Nasil kurtuldum (Alternatif tıp)

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
ap0calypse
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Nasil kurtuldum (Alternatif tıp)

Mesaj gönderen ap0calypse »

arkadaşlar merhaba, kagan arakadaşımız online değil heralde, söylediği malzemeleri aldım ve yanında 2 kutu propolis te aldım sıvı şeklinde, yalnız şu saw palmettolu aromatik bitki suyu bunun hap şeklinde olanı varmış netten sıvısını alayım dedim ama hangisi iyi aceba, almışken iyisini alalım, birde propolis sıvı şeklindemi ? yanlış almamışım inş.
gokhan

Mesaj gönderen gokhan »

beenım de anlmadıgım ısırgan otu tohumu kasırımımı nasıl yanı 2 lıtre suyamı karıadıracaz karısımlaı arkadasım tam olarak yazsan 2 lıtre suyu anladım zencefil zerdacal tarcın karısdırıp kaynatıp icmeyide anladım ama ısırgan otu tohumu yıycezmı suyamı karısdırıcaz
ap0calypse

gokhan yazdı:beenım de anlmadıgım ısırgan otu tohumu kasırımımı nasıl yanı 2 lıtre suyamı karıadıracaz karısımlaı arkadasım tam olarak yazsan 2 lıtre suyu anladım zencefil zerdacal tarcın karısdırıp kaynatıp icmeyide anladım ama ısırgan otu tohumu yıycezmı suyamı karısdırıcaz
kahvaltıda 1 tatlı kaşığı ısırgan tohumunu yoğurtla karıştırıp ye diye yazmış.
paradigma
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen paradigma »

ap0calypse yazdı:
kagan yazdı:Bilemiyorum ki komple üriner sisteme baktılar 200 lira vermiştim.böbrek prostat mesane bunlara baktı 15-20dk
Peniste his azlığı ve cinsel soğuma mevcutmuydu sizde?
bunun aynisi var bende :(
ap0calypse

beyler kagan arkadaşımızın yaptığını 2-3 ay uygulayacağım bir değişiklik olmaz ise çok ünlü bir aktardan özel bir kür var onuda uygulayacağım ve sizlere bilgi vereceğim ama baya uzun sürecek. Mübarek kandil günü Duanızı eksik etmeyiniz.
Untitleduser

Mesaj gönderen Untitleduser »

ap0calypse yazdı:beyler kagan arkadaşımızın yaptığını 2-3 ay uygulayacağım bir değişiklik olmaz ise çok ünlü bir aktardan özel bir kür var onuda uygulayacağım ve sizlere bilgi vereceğim ama baya uzun sürecek. Mübarek kandil günü Duanızı eksik etmeyiniz.
İnşallah fayda görürsün kardeşim güzel haberlerini bekliyoruz..
hasann

Mesaj gönderen hasann »

isirgan tohumu avmlerin girişindeki organikçilerde var beyler.
nnnurcan2002
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen nnnurcan2002 »

bugun bir rahatsızlıgı olan arkadas bu kişden bahsetti, sezen aksu, modacı bahar korçan kanser tedavisi için gidiyormuş....

tibet tarzı bir alternatif tıp ve yiyecekler veriyormuş, makalede prostat tandan bahsedince paylaşıyım dedim;

http://www.milliyet.com.tr/1997/12/04/yasam/dok.html

Doktor Bioenerji
Azeri doktor Şahbazov, nabızdan teşhis koyuyor, neşter yerine ellerini kullanıyor.
Aslı ÇAKIR

DOKUZ yaşında kendisindeki biyoenerji gücünün farkına varan Azerbaycanlı Doktor Baba Şahbazov, "Aslında herkeste biyoenerji vardır, önemli olan farkına varmak, onu ortaya çıkarmak ve kullanabilmek için eğitim almak" diye konuşuyor. Doktor olmaya babası kanserden sancılar içinde ölünce karar veren Şahbazov, 1980'de Rusya'daki "Severo - Osetinskiy" Devlet Tıp Fakültesi'ni bitirdikten sonra ve Azerbaycan'da akupunktur, Çin'de Kung - fu ve biyoenerji eğitimi almış.

Türkiye'de
23 yıl boyunca Budistlere, Hıristiyanlara hizmet verdikten sonra Türkiye'ye gelen Şahbazov, iki aydır İstanbul'da. Bakırköy'deki muayenehanesinde karşılaştığımız 31 yaşındaki Murat Kayhan Baba'nın hastası. Futbol oynarken düşen ve kafasını taşa çarpan Murat, hiçbir yerini yıllardır hareket ettiremedğini, ama son altı hafta içinde Şahbazov sayesinde kendi yemeğini kendisi yemeye başladığını söylüyor.

İlaç yok
Bıçakla, ilaçla tedaviyi pek sevmeyen, "Önemli olan o rahatsızlığın nereden geldiğini bulmaktır. Eğer o yolu kapatabilirseniz bir kerede iş hallolur. Ama ameliyatlarda hastanın ülserini iyileştiriyorlar, tekrar nüksediyor, sonra tekrar ve tekrar. İşte bizde bu yok" diyen Şahbazov sadece parmaklarıyla birkaç dakika içinde prostat ameliyatı yapıyor.
Her hastasına biyoenerji verdikten sonra öpüp sarılan, bunu da tedavinin bir parçası sayan Şahbazov'un hastalarıyla arası çok iyi. Çince, Japonca, İngilizce, Almanca, Rusça, Ukraynaca ve Türkçe olmak üzere tam yedi dilde konuşabiliyor.

Kung - fu tedavinin parçası
Sadece nabzınızı tutarak, tüm şikayetlerinizi, küçük yaşlardaki düşmelerinizi ve yaşınızı bulabilen Baba Şahbazov'un yetenekleri şunlar:
* Kung - fu'nun da yardımıyla biyoenerji gücüyle insanların içindeki kara enerjiyi alıp kendi içindeki beyaz enerjiyi verebiliyor. Bunu da sırtınıza çıkarak, sizi kucağına alarak ya da arkanızda Kung - fu yaparak beceriyor.
* Akupunktur, masaj ve bardak tedavileriyle ağrılarınızı, ilaçla çözebileceğiniz kanser dışındaki tüm hastalıkları giderebiliyor.
* On yıl piyano eğitimi alan doktor, çok sevdiği bir hastasına muayeneler sırasında türkü söylettirerek müzik dersi veriyor. Kendisi başka bir hastasına biyoenerji verirken türkücü hastası öbür yanda Fosforlu Cevriyem'i söylüyor.
* Büyü çözebiliyor ve yapana geri gönderiyor.
* Cinlerle ilgili problemlere çözüm bulabiliyor.
* Karşısındakinin düşüncelerini okuyabiliyor ama bunu belli etmemeye çok özen gösteriyor.
* Gelecekten haberler verebiliyor.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

nnnurcan2002 yazdı:bugun bir rahatsızlıgı olan arkadas bu kişden bahsetti, sezen aksu, modacı bahar korçan kanser tedavisi için gidiyormuş....

tibet tarzı bir alternatif tıp ve yiyecekler veriyormuş, makalede prostat tandan bahsedince paylaşıyım dedim;

http://www.milliyet.com.tr/1997/12/04/yasam/dok.html

Doktor Bioenerji
Azeri doktor Şahbazov, nabızdan teşhis koyuyor, neşter yerine ellerini kullanıyor.
Aslı ÇAKIR

DOKUZ yaşında kendisindeki biyoenerji gücünün farkına varan Azerbaycanlı Doktor Baba Şahbazov, "Aslında herkeste biyoenerji vardır, önemli olan farkına varmak, onu ortaya çıkarmak ve kullanabilmek için eğitim almak" diye konuşuyor. Doktor olmaya babası kanserden sancılar içinde ölünce karar veren Şahbazov, 1980'de Rusya'daki "Severo - Osetinskiy" Devlet Tıp Fakültesi'ni bitirdikten sonra ve Azerbaycan'da akupunktur, Çin'de Kung - fu ve biyoenerji eğitimi almış.

Türkiye'de
23 yıl boyunca Budistlere, Hıristiyanlara hizmet verdikten sonra Türkiye'ye gelen Şahbazov, iki aydır İstanbul'da. Bakırköy'deki muayenehanesinde karşılaştığımız 31 yaşındaki Murat Kayhan Baba'nın hastası. Futbol oynarken düşen ve kafasını taşa çarpan Murat, hiçbir yerini yıllardır hareket ettiremedğini, ama son altı hafta içinde Şahbazov sayesinde kendi yemeğini kendisi yemeye başladığını söylüyor.

İlaç yok
Bıçakla, ilaçla tedaviyi pek sevmeyen, "Önemli olan o rahatsızlığın nereden geldiğini bulmaktır. Eğer o yolu kapatabilirseniz bir kerede iş hallolur. Ama ameliyatlarda hastanın ülserini iyileştiriyorlar, tekrar nüksediyor, sonra tekrar ve tekrar. İşte bizde bu yok" diyen Şahbazov sadece parmaklarıyla birkaç dakika içinde prostat ameliyatı yapıyor.
Her hastasına biyoenerji verdikten sonra öpüp sarılan, bunu da tedavinin bir parçası sayan Şahbazov'un hastalarıyla arası çok iyi. Çince, Japonca, İngilizce, Almanca, Rusça, Ukraynaca ve Türkçe olmak üzere tam yedi dilde konuşabiliyor.

Kung - fu tedavinin parçası
Sadece nabzınızı tutarak, tüm şikayetlerinizi, küçük yaşlardaki düşmelerinizi ve yaşınızı bulabilen Baba Şahbazov'un yetenekleri şunlar:
* Kung - fu'nun da yardımıyla biyoenerji gücüyle insanların içindeki kara enerjiyi alıp kendi içindeki beyaz enerjiyi verebiliyor. Bunu da sırtınıza çıkarak, sizi kucağına alarak ya da arkanızda Kung - fu yaparak beceriyor.
* Akupunktur, masaj ve bardak tedavileriyle ağrılarınızı, ilaçla çözebileceğiniz kanser dışındaki tüm hastalıkları giderebiliyor.
* On yıl piyano eğitimi alan doktor, çok sevdiği bir hastasına muayeneler sırasında türkü söylettirerek müzik dersi veriyor. Kendisi başka bir hastasına biyoenerji verirken türkücü hastası öbür yanda Fosforlu Cevriyem'i söylüyor.
* Büyü çözebiliyor ve yapana geri gönderiyor.
* Cinlerle ilgili problemlere çözüm bulabiliyor.
* Karşısındakinin düşüncelerini okuyabiliyor ama bunu belli etmemeye çok özen gösteriyor.
* Gelecekten haberler verebiliyor.
Hocam fazla abartmamışlarmı yok geleceği biliyo yok zihin okuyo gaybı yalnız Allah bilir (cc)
Cenesuyu

Mesaj gönderen Cenesuyu »

1.) saw palmettolu aromatik bitki suyu (Kutu şeklinde hazır satılıyor)
2.) kahvaltı da yoğurtun içine yarım tatlı kaşığı isirgan tohumu karıştırıp yiyeceksin
3) zencefil tarçın zerdacal bunların çayı içilecek
4) günlük 20-30dk tempolu yürüyüş
5) haftada iki enfazla 3 kez boşal,ayağını üşütme...

arkadaşın karışık halinde heycanla yazdığı şeyleri süzdüm burda kendimize uyanı alalım herhangi bir durumda uygulamayın herkeste aynı şeyler geçerli değil .. mesela arkadaşta makatta dolgunluk hissi varmıydı bilmiyoruz..

ne kadar ortak sorunlarımız var belirsiz...
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

İdrar hissi sürekli miydi
Cenesuyu

Mesaj gönderen Cenesuyu »

ya beyler şimdi bu konuyu açan arkadaşın tek konusu bu! bana ürün pazarlama gibi geldi