Teşhisi bile belli değil

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Teşhisi bile belli değil

Mesaj gönderen NightAngel01 »

malasef bir türlü yol alamadım prostat sıvısı aldırmak içim doktora gittim. Yaştan dolayı bakmadı, aktif mesane dedi. ürodimami sonucunda mesane boynu yüksekliği çıktı Doktor Bundan dolayı idrarı hissediyorsun dedi. bir sürü aktif mesane ilacı antibiyotik iğne ve takviyeler almama rağmen hiçbir adım atamadım ve gittikçe kötüleşiyorum sınavım yaklaştı kafamı sınava yormam gerekirken bu illet kafamı çok yoruyor ve malasef bunun askerliği falanda var Ne yapacağımı şaşırdım resmen ?
Mrshadow

Re: Teşhisi bile belli değil

Mesaj gönderen Mrshadow »

17 yasindasin.
Kafaya cok takiyosun hakli olarak, bunca seye ragmen alfa bloker filan idrar hissin gecmiyorsa psikolojik etmenlerinde degerlendirmek lazim
nnnurcan2002
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Re: Teşhisi bile belli değil

Mesaj gönderen nnnurcan2002 »

sinavına odaklan , foruma bir müddet girme bence, kafandan biraz at olayı adana da havalar daha sıcaktır, akşamları çık yarım saat müzik eşliğinde yürü, kafan dagilir.

caranberry c vitamini kapsülü al istersen biraz...... kafan hep sağlık sorununda olmasın. şimdiden askerliği düşünme. sınavlarına odaklan lütfen...