edebileceğiniz bir yöntem varsa yardımlarınıza şimdiden teşekkür ederim.
ümidimizi yitirmeyelim zira bu hepimiz için yıkım olur. herkese çok geçmiş olsun. Allah düşmanımıza bu hastalığı vermesin.
Onemore bantlar var dostum bi tane sag omzuna bi tanede beline yapistir. 24 saat sonra banti degistir. 3 ay bunu yap bel agrilarin sifira inecek. Tabi banti bulmak bi mesele
Kaan2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Kaan2 »

Valla arkadaşlar benim tek sorunum sürekli idrar Hissi önüne gecemiyorum evliyim 3 yıldır 2 defa sex yapıyorum yurtdışında yaşıyorum o yüzden sağlık sistemi çok yavaş ve henüz lökosit bakan doktor yok bende Candia mantarı ve hemoroid de var
kevin34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen kevin34 »

cihanovel yazdı:
kevin34 yazdı:ben 12 yıl önce Zafer hocaya gitmiştim ozaman bukadar tecrübelimi bilmiyorum tabi ondan önce 10 tane daha doktara gitmişimdir. Ama en iyisi Zafer hocaydı. bende belsoğuklu ile başladı bu lanet. sperm sayımda çok düşüktü. zafer hoca bu sperm işini bende 2 ayda çözdü. çok moralde vermişti.
düzenli lokasitede baktı. lokasitte stabil oldu 15-16 lardan 1-2 oldu. buraya kadar hersey süper. ama lanet ağrılar sadece azalmıştı ve geçmemişti.
Zafer hocamın hakkını yiyemem gözümde çok değerlidir. tabi sende 1-2 oldu sen iyileştin sende mikrop yok dedi. pcr falan üreme falan yok bende.
non baktariel dedikleri. Zafer hocanın sen iyileştin dediğinde benim ağrılarımın devam etmesi sonucunda başımdan kaynar sular döküldü. ozaman eswt yoktu zafer hoca yada bilmiyordu. ben gidersem fırsat bulursam eswtli bir daha böyle deneyeceğim. 12 yıldada oda çok hasta gördü tecrübe kazandı belki beni iyileştirir diye düşünüyorum. bendeki ağrıları sizler ile paylaşayım.
zafer hoca da tedaviden sonra iyileşenler
1-makatta yanma
2-işeme
3-testis ağrısı
4- ereksiyon( bu bende %60 randımanlı idi şuan soru yok)

12 yıldır devam edenler. (ama şiddeti azalmış devam eden.)
1- bel ağrısı mütiş bir ağrı sırt üstü yatamıyorum düşünün.
2- penis başında mantar gibi şişme ucunda acıma ve penis başının kızarıklaşması( hani grip olursunda burun kenarları kızarırya benim penis aynen öyle kaldı)
3-penis üşümesi
4- klasik pinpon topu oturma hikayesi
5- genital bölgelerde penis üstünde v dediğimiz yerde ağrı
6- belin yan tarafları elektriklenme gibi ağrılar.
7- ayak eklemlere vuran ağrılar.
8-zaman zaman işeme problemi( hezaman yok)

tabi bu ağrılar şuan için eskisinden daha az ama var. hastalığın başında bunlar daha fazlaydı tabikide.
bende kalan ağrılar bunlar.
benim ağrılarıma sizin tavsiye edebileceğiniz bir yöntem varsa yardımlarınıza şimdiden teşekkür ederim.
ümidimizi yitirmeyelim zira bu hepimiz için yıkım olur. herkese çok geçmiş olsun. Allah düşmanımıza bu hastalığı vermesin.
Onemore bantlar var dostum bi tane sag omzuna bi tanede beline yapistir. 24 saat sonra banti degistir. 3 ay bunu yap bel agrilarin sifira inecek. Tabi banti bulmak bi mesele
inşallah benim ağrılarımıda kesebilir. benim anladığım kadarı ile günde 2 tane kullanacağım internetten baktım ürüne deneceğim. desteğin için tesekkür ederim dostum.
Carizma270
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Carizma270 »

Sürekli idrar hissim var 5 senedir, sistoskopi bişe yapıldı sonuç yok... En son Hüseyin hoca prostat sıvısı alırken prostat ödemliydi yani ağrısız versiyonu da bende var bu prostatitin
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Carizma270 yazdı:Sürekli idrar hissim var 5 senedir, sistoskopi bişe yapıldı sonuç yok... En son Hüseyin hoca prostat sıvısı alırken prostat ödemliydi yani ağrısız versiyonu da bende var bu prostatitin
Bol masaj yaptirman lazim