tavsiye ettiğiniz doktorlar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
massimo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: tavsiye ettiğiniz doktorlar

Mesaj gönderen massimo »

vanpersie yazdı:
ABittersweetLi yazdı:
vanpersie yazdı:Arkadaslar Benim sorunlarim testislerde agri ve menide puturlu parcaciklar gittigim drlarin tamamina yakini tahliler temiz cikinca biseyin yok deyip yolladi.netten soru sordugum bi kac dr ise non bakt prostatit dedi ama onlarda tedavi konusunda klasik oneriler disinda pek bisey soylemiyolar. bursada prof.mete kilciler var ne kadar dogru ne kadar yanlis bilmiyorum ama yeni bir tedavi (nasil bir tedavi oldugunu bilmiyorum.netten ulasmaya calistim ama cvp gelmdi.)yontemiyle non bakt prostatitin tedavisinde basari sagladigini soyleniyo kendisine muayene olan var mi? Birde nette dr Ali hatay prostatitin cozumunun oldugunu omur boyu surmeyecegini soyluyo bu ne kadar dogru sizce
söyleniyor derken? kim söylüyor bunu?
Bugun kensine ulastim eswt ile bazi hastalarda ise yaradigini soyledi .
Arkadaslar uzak durulmasi gereken bir doktordur kendisi.ben gittim kendisine bana yanlis teshis koydu bedavaya varikosel ameliyati olmama sebep olacakti neredeyse neyseki verilmis sadakam varmis.tatli dilli insana guven veren konuşması vardir amma velakin benim gozumde boş birisidir.maddiyati on planda tutan hastalara acimayan halden anlamayan birisi.tutturmus bi edsw 1000 tedavsi diye insanlari kandiriyor.kendisi medicalpark hastanesi doktorudur ve bu tedaviyi disarida bi klinikte baska bir doktora yaptirmaktadir yonlendirmektedir bold saglik grubunun cihazini kullanmaktadir ve her hastadan prim almaktadir . Uzaktan gelecek olan varsa birdaha dusunsun derim
vanpersie
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen vanpersie »

Anladim hocam eyvallah sagolasin bu durumdan hic bahsetmesi bana direkt bursaya gel dedi.
DANTE64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen DANTE64 »

benim tavsiye ettiklerim;

yılların deniyimi Çapa; Cerrahpaşa, Hacettepe üniversitesi mezunu
muaynehanesinde mikroskop ve Ultrason olan, prostat tuşesi yapabilen
her doktor iyi dir.