Gecmeyen Pelvik agrisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
moskovaBB
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Gecmeyen Pelvik agrisi

Mesaj gönderen moskovaBB »

Herkese selamlar.

Arkadaslar yasim 45 oldu. 2018 aralik sonu Zafer hoca ya gittim prostat sivisindan lokosite bakti 15-16 goruldu Forsef igne ,Floxilevo,Ligone ve 2 gunde yarim Afilta kullandim. 20 gun sonrasinda tekrar lokositime bakti. 1-2 ye dusmus . bu arada rektal muayenede prostatin genel olarak olamasi gerketigi gibi yumusak, sadece sol tarafta biraz sertlikler ( sanirim hastaliktan kaynaklan) soyledi . Ligone ve 2 gunde yarim afilta ya devam et haftada 2 kere sicak suya otur iyisin dedi.

Fakat 3-4 ay gecmesine ragmen pelvik bolgemde ozellikle oturdugumda bir doluluk, cok hafif bir agri-yanma hissi devam ediyor. Bunun haricindeki butun sikayetlerim bitti. Forum u takip ediyorum devamli bu arada bu forum un kurulmasinda emegi gecen, ozellikle iyilesmelerine ragmen forumdan kopmayip bizleri aydinlatan arkadaslara sonsuz tesekkurler ediyorum.
Kadir abi nin onerdigi Pea (400mg), Ala (250 mg) yani sira Bromelain 500mg. bunlarida kullaniyorum. Yurtdisinda oldugum icin protat icin kullanilan titresimli bir masaj aleti ile haftada bir kendime prostat masaji yapiyorum. ve haftada iki kere sicak suya oturuyorum.

pelvik bolge argisi neden devam ediyor ve nasil gecer ? Neler kullanmaliyim ?

Tecrubeli arkadaslardan ve kadir abimden musaitlerse fikirlerini ogrenmek istiyorum.

bu arada moskova da bulunan bu Sanos klinigi hala acilmadi. devlete bagli bir klinikti. bashekim vefat ettikten sonra hastane restorasyon amacli sureli olarak kapatildi hala acilmadi. kullanilan tedavinin patent paylasimi ile ilgili sikintidan dolayi da hala acilamiyor olabilir bence. doktorlarindan birisi baska hastanede hizmet veriyor.

Simdiden tesekkur eder herkese acil sifalar dilerim.
Mrshadow

Re: Gecmeyen Pelvik agrisi

Mesaj gönderen Mrshadow »

o günden bu güne lokosit ölçtürmediysen tedavi olmuş sayılmazsın
moskovaBB

eski sikayetlerim kalmadi. malesef burada prostat sivisindan lokosit olcturemiyorum. Ama haklisiniz onumuzdeki haftalarda olcturmek icin istanbul a gidecegim. sizce pelvik agrimin hala gecmemesi tekrar lokosit oraninin yukselmis olma ihtimaline mi bagli ? cevabiniz ve forumda verdiginiz degerli bilgiler icin tekrar tesekkur ederim.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

hemen geçmez.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Aynı pelvik ağrı sorunu bende de var 2 senedir geçmedi habu ki bu hastaligi 12 yıldır çeken biriyim. Ama hiç bu kadar uzun ağrı çekmemiştim. Bu hastalık başa bela sende lökosit cıkmış bende onu bile bulamadılar sevinsem mı üzülsem mı bilemedim!
moskovaBB

sizde de pelvik agri mi kaldi sadece? yoksa baska sikayetlerinizde var mi?
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

moskovaBB yazdı:sizde de pelvik agri mi kaldi sadece? yoksa baska sikayetlerinizde var mi?
MoskovaBB sanos clinicten haber var mı aramıştın sen galiba orayı ?
Allah büyük :roll:
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

Pardon yazmıssın
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

moskovaBB yazdı:sizde de pelvik agri mi kaldi sadece? yoksa baska sikayetlerinizde var mi?
Pelvik ağrı kaldı bende. Iseme ereksiyon gibi problem yok bende. Arada sağ sol karın boşluğuna vurduğu gibi bulantı yapıyor bende
subasienes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen subasienes »

pelvik ağrısı yaşayanlar özele gelsin elimden geldiğince yardımcı olmayaca çalışacağım
moskovaBB

opulentia yazdı:
moskovaBB yazdı:eski sikayetlerim kalmadi. malesef burada prostat sivisindan lokosit olcturemiyorum. Ama haklisiniz onumuzdeki haftalarda olcturmek icin istanbul a gidecegim. sizce pelvik agrimin hala gecmemesi tekrar lokosit oraninin yukselmis olma ihtimaline mi bagli ? cevabiniz ve forumda verdiginiz degerli bilgiler icin tekrar tesekkur ederim.
Eswt yaptırdiniz mı? pea kullanmayı kesmeyin ağrı üzerinde cok etkili.Sakinlestirici kullanmayı denediniz mi hiç özellikle efexor yada paxil
evet yaptirdim. sakinlestirici kullanmadim hic.
mst7

Mesaj gönderen mst7 »

moskovaBB yazdı:
opulentia yazdı:
moskovaBB yazdı:eski sikayetlerim kalmadi. malesef burada prostat sivisindan lokosit olcturemiyorum. Ama haklisiniz onumuzdeki haftalarda olcturmek icin istanbul a gidecegim. sizce pelvik agrimin hala gecmemesi tekrar lokosit oraninin yukselmis olma ihtimaline mi bagli ? cevabiniz ve forumda verdiginiz degerli bilgiler icin tekrar tesekkur ederim.
Eswt yaptırdiniz mı? pea kullanmayı kesmeyin ağrı üzerinde cok etkili.Sakinlestirici kullanmayı denediniz mi hiç özellikle efexor yada paxil
MoskovaBB abi rica etsem özele bakabilir misin ?
moskovaBB

mst7 yazdı:
moskovaBB yazdı:
opulentia yazdı:
baktim. cevapladim . gecmis olsun.
mst7

Mesaj gönderen mst7 »

moskovaBB yazdı:
mst7 yazdı:
moskovaBB yazdı:
baktim. cevapladim . gecmis olsun.
Teşşekürler abi allah razı olsun .
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

moskovaBB yazdı:Herkese selamlar.

Arkadaslar yasim 45 oldu. 2018 aralik sonu Zafer hoca ya gittim prostat sivisindan lokosite bakti 15-16 goruldu Forsef igne ,Floxilevo,Ligone ve 2 gunde yarim Afilta kullandim. 20 gun sonrasinda tekrar lokositime bakti. 1-2 ye dusmus . bu arada rektal muayenede prostatin genel olarak olamasi gerketigi gibi yumusak, sadece sol tarafta biraz sertlikler ( sanirim hastaliktan kaynaklan) soyledi . Ligone ve 2 gunde yarim afilta ya devam et haftada 2 kere sicak suya otur iyisin dedi.

Fakat 3-4 ay gecmesine ragmen pelvik bolgemde ozellikle oturdugumda bir doluluk, cok hafif bir agri-yanma hissi devam ediyor. Bunun haricindeki butun sikayetlerim bitti. Forum u takip ediyorum devamli bu arada bu forum un kurulmasinda emegi gecen, ozellikle iyilesmelerine ragmen forumdan kopmayip bizleri aydinlatan arkadaslara sonsuz tesekkurler ediyorum.
Kadir abi nin onerdigi Pea (400mg), Ala (250 mg) yani sira Bromelain 500mg. bunlarida kullaniyorum. Yurtdisinda oldugum icin protat icin kullanilan titresimli bir masaj aleti ile haftada bir kendime prostat masaji yapiyorum. ve haftada iki kere sicak suya oturuyorum.

pelvik bolge argisi neden devam ediyor ve nasil gecer ? Neler kullanmaliyim ?

Tecrubeli arkadaslardan ve kadir abimden musaitlerse fikirlerini ogrenmek istiyorum.

bu arada moskova da bulunan bu Sanos klinigi hala acilmadi. devlete bagli bir klinikti. bashekim vefat ettikten sonra hastane restorasyon amacli sureli olarak kapatildi hala acilmadi. kullanilan tedavinin patent paylasimi ile ilgili sikintidan dolayi da hala acilamiyor olabilir bence. doktorlarindan birisi baska hastanede hizmet veriyor.

Simdiden tesekkur eder herkese acil sifalar dilerim.
Moskovabb,
Lokositiniz 3 ay once 1-2 ye düsmuş.. fakat stabilde durması onemli. Bu gecen sure icinde yukselmis olabilir. Tekrar oĺcturmenizi ve yuksekse antibiyotik ile dusurmenizi tavsiye ederim. Takviyeler dogru. 4 ay kullanin.
moskovaBB

Tesekkurler Kadir abim. yakin zamanda istanbul a gelecegim tekrar olcturecegim.
moskovaBB

Cengiz arkadas,
Rusya da bu konuda tecrubeli bir klinik var oda uzun sure tadilat ta 2015 ten beri. devlete bagli bir klinik oldugu icin tadilati boyle uzun en son algigim haberde mayis ayinda acilacagi soylendi onuda sizlerle paylastim.( baslik: Sanos klinigi hakkinda) klinigin web sitesini ve telefonunu belirttim. web sitelerine girerseniz sol alttaki video yu izlemenizi tavsiye ederim.orada sadece bu klinikte uygulanan yontemi gosteriyor. sadece bu klinikte var..zaten klinik sadece uroloji uzerine. zaten acilinca oraya gidecegim. bir iki hastane ye gittim ama zaman kaybi .lokosit olcmeye olcerler ama ben prostat sivisindan olculmesini daha dogru goruyorum. onuda nasilki Turkiyede 2-3 yer var burada da oyle. acikcasi benim icin Turkiye ye gelmek daha dogru. Vitaprost konusu ise bence cok umut baglamayin ben kullandim cunku.
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

moskovaBB yazdı:Cengiz arkadas,
Rusya da bu konuda tecrubeli bir klinik var oda uzun sure tadilat ta 2015 ten beri. devlete bagli bir klinik oldugu icin tadilati boyle uzun en son algigim haberde mayis ayinda acilacagi soylendi onuda sizlerle paylastim.( baslik: Sanos klinigi hakkinda) klinigin web sitesini ve telefonunu belirttim. web sitelerine girerseniz sol alttaki video yu izlemenizi tavsiye ederim.orada sadece bu klinikte uygulanan yontemi gosteriyor. sadece bu klinikte var..zaten klinik sadece uroloji uzerine. zaten acilinca oraya gidecegim. bir iki hastane ye gittim ama zaman kaybi .lokosit olcmeye olcerler ama ben prostat sivisindan olculmesini daha dogru goruyorum. onuda nasilki Turkiyede 2-3 yer var burada da oyle. acikcasi benim icin Turkiye ye gelmek daha dogru. Vitaprost konusu ise bence cok umut baglamayin ben kullandim cunku.
İnşallah klinik hepimize bir derman olur iyileşiriz