Prostatit değil Klamidya

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Prostatit değil Klamidya

Mesaj gönderen kadir »

huseyin252 yazdı:Kadir bey ben bu klamidye testini tahlilini hangi doktora yaptıracağım bu konuda bana bir yardımcı olurmusun
Yapilan arastirma ve testlere gore klamidya azitromisin ve doksisiklin tedavisi ile bu patojen kolaylikla temizlenebilir. Bana gore 2 hafta azitromisin ardindan 2 hafta tetradoks ile tedavi yapilmasi uygundur.
kazaktime
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen kazaktime »

Kadir abi bende burada gösterilenler var. Penisten akıntı geliyor. Sizce ben prostatit değil de bu ola bilirmi? İdrar sıkıntım yok şükür. Ama sıvı gelimi ağrılar filan bar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kazaktime yazdı:Kadir abi bende burada gösterilenler var. Penisten akıntı geliyor. Sizce ben prostatit değil de bu ola bilirmi? İdrar sıkıntım yok şükür. Ama sıvı gelimi ağrılar filan bar
Prostata inmisse prostatit olma ihtimali yuksek. Onun icin prostattan cikan siviya bakmak.lazim.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

kazaktime yazdı:Kadir abi bende burada gösterilenler var. Penisten akıntı geliyor. Sizce ben prostatit değil de bu ola bilirmi? İdrar sıkıntım yok şükür. Ama sıvı gelimi ağrılar filan bar
Kazakistandaki doktoruna gidip tekrar prosta sıvı örnegi ve lokosit baktır. Ne güzel İyileşmiştin
Allah büyük :roll:
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Kadir abi sen iyileştinmi ve ne kadar sürede iyileşinceye ne kadar zaman oldu iyileşelim birde hangi doktora gittintedavi için
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

huseyin252 yazdı:Kadir abi sen iyileştinmi ve ne kadar sürede iyileşinceye ne kadar zaman oldu iyileşelim birde hangi doktora gittintedavi için
Kadir abinin eski yazıları okursan hepsini öğrenirsin zira kendisi böyle kolaya konmaya çalışan arkalara biraz tepki gösterebilir haklı olarak onun için araştırmacı ruhunuzu ön plana çıkarın
daniel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen daniel33 »

Başkaları adına konuşmaya, kişinin bu yönde bir talebi olmadan onun avukatlığına soyunarak birilerine ayar vermeye kalkmaya, kusura bakılmasın ama düpedüz küstahlık denir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

huseyin252 yazdı:Kadir abi sen iyileştinmi ve ne kadar sürede iyileşinceye ne kadar zaman oldu iyileşelim birde hangi doktora gittintedavi için
Sevgili kardesim, benim mesajlarimi okursan orada tüm detaylar var.Ben iyiyiyim kardesim. Lutfen okuyunuz.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

kadir yazdı:
Sevgili kardesim, benim mesajlarimi okursan orada tüm detaylar var.Ben iyiyiyim kardesim. Lutfen okuyunuz.

Ah abi ah artık forumda çoğu yeni üye hazır mama istiyor
Biz salakmışık günlercr forumu hatim ettik
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

murat222 yazdı:
kadir yazdı:

Ah abi ah artık forumda çoğu yeni üye hazır mama istiyor
Biz salakmışık günlercr forumu hatim ettik
Gercekten oyle murat kardesim, halbuki okusalar ne kadar cok bilgi edinip, yasanmis tecrubeleri kendileri zahmet cekmeden uygulayacaklar. Bir anda yolun yarisi katedilmis olacak.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Clamidye ve ganoro testini kandan mı yapıyorlar kandan yaparlarsa kaç günde sonuç çıkar
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

huseyin252 yazdı:Clamidye ve ganoro testini kandan mı yapıyorlar kandan yaparlarsa kaç günde sonuç çıkar

Formu oku kardeşim bak çok detaylı bilgi var çok faydalanırsın böyle aklında olmayan şeyler dahi var

Sordun sorunun cevabı linkte

http://www.gelisimlab.com.tr/551-erkekt ... rdelenmesi

İdrar ve prostat sıvısından birlikte yap
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

erkenden fark edip fayda sağlayan oldu mu merak ediyorum ???
Uzunyol2

Mesaj gönderen Uzunyol2 »

kadir yazdı:Şunuda ilave edeyim.Kultur isterken mikoplazma ve uroplazma icin ayri kultur ve antibiogram yapilmasini isteyiniz. Besiyerler farkli çünkü. Normal kulturde cikmiyor. Yada pcr yaptiracaksiniz. Ama pcr de antibiogram yapma sansiniz yok. Mikoplazmanin 30 cesit versiyonu var. Her ilac endike olmuyor.Bilginiz olsun.
Harikasınız
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Uzunyol2 yazdı:
kadir yazdı:Şunuda ilave edeyim.Kultur isterken mikoplazma ve uroplazma icin ayri kultur ve antibiogram yapilmasini isteyiniz. Besiyerler farkli çünkü. Normal kulturde cikmiyor. Yada pcr yaptiracaksiniz. Ama pcr de antibiogram yapma sansiniz yok. Mikoplazmanin 30 cesit versiyonu var. Her ilac endike olmuyor.Bilginiz olsun.
Harikasınız
Bilmukabele kardesim...
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

klamidya prostatta en nadir görülen patojenlerden biridir.

klamidya dediğimiz şey idrar yolu enfeksiyonlarında en sık görülen patojendir genore ile birlikte.

prostat içerisinde enfeksiyona sebep olan en önemli bakteri ise e.colidir.