cipronun sadece 8 saatte gösterdiği inanılmaz etki

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
badem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

cipronun sadece 8 saatte gösterdiği inanılmaz etki

Mesaj gönderen badem »

yaklaşık olarak 1 senedir prostatit belirtilerini yaşayan bir kişi olarak meniyle birlikte kan geldiğini görünce korkup doktora gittim. prostat masajından sonra doktor prostatosistit teşhisi koydu. kültür testleri vs yapıldı ve herhangi bir bakteri çıkmadı.
genel olarak lökosit++ ve eritrosit+ şeklinde sonuç verdi diyebiliriz. bugün doktora gittiğimde bana 2 hafta sabah akşam 1 olmak üzere 500 mg cipro başladı etkisi olmazsa tekrar gel dedi. ilacı ilk araştırdığımda yan etkileri beni çok korkutmuştu açıkcası ama el mahkum kullanıcaktım.
öğleden sonra yemek yiyip ilacı kullandım 1 saat sonra ciddi bir uyku bastırdı 2 saat kadar uyumuşum. uyandığımda eskisine nazaran neredeyse yüzde 70 civarında daha iyiydim. şimdi ise çok daha iyiyim. özellikle beni en çok rahatsız eden sağ testise vuran sızıydı ki o da neredeyse tamamen geçti.
resmen garip garip ayağımı silkeledim oturdum kalktım cidden sızlama geçti mi diye kontrol ettim. kesinlikle bir sızlama olmasada alttan alta tamamen iyileşmediği hissiyatıda mevcuttu yani hala bir sıkıntı vardıysada geceleri uyutmayan sızıdan eser yoktu. öte yandna internette yan etkilerini okuyup başlamaya korkucak arkadaşlarada cesur olmalırını tavsiye ediyorum. bende uyku tutması dışında (ki gece 2 saat uyumuştum aslında ilaçtan ötürüde olmayabilir) hiç bir yan etki yaşamadım. hatta daha iyi bile hissettim diyebilirim. az önce çişe kalktığımda hem bariz daha rahat daha uzun süreli ve çok daha az yanarak işediğimi farkettim. hemen ardından 4 saattir tuvalete kalkma ihtiyacı hissetmediğimi farkettim (ki bol bol su içmeme rağmen)
ki bu benim için çok çok iyi bir durumdu. tabi birde boşalma olayını yoklamak istedim. daha iyi ereksiyon oluyordum. bariz ondada iyileşme olsa bile hala boşlama sırasında hafif yanma mevcuttu. yinede yeni başlanan bir ilaç için inanılmaz olumlu etkilendim. cidden mucize bir ilaç.
elzerh

Re: cipronun sadece 8 saatte gösterdiği inanılmaz etki

Mesaj gönderen elzerh »

Walla bende kullaniyorum 2 haftadir ama bagirsaklari fena yapiyor
seyamkk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen seyamkk »

Adına sevindim aynı belirtiler bendede var ayrıca bende varikoselde var hem sol hem sağ testis de ağrı var diğer belirtilerde ama akşamları uyutmıcak kadar ağmıyo dostorum yeni ilaç yazdı ama ramazan dolayısı ile kullanamıyorum umarım ağrıların tamamen geçer doktorun yazdığı ilaçı kullanıcam etki etmesse senin ilaçinda yazmasını isticem konuyu takipteyim ilerleyen evreleri bizimle paylaşırsan sevinirim
Asla vaz geçme
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Bağırsakları etkilememesi için probiyotik kullanın mutlaka
mehmet1959
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen mehmet1959 »

badem yazdı:yaklaşık olarak 1 senedir prostatit belirtilerini yaşayan bir kişi olarak meniyle birlikte kan geldiğini görünce korkup doktora gittim. prostat masajından sonra doktor prostatosistit teşhisi koydu. kültür testleri vs yapıldı ve herhangi bir bakteri çıkmadı.
genel olarak lökosit++ ve eritrosit+ şeklinde sonuç verdi diyebiliriz. bugün doktora gittiğimde bana 2 hafta sabah akşam 1 olmak üzere 500 mg cipro başladı etkisi olmazsa tekrar gel dedi. ilacı ilk araştırdığımda yan etkileri beni çok korkutmuştu açıkcası ama el mahkum kullanıcaktım.
öğleden sonra yemek yiyip ilacı kullandım 1 saat sonra ciddi bir uyku bastırdı 2 saat kadar uyumuşum. uyandığımda eskisine nazaran neredeyse yüzde 70 civarında daha iyiydim. şimdi ise çok daha iyiyim. özellikle beni en çok rahatsız eden sağ testise vuran sızıydı ki o da neredeyse tamamen geçti.
resmen garip garip ayağımı silkeledim oturdum kalktım cidden sızlama geçti mi diye kontrol ettim. kesinlikle bir sızlama olmasada alttan alta tamamen iyileşmediği hissiyatıda mevcuttu yani hala bir sıkıntı vardıysada geceleri uyutmayan sızıdan eser yoktu. öte yandna internette yan etkilerini okuyup başlamaya korkucak arkadaşlarada cesur olmalırını tavsiye ediyorum. bende uyku tutması dışında (ki gece 2 saat uyumuştum aslında ilaçtan ötürüde olmayabilir) hiç bir yan etki yaşamadım. hatta daha iyi bile hissettim diyebilirim. az önce çişe kalktığımda hem bariz daha rahat daha uzun süreli ve çok daha az yanarak işediğimi farkettim. hemen ardından 4 saattir tuvalete kalkma ihtiyacı hissetmediğimi farkettim (ki bol bol su içmeme rağmen)
ki bu benim için çok çok iyi bir durumdu. tabi birde boşalma olayını yoklamak istedim. daha iyi ereksiyon oluyordum. bariz ondada iyileşme olsa bile hala boşlama sırasında hafif yanma mevcuttu. yinede yeni başlanan bir ilaç için inanılmaz olumlu etkilendim. cidden mucize bir ilaç.
CİPRO etkisi özellikle prostatla ilgili şikayetlerde çok etkili bir antibiyotik değil kişiye görede formasyon gösterebilir ben hiç etki görmedim
badem

Mesaj gönderen badem »

sonuçta bizim prostatımızda hangi bakteri yada etkenin bu soruna yol açtığı bilinmiyor. yani birden fazla sebebi olabilir, kişiden kişiye değişebilir.
ben kesinlikle faydasını görsemde daha tedavi oldum demek için çok çok erken. ama durumumu takip edip belirtilerim dahada hafiflerse veya geçerse burada paylaşmayı düşünüyorum. özellikle belirtiler iyileşse bile bir süre tedaviye devam ederim sanırım. çünkü esas en tehlikelisi yarım bırakmak. çünkü o zaman antibiyotiğe karşı en uzun süre direnç göstermiş hayatta kalan son bakteriler üremeye başlıyor bir iki hafta sonra tamamen dirençli bakterilerden oluşan bir koloniyle tekrar baş başa kalıyorsun bir sonraki tedavi çok daha zor çok daha imkansız hale gelebiliyor. ben burda tedavisi uzun süren yada tedavi olamayan pek çok kimsenin bu sebepten etkilenmiş olabileceğini inanıyorum. yani ilacı bir süre kullanıp bakteriler azalıp belirtiler yokolunca tedavi oldum diye bırakmak hiç tedaviye başlamamaktan çok daha kötü. bu konuda bilinçli olmalıyız.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Yanlis tedavi oluyosun. Cipro leblebi cekirdek, bosuna antb alma, adam gibi doktora git
Armegeddon

Mrshadow yazdı:Yanlis tedavi oluyosun. Cipro leblebi cekirdek, bosuna antb alma, adam gibi doktora git
Doğru tedavi nedir bize söyle bizde olalım herkes profesor oldu adama iyi gelmiş neden moral bozuyosunuz abi yapmayın gözünüzü seviym
Hastayim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Hastayim »

Armegeddon yazdı:
Mrshadow yazdı:Yanlis tedavi oluyosun. Cipro leblebi cekirdek, bosuna antb alma, adam gibi doktora git
Doğru tedavi nedir bize söyle bizde olalım herkes profesor oldu adama iyi gelmiş neden moral bozuyosunuz abi yapmayın gözünüzü seviym
Mrshadow kardeşim yanlış tedavi derken sunu söylemiş olmalı abi cipro burdaki insanlarım cogunda gecici rahatlama saglıyo inşaallah sizinki kalıcı olur
Bende ilk hastalıgımda cipro kullandım cok iyi gelmisti 2 kutu kullandım iyi geldi ama 3.kutuda bi işe yaramamıştı tabi bu herkeste aynı etki edecek degil inşaallah sizinki kalıcı iyleşme olur
Armegeddon

Hastayim yazdı:
Armegeddon yazdı:
Mrshadow kardeşim yanlış tedavi derken sunu söylemiş olmalı abi cipro burdaki insanlarım cogunda gecici rahatlama saglıyo inşaallah sizinki kalıcı olur
Bende ilk hastalıgımda cipro kullandım cok iyi gelmisti 2 kutu kullandım iyi geldi ama 3.kutuda bi işe yaramamıştı tabi bu herkeste aynı etki edecek degil inşaallah sizinki kalıcı iyleşme olur
Abi bende biliyorum olayı mrshadowlada tartışmak değil amacım ama iyi geldiysede adamın şevkini kırmaya bir gerek yok en iyi sizin bilmeniz lazım bunu shadowunda iyi niyetle oyle soyledıgını bılıyorum ama insanların biraz da morale ihtiyacı var onu hatırlatmak istedim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Armegeddon yazdı:
Hastayim yazdı:
Armegeddon yazdı: Doğru tedavi nedir bize söyle bizde olalım herkes profesor oldu adama iyi gelmiş neden moral bozuyosunuz abi yapmayın gözünüzü seviym
Abi bende biliyorum olayı mrshadowlada tartışmak değil amacım ama iyi geldiysede adamın şevkini kırmaya bir gerek yok en iyi sizin bilmeniz lazım bunu shadowunda iyi niyetle oyle soyledıgını bılıyorum ama insanların biraz da morale ihtiyacı var onu hatırlatmak istedim
Sadece Cipro ile prostatit tedavisi olmaz. Semptomlara iyi.gelmis olabilir. Daha once bir cok hasta cipro kullanip iyi gelmisti, fakat sonralari ilaci.biraktiginda sikayetler tekrar geri geldi. Bunlar bu forumda kanitlanmis orneklerdir.
Armegeddon

kadir yazdı:
Armegeddon yazdı:
Hastayim yazdı: Mrshadow kardeşim yanlış tedavi derken sunu söylemiş olmalı abi cipro burdaki insanlarım cogunda gecici rahatlama saglıyo inşaallah sizinki kalıcı olur
Sadece Cipro ile prostatit tedavisi olmaz. Semptomlara iyi.gelmis olabilir. Daha once bir cok hasta cipro kullanip iyi gelmisti, fakat sonralari ilaci.biraktiginda sikayetler tekrar geri geldi. Bunlar bu forumda kanitlanmis orneklerdir.
Ben toplam 20 25 kutu artı birçok iğne kullandım farkeden birşey olmadı
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Armegeddon yazdı:
kadir yazdı:
Armegeddon yazdı: Abi bende biliyorum olayı mrshadowlada tartışmak değil amacım ama iyi geldiysede adamın şevkini kırmaya bir gerek yok en iyi sizin bilmeniz lazım bunu shadowunda iyi niyetle oyle soyledıgını bılıyorum ama insanların biraz da morale ihtiyacı var onu hatırlatmak istedim
sorun da bu işte, asla kafanıza göre antb kullanmayın, boşa kullandığınız her antb ( cipro dahil ) bakterilere direnç kazandırıyor, ye ciproyu ye ciproyu ondan sonra en zayıf bakteri bile taş gibi oluyor

ben artık gerçekten doğru tedavi nedir, neler yapılmalıdır o kadar çok yazıldı ki sıkıldım yazmaktan

vallahi halkımız eğitilmezdir :)
Armegeddon

Mrshadow yazdı:
Armegeddon yazdı:
kadir yazdı: Sadece Cipro ile prostatit tedavisi olmaz. Semptomlara iyi.gelmis olabilir. Daha once bir cok hasta cipro kullanip iyi gelmisti, fakat sonralari ilaci.biraktiginda sikayetler tekrar geri geldi. Bunlar bu forumda kanitlanmis orneklerdir.
sorun da bu işte, asla kafanıza göre antb kullanmayın, boşa kullandığınız her antb ( cipro dahil ) bakterilere direnç kazandırıyor, ye ciproyu ye ciproyu ondan sonra en zayıf bakteri bile taş gibi oluyor

ben artık gerçekten doğru tedavi nedir, neler yapılmalıdır o kadar çok yazıldı ki sıkıldım yazmaktan

Hahaha abi adam doktora gitmiş doktor yazmış ilacı kim kafasına gore kullanmış onu anlamadım ben ben yeterin e eğitim aldım merak etmeyin saygılar
badem

Mesaj gönderen badem »

Mrshadow yazdı:
Armegeddon yazdı:
kadir yazdı: Sadece Cipro ile prostatit tedavisi olmaz. Semptomlara iyi.gelmis olabilir. Daha once bir cok hasta cipro kullanip iyi gelmisti, fakat sonralari ilaci.biraktiginda sikayetler tekrar geri geldi. Bunlar bu forumda kanitlanmis orneklerdir.

bu konuyu açmış olmamın en önemli sebebi bünyemin ciproya aşırı hızlı reaksiyon göstermesi. benim en büyük sıkıntım testislerimde ki ağrı-işerken yanma-sık idrara çıkma sürekli idrar kanalıın dolu olması hissi-tam ereksiyon olamama-idrar sırasında yanma idi. 3. haptan sonra bir yıldır çektiğim tüm smeptomların neredeyse 0 a inmesi hastalığın ilaca tepki vermesi değildirde nedir?

öncelikle bu sabah itibariyle çok daha iyiyim şu an kendimi hasta olarak saymıyacak duruma geldim diyebilirim. uzun süreden beri ilk kez ergenliğimde ki gibi sert bir sabah ereksiyonumu yakaladım. :lol:
belki günlük belki 2 günde bir buraya yeni durumu yazarım. belki benim durumumda ki değişim bu hastalığa yeni yakalananlar için bir şeyler ifade eder. çünkü ilacın faydası oluyor ve eminim pek çok kişi yan etkilerinden korkup kullanmıyor.en çokda bunun için yazıyorum. nasıl pek çok kişide cipro mide bulantısı vs gibi ağır etkiler yapıp bende yan etki göstermiyorsa herkesin bünyesi farklı olabilir.

yukarıda tartışmış olduğunuz pek çok şeyin farkındayım ben zaten. benimde iyi geliceğiyle veya tedavi ediceğiyle ilgili ciddi şüphelerim var. çünkü en ufacık bir boşlukta hastalık güçlenerek geri dönecek enfeksiyonun doğasında bu var. bu prostat öyle bir meret ki içine bir kere bakteri yerleşti mi antibiyotikler bir türlü ulaşıp tedavi edemiyorlar. aylarca kullansan bile orda küçük bir bakteri kolonisi (ki aylarca antibiyotik tedavisine direnç göstermiş yapısal özelliklere sahip koloni) kaldı mı ilk antibiyotiği bıraktığında anında üremeye başlıyorlar. bu zaten çokca bilinen ve söylenen bir şey. sizde yazmışsınız zaten. ama ben ciproyu boşa kullanıdığımı düşünmüyorum.

hepimiz prostatitiz evet ama hepimizin hem yapısı hemde enfekte olduğu bakteri bir olmayabilir. ayrıca daha önceki antibiyotik deneyimlerimizden ötürü bakterilerin dirençleride farklı olabilir. ben burda her yeni gelene direk cipro kullanmayın işe yaramıyor dayatmanıza karşıyım açıkcası. bakterileri baskılıyor ki semptomlar azalıyor ama şuna eminim ki eğer tedaviyi bıraktığımda en ufacık bir bakteri bile kalmışsa bir daha hiç bir zaman cipro işe yaramıyacak/çok zor etki edicek demektir. bu yüzden pek çok hastanın ciproyu bıraktığında şikayetleri geri geliyor. tedavi 6 ay bile sürecek olsa "araklıksız" yapılmalı. bunun kararınıda vericek olan en iyi doktordur zaten. yinede her türlü tedaviye rağmen direnç göstermiş bir koloni olabilir buda biraz şans meselesi ama siz antb kullanmayın derseniz olmaz çünkü başka türlü bir tedavi olması mümkün değil. bitkisel vs yöntemlerle en fazla hastalığın gösterdiği belirtiler hafifletilebilir.
badem

Mesaj gönderen badem »

Armegeddon yazdı:
Mrshadow yazdı:
Armegeddon yazdı: Ben toplam 20 25 kutu artı birçok iğne kullandım farkeden birşey olmadı

Hahaha abi adam doktora gitmiş doktor yazmış ilacı kim kafasına gore kullanmış onu anlamadım ben ben yeterin e eğitim aldım merak etmeyin saygılar
doktor ilacı verirken umutlanarak vermedi açıkcası.
daha çok tedavi edileceğini düşünmediği bir rahatsızlığa karşı bir deneme atışı yapmak gibiydi. hani "ciproyu deneyelim bakalım" tavrındaydı. :?
2 hafta sonra mutlaka tekrar gidicem. hastalığın durumuna göre yeni bir rota çizicek. öyle yada böyle ben modern tıbtan çok umutluyum. geçmiş 50 senelik yoldan daha fazlası belki önümüzde ki 5 senede katedilcek. nasıl ki yıllarca binlerce kişi bel fıtığı ameliyatında sakat kalmışsa ama günümüzde kolayca nezle gibi tedavi ediliyorsa bu hastalığada çözüm bulunacağı aşikar. yalnızca modern tıbtan korkmamak lazım.
Neri

Mesaj gönderen Neri »

badem yazdı:
Armegeddon yazdı:
Mrshadow yazdı:

doktor ilacı verirken umutlanarak vermedi açıkcası.
daha çok tedavi edileceğini düşünmediği bir rahatsızlığa karşı bir deneme atışı yapmak gibiydi. hani "ciproyu deneyelim bakalım" tavrındaydı. :?
2 hafta sonra mutlaka tekrar gidicem. hastalığın durumuna göre yeni bir rota çizicek. öyle yada böyle ben modern tıbtan çok umutluyum. geçmiş 50 senelik yoldan daha fazlası belki önümüzde ki 5 senede katedilcek. nasıl ki yıllarca binlerce kişi bel fıtığı ameliyatında sakat kalmışsa ama günümüzde kolayca nezle gibi tedavi ediliyorsa bu hastalığada çözüm bulunacağı aşikar. yalnızca modern tıbtan korkmamak lazım.
Abi büyük zaman geçmis durumun nasıl ?Bizide bilgilendire bilirmisin ?
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

Ciprodan uykunuz gelmiştir belki uyku kasları gevşettiği içinde antibiyotik prostata nüfs etmiştir sonuçta bence devam edin uyuya biliyorsanızda uyuyun
red

Mesaj gönderen red »

ilk alevlenme devresinde 2 hafta kullandım. rahatlattı mı evet. tedavi etti mi hayır.
ardından 1,5 ay sonra lökosit ölçtürdüm 15-20 çıktı. o günden beri iesef, forsef, unacefin iğneler; ciflosin, biteral, floxilevo, klindan, tetradox (devam ediyor) tabletlerden oluşan 2 aylık tedaviyle ancak 3'e düştü lökosit. yani tedavi kompleks antibiyotik ve iğneden geçiyor.
Cenesuyu

Mesaj gönderen Cenesuyu »

burda ilginç bir durum var ben bi arkadaşa ki gerçekten de haddim değil ilaç tavsiye ettim "hooop sen doktor musun?"

doktor bademe cipro kullan demiş "aloo nasıl kullanırsın derhal bırak"

abi nedir bu çelişki lobi felan mı var?