Yanma başka da bişey değil

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Yanma başka da bişey değil

Mesaj gönderen Raul7 »

mesut yazdı:
Raul7 yazdı:
mesut yazdı:1.5 yıldır geçmeyen yanmam benim tek derdim yanma var
Hüseyin hocaya gittim tahliller temiz 10 tane genta iğne bactrim 2 kutu ve bunlar öncesinde aklınıza gelecek tüm antibiyotikler iğneler kullandım
Bitki denedim bende yanma geçmedi geçmedi geçmedi
Ve meni de artık bildiğiniz jöleden de katı hale geldi meniyi de geçiyorum şu yanmanın çaresi 1.5 yıldır kullanmadığım antibiyotik kalmamasına rağmen geçmedi sizde yanma nasıl geçti ben hangi ilacı deseniz testi deseniz yaptım kullandım
Hacım sabret yanma geçecek o yanma bende de vardı hiç geçmiyordu zamanla geçti merak etme
Dostum senin de benim gibi 1.5 yıl sürdümü onca ilaç kullanmama rağmen devam ediyor muydu yanma benim kullanmadığım ilaç kalmadı kafayı yiyecem
Benimde 1 yıl kadar sürmüştü
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ege44 »

mesut yazdı:
ege44 yazdı:
mesut yazdı:Bende de idrar yaparken yanma yok normal halde aynen dediğin gibi yanma var

Kadir abi senin düşüncen ne bu kadar tahlil ilaç yanma nasıl geçmez
Reatrit artrite yakalandım meni desen artık bildiğin jöle abi yanma geçmez mi ya
Yediğine içtiğine dikkat et dostum zamanla azalacaktır birde iltihap giderici agrı kesici kullan fazla oturmamaya çalış oturunca artar yanman
Dostum ben 1.5 yıldır aynıyım kullanmadığım ilaç kalmadı yeme içmeme soğuğa oturduğum yere dikkat ediyorum bunlardan kaynaklanan bir durum değil yanı benim geçmeyen yanma farklı bir durum Ne azalma oluyor Ne de başka bişey kullanmadığım antibiyotik kalmadı en azından yanma geçerdi geçmedi
TM olarak nerende oluyor penisteni prostattamı Nedre yani dostum bunları söle süreklimi idrar yaptıktan sonramı
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

opulentia yazdı:
ege44 yazdı:Eswt mantıklı ben bira durumu topladımmı yaptırıcam böbrektteki taşı kran bir cihaz illaki prostata etki eder diye düşünüyorum siz yaptırdınız memnunsunuz galiba

Evet ağrılara iyi geliyor yani sonuç olarak eswt esasen tüm testleri yaptirdiktan sonra mikrop uremiyorsa daha cok tercih edilen bir yöntem.Sonuc olarak mikrop öldükten sonra olusan doku hasarının tedavisi için veya kronik pelvik ağrı sendromu için.

Zaten bakteriyle alakası yok eger biz o ödemi paylayabilirsek patojen vucudu daha erken terk edecek bize bakteri agrı vs vs yapmıyor ödemden kaynaklı agrı bunun içinde eswt baya mantıklı geliyor prostattınız güçlü kosaydı zaten bakteri bu kadar zarar veremezdi ne yazikki
ereneren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen ereneren27 »

Hüseyin hocaya gittim tahliller temiz 10 tane genta iğne bactrim 2 kutu ve bunlar öncesinde aklınıza gelecek tüm antibiyotikler iğneler kullandım
Ve meni de artık bildiğiniz jöleden de katı hale geldi meniyi de geçiyorum şu yanmanın çaresi 1.5 yıldır kullanmadığım antibiyotik kalmamasına rağmen geçmedi sizde yanma nasıl geçti ben hangi ilacı deseniz testi deseniz yaptım kullandım
bende de var amk geçmiyor geçmiyor ama azaldı ilaç felan hiç bişey kullanmadım yeme içme full akşama kadar oturarak calısıyorum ayağa kalkınca banyo yapınca özellikle rahatlıyorum oturunca daha da coğalıyor gecen sene daha fenaydı ama bu ara az az gecer gıbı bazen hıc olmuyor ama hıssedıyorsun sorunlu ora tas tamam nası gececek bende bılmıyorum deli edecek beni amk snnde dediğin gibi ömür boyu çekecez bunu gibime geliyor ama alıştım ben bununla yaşamaya geçer elbet geçmezsede koy amına geçmesin işini görüyorsa sıkıntı etme
mesut

Mesaj gönderen mesut »

opulentia yazdı:
ege44 yazdı:Eswt mantıklı ben bira durumu topladımmı yaptırıcam böbrektteki taşı kran bir cihaz illaki prostata etki eder diye düşünüyorum siz yaptırdınız memnunsunuz galiba

Evet ağrılara iyi geliyor yani sonuç olarak eswt esasen tüm testleri yaptirdiktan sonra mikrop uremiyorsa daha cok tercih edilen bir yöntem.Sonuc olarak mikrop öldükten sonra olusan doku hasarının tedavisi için veya kronik pelvik ağrı sendromu için.
Nerde yapılıyor eswt
mesut

Mesaj gönderen mesut »

ege44 yazdı:
mesut yazdı:
ege44 yazdı: Yediğine içtiğine dikkat et dostum zamanla azalacaktır birde iltihap giderici agrı kesici kullan fazla oturmamaya çalış oturunca artar yanman
Dostum ben 1.5 yıldır aynıyım kullanmadığım ilaç kalmadı yeme içmeme soğuğa oturduğum yere dikkat ediyorum bunlardan kaynaklanan bir durum değil yanı benim geçmeyen yanma farklı bir durum Ne azalma oluyor Ne de başka bişey kullanmadığım antibiyotik kalmadı en azından yanma geçerdi geçmedi
TM olarak nerende oluyor penisteni prostattamı Nedre yani dostum bunları söle süreklimi idrar yaptıktan sonramı
Ege44 ben idrar yaparken yanmam yok
Bende yanma penis başında var affedersin penis balından penisin ortasına doğru giden kısım özelikle penis başı hatt prnis başını sıktığımda ağrılı yanma artıyor
mesut

Mesaj gönderen mesut »

Raul7 yazdı:
mesut yazdı:
Raul7 yazdı: Hacım sabret yanma geçecek o yanma bende de vardı hiç geçmiyordu zamanla geçti merak etme
Dostum senin de benim gibi 1.5 yıl sürdümü onca ilaç kullanmama rağmen devam ediyor muydu yanma benim kullanmadığım ilaç kalmadı kafayı yiyecem
Benimde 1 yıl kadar sürmüştü
Kendiliğinden mi geçti 1.5 yıl oldu bende var
mesut

Mesaj gönderen mesut »

ereneren27 yazdı:
bende de var amk geçmiyor geçmiyor ama azaldı ilaç felan hiç bişey kullanmadım yeme içme full akşama kadar oturarak calısıyorum ayağa kalkınca banyo yapınca özellikle rahatlıyorum oturunca daha da coğalıyor gecen sene daha fenaydı ama bu ara az az gecer gıbı bazen hıc olmuyor ama hıssedıyorsun sorunlu ora tas tamam nası gececek bende bılmıyorum deli edecek beni amk snnde dediğin gibi ömür boyu çekecez bunu gibime geliyor ama alıştım ben bununla yaşamaya geçer elbet geçmezsede koy amına geçmesin işini görüyorsa sıkıntı etme
Senin de penşs başında yanma var demi bende idrar yaparken yanmam yok sadece penis başında yanma var sanki içerde yırtık var kesik var
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Dostum acaba sende üretme darlığı filan varmı
mesut

Mesaj gönderen mesut »

Üretra darlığı penis başında yanmamı yapar
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

mesut yazdı:Üretra darlığı penis başında yanmamı yapar
Bobreklerinde tas var mi baktirdin mi?
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Yanma üretme darlığında enfeksiyonda ve prostat taşından dolayıda olabilir bunu düzenli trdaviyle geçmezse sistekopi yapılması lazım yalnız
mesut

Mesaj gönderen mesut »

Mrshadow yazdı:
Bobreklerinde tas var mi baktirdin mi?
Taş yok kum dökmede yok
mesut

Mesaj gönderen mesut »

ege44 yazdı:
Yanma üretme darlığında enfeksiyonda ve prostat taşından dolayıda olabilir bunu düzenli trdaviyle geçmezse sistekopi yapılması lazım yalnız
Sistoskopi zaralı değil mi
ereneren27

mesut yazdı:
ereneren27 yazdı:
Senin de penşs başında yanma var demi bende idrar yaparken yanmam yok sadece penis başında yanma var sanki içerde yırtık var kesik var
aynn benımde penis başında değilde ortasında sürekli yanma var ben sistoskopide yaptırdım prostatta ödem var dedı prostatıt dedı ama bazen gecıyor yanma dedığım gıbı gecsede orda bı sorun olduğunu bılıyorsun yanı hıssettırıyor bıraz mesela dün çok iyiydim bgn yine biraz yanma var gececek bu yani öle yada böle hayat boyu sürmücek insanlar kanseri yeniyor amk
mesut

Mesaj gönderen mesut »

ereneren27 yazdı:
mesut yazdı:
ereneren27 yazdı: bende de var amk geçmiyor geçmiyor ama azaldı ilaç felan hiç bişey kullanmadım yeme içme full akşama kadar oturarak calısıyorum ayağa kalkınca banyo yapınca özellikle rahatlıyorum oturunca daha da coğalıyor gecen sene daha fenaydı ama bu ara az az gecer gıbı bazen hıc olmuyor ama hıssedıyorsun sorunlu ora tas tamam nası gececek bende bılmıyorum deli edecek beni amk snnde dediğin gibi ömür boyu çekecez bunu gibime geliyor ama alıştım ben bununla yaşamaya geçer elbet geçmezsede koy amına geçmesin işini görüyorsa sıkıntı etme
aynn benımde penis başında değilde ortasında sürekli yanma var ben sistoskopide yaptırdım prostatta ödem var dedı prostatıt dedı ama bazen gecıyor yanma dedığım gıbı gecsede orda bı sorun olduğunu bılıyorsun yanı hıssettırıyor bıraz mesela dün çok iyiydim bgn yine biraz yanma var gececek bu yani öle yada böle hayat boyu sürmücek insanlar kanseri yeniyor amk
Kardeş kaç yaşındasın birde sistoskopi yaptırsam tehlikelimidir acaba yanmam daha çok artmasın sonra
ereneren27

mesut yazdı:
ereneren27 yazdı:
mesut yazdı: Senin de penşs başında yanma var demi bende idrar yaparken yanmam yok sadece penis başında yanma var sanki içerde yırtık var kesik var
Kardeş kaç yaşındasın birde sistoskopi yaptırsam tehlikelimidir acaba yanmam daha çok artmasın sonra
sistoskopi sonrası aklın basından cıkıyor yanma ve batma konusunda ama 1 gün sonra benim hiç bişeyim kalmadı denecek kadar azaldı antibiyotik kullandım tabii sonucta kötü olmadı çok şükür en azından ne olduğunu anladık yok sıvıdan lökosit baktır bilmem ne şu bu nereden gideyim istanbula aynı seyı oda soleyecek gecer bi şekilde dedim hayatı bununla yaşama derim çekilmez çöküyor resmen insan kaç tane doktorla konuştum forumlara internete aldanma kaybolursun karanlıkta dediler haklılarda
mesut

Mesaj gönderen mesut »

Kaç dakika sürüyor sistoskopi