Erken Boşalma Sorunları

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Nonkp82
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Erken Boşalma Sorunları

Mesaj gönderen Nonkp82 »

Merhaba
Yeni gördüm forumu bende tedavi görüyorum ama doktorlar erken boşalmaya çözüm bulamıyor, forumu dışardan okudum kafam karıştı.
Antidepresanon zararı çok krem sprey yerine gerçekten etkili bir geciktirici hap var mı
Penis başı aşırı hassas
Ne önerirsiniz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Erken Boşalma Sorunları

Mesaj gönderen kadir »

Nonkp82 yazdı:Merhaba
Yeni gördüm forumu bende tedavi görüyorum ama doktorlar erken boşalmaya çözüm bulamıyor, forumu dışardan okudum kafam karıştı.
Antidepresanon zararı çok krem sprey yerine gerçekten etkili bir geciktirici hap var mı
Penis başı aşırı hassas
Ne önerirsiniz
Lustral kullanabilirsin.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

dapoksetin denedin mi ilişkiden 1 2 saat önce alınıyor.
ozkan5418
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ozkan5418 »

Penis başı aşırı hassas
Ne önerirsiniz
erken boşalma bendede büyük sorun,hiçbirşey anlayamıyorum.son bir senedir ara ara ufak ağrıların dışında pek bir şikayetim yok,tabi bu ağrılarda huzrsuz ediyor,3 ay birşey yok sonra ard arda iki gün istem boşalma olunca gece uyurken hafif hafif sızlıyor.erken boşalmayı doğal olarak nasıl çözümleriz zamanla geçer mi acaba?
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ege44 »

ozkan5418 yazdı:
Penis başı aşırı hassas
Ne önerirsiniz
erken boşalma bendede büyük sorun,hiçbirşey anlayamıyorum.son bir senedir ara ara ufak ağrıların dışında pek bir şikayetim yok,tabi bu ağrılarda huzrsuz ediyor,3 ay birşey yok sonra ard arda iki gün istem boşalma olunca gece uyurken hafif hafif sızlıyor.erken boşalmayı doğal olarak nasıl çözümleriz zamanla geçer mi acaba?
İyi bir doktor eşliğinde dapoksel kullanabilirsiniz erken boşalma için üretilmiş bir ilaçtır
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen msrcmm »

Aile hekimi yazabilir mi bu hapı? Reçetesiz alınır mı? Yoksa branş doktorumu lazım? Hangi branş?
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Erken boşalma bendede vardı zamanla normale döndü önceden ereksiyon olur olmaz boşalıyordum
ozkan5418
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ozkan5418 »

Untitleduserr yazdı:Erken boşalma bendede vardı zamanla normale döndü önceden ereksiyon olur olmaz boşalıyordum
erken boşalma enfeksiyonun devamınada işaret olabilir mi?
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Aynen hatta doktora sorduğumdada enfeksiyon devam ediyor o zaman demişti
Uzunyol2

Mesaj gönderen Uzunyol2 »

Aşırı hassasiyet varsa bepantol kullan