Temizleme Jeli Prostatit yapabilir mi?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Temizleme Jeli Prostatit yapabilir mi?

Mesaj gönderen Cenesuyu »

s.a. hayırlı geceler prostatit sancıları yaşamadığım 2 gün öncesinde

nivea Temizleme Jeli ile penisimi yıkamış hatta kurcalamıştım ve ihtiyacımı gidermiştim...

şimdi içindekilerine baktım...

Kod: Tümünü seç

İçindekiler listesi
Not: :

Listelenen maddeler mevcut üretim durumuna karşılık gelmektedir. Formülasyonlarımızı yeni bilimsel bulguları içerecek şekilde düzenli olarak ayarladığımız için, her durumda paket üzerinde belirtilen katkı maddeleri beyanı geçerlidir.

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Sodium Acrylates Copolymer, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cucumis Sativus Juice, Panthenol, Lauryl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Propylene Glycol, Lactose, Sodium Chloride, Polyquaternium-10, Microcrystalline Cellulose, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Parfum
bunlardan biri benim zararlı bakterim olmuş olabilir mi ?
cihanovel
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Temizleme Jeli Prostatit yapabilir mi?

Mesaj gönderen cihanovel »

Aga hem prostatitsin hemde jele falan bulasiyosun . Seninki resmen ateşe odunla gitmeye benzemiş ))))))) :lol: varmi agri sanci bisey?
Cenesuyu

cihanovel yazdı:Aga hem prostatitsin hemde jele falan bulasiyosun . Seninki resmen ateşe odunla gitmeye benzemiş ))))))) :lol: varmi agri sanci
bisey?
prostatit sancıları çekmediğim normal günde yapmıştım dikkatli oku

ondan sonra ağrılarım oldu... prostatit ile tanıştım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Cenesuyu yazdı:s.a. hayırlı geceler prostatit sancıları yaşamadığım 2 gün öncesinde

nivea Temizleme Jeli ile penisimi yıkamış hatta kurcalamıştım ve ihtiyacımı gidermiştim...

İçindekiler listesi

Listelenen maddeler mevcut üretim durumuna karşılık gelmektedir. Formülasyonlarımızı yeni bilimsel bulguları içerecek şekilde düzenli olarak ayarladığımız için, her durumda paket üzerinde belirtilen katkı maddeleri beyanı geçerlidir.

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Sodium Acrylates Copolymer, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cucumis Sativus Juice, Panthenol, Lauryl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Propylene Glycol, Lactose, Sodium Chloride, Polyquaternium-10, Microcrystalline Cellulose, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Parfum
Bazı kozmetik urunleri uzun sure bekletildiginde, muhteviyatinda bakteri ureeyebilir.. Forumda buna benzer hikayeler paylasildi. Ihtimal dahilindedir.
Cenesuyu

kadir yazdı: Bazı kozmetik urunleri uzun sure bekletildiginde, muhteviyatinda bakteri ureeyebilir.. Forumda buna benzer hikayeler paylasildi. Ihtimal dahilindedir.
böyle bir şey yaşıyorsak nasıl hareket etmeliyiz... önceliklerimiz ne olmalı ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Cenesuyu yazdı:
kadir yazdı: Bazı kozmetik urunleri uzun sure bekletildiginde, muhteviyatinda bakteri ureeyebilir.. Forumda buna benzer hikayeler paylasildi. Ihtimal dahilindedir.
böyle bir şey yaşıyorsak nasıl hareket etmeliyiz... önceliklerimiz ne olmalı ?
Penis deliginden iceri bakteri girmesi ve bu bakterinin prostata kadar ulasarak yerlesmesi. Bunun tekrarlamamasi icin dikkat edeceksiniz ve tedavinizi olacaksiniz.Onceliginiz budur.
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen tattoosoul »

Cenesuyu yazdı:s.a. hayırlı geceler prostatit sancıları yaşamadığım 2 gün öncesinde

İçindekiler listesi

Jel değil de mastrbasyon ağrılarınızı arttırmış olabilir.
Cenesuyu

Jel değil de mastrbasyon ağrılarınızı arttırmış olabilir.
güzel kardeşlerim ya ben kendimi ifade edemiyorum ya size anlatamıyorum... prostatit ile alakam yoktu normal bir insandım ya anlayın yahu..

ondan sonra prostatitle tanıştım yada geç kaldım prostatit oldum vs vs.
Cenesuyu

Penis deliginden iceri bakteri girmesi ve bu bakterinin prostata kadar ulasarak yerlesmesi. Bunun tekrarlamamasi icin dikkat edeceksiniz ve tedavinizi olacaksiniz.Onceliginiz budur.
teşekkürler kadir abi...

3 tane iğne kullandım ve ağrılarım şuan yok

malumunuz ereksiyonum eskisi gibi değil eskiden çekici bi kadın gördüğümde kalkardı vs..

diyelim iyileşiyorum mikropta ölüyo vs. ereksiyonum da düzelir mi (düzelir dediğinizi biliyorum başka arkadaşlarında fikrini merak ediyorum) yada temelli böyle mi kalır ? kalıcı hasar mı olur ?