Saw palmetto ( + - )

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
ist86

Saw palmetto ( + - )

Mesaj gönderen ist86 »

Bu saw palmetto hakkında hem olumlu hem olumsuz düşünceler var bazı araştırmalar prostata iyi geldigini bazı araştırmalar ise yan etkilerini ön plana çıkarıyor. Kullananlar düşüncelerini paylaşsın lütfen...Herkese acil şifalar...
muzdarip

Re: Saw palmetto ( + - )

Mesaj gönderen muzdarip »

ya lütfen şöyle konular açmadan şu forumda bir aratın az saygınız olsun defalarca konuşuldu bu ilaçlar forumda
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

muzdarip yazdı:ya lütfen şöyle konular açmadan şu forumda bir aratın az saygınız olsun defalarca konuşuldu bu ilaçlar forumda
Iyi oku ilacı kullanan varsa diye başlayıp lutfenle bitmis cumleyi...kullanmış denemiş olan varsa
Paylaşmasını istedim bu forumun amaçlarından biri de bu değilmi? Yeni deneyimler edindikce bilgi paylasimi tecrübeler tekrar aktarilmiyormu bir daha konusulmayacak diye bir sey mi var ... sen ilaci kullanmadıysan cevap vermezsin olur biter...aklınca bir de bunu saygısızlık olarak gostermeye çalışıyorsun ...
muzdarip

göstermeye çalışmıyorum görüyorum direkt olarak. Açılmış konusu var onun sağ üst köşede arama kutusu var bak oradan aratırsan çıkar. Ama forum ne kadar kirlenirse o kadar zorlaşıyor bilgiye ulaşmak. Ve görüldüğü üzere bu forum eski müdavimlere çok daha araştıran bilgili insanlar ve tecrübelerini buraya aktarmışlar zamanında. Bu forumu da onlara borçluyuz. Zira ne üyelik paralı ne de forum reklam alıyor. Bizahmet aratıverin kardeşim çok güzel bilgilere ulaşcaksınız buna emin olun.
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

muzdarip yazdı:göstermeye çalışmıyorum görüyorum direkt olarak. Açılmış konusu var onun sağ üst köşede arama kutusu var bak oradan aratırsan çıkar. Ama forum ne kadar kirlenirse o kadar zorlaşıyor bilgiye ulaşmak. Ve görüldüğü üzere bu forum eski müdavimlere çok daha araştıran bilgili insanlar ve tecrübelerini buraya aktarmışlar zamanında. Bu forumu da onlara borçluyuz. Zira ne üyelik paralı ne de forum reklam alıyor. Bizahmet aratıverin kardeşim çok güzel bilgilere ulaşcaksınız buna emin olun.
Sen ilaci kullanmamışsın benim sorum kullanalaraydı ucuz kahramanlık yapıyorsun defalarca konuşuluyor yine konusulucak o zaman gecmisde konusu gecen sık idrar libido vs. Gibi konular bir daha konusulmasin hersey aratılsın ...konuya iliskin bilgin deneyimin yoksa olur biter forum uyeleriyle iletisim kurup kurmayacagima ben karar vererim...senin ilgin bilgin yoksa uzak durursun bu basliktan olur biter.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ist86 yazdı:Bu saw palmetto hakkında hem olumlu hem olumsuz düşünceler var bazı araştırmalar prostata iyi geldigini bazı araştırmalar ise yan etkilerini ön plana çıkarıyor. Kullananlar düşüncelerini paylaşsın lütfen...Herkese acil şifalar...
Saw palmetto hakkinda yazdigim yazilar var forumu arastirip okuyunuz lutfen, okursaniz bilgi sahibi olursunuz.
muzdarip

ben kullandım saw palmettoyu illa sana açıklamamı yapacaz kardeşim arat forumu bul konusunu orada konuş ama konuşmadan önce yazılanları bir oku. zaten bir çok şeye gerek kalmadığını görürsün. bana laf yetiştirmekten daha kolay inan buna.
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

:)))) bir kac yere daha girip ya kardesim bu basliklari acmayin demissin.:))) " Kullandim ben söyle etkisi oldu desen yeterdi" forumu elbette okudum cogu biryerden okuduklarini yada fikrini soylemis ben bizzat kullanan biri varmi diye sordum.
daniel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen daniel33 »

"Tecrubeliler şu sonuçlara bakabilir mi?" "Abiler lütfen yardım edin" "Ölmek istiyorum canım çok yanıyor" "Sanırım iyileşiyorum" "Şu sonuçlara bakın lütfen" tarzı her gün bir sürü başlık açılıyor, esas çöplüğe sebep olanlar da o tür başlıklar. Direkt takviye gıda, ilaç ya da araştırma sonucu hakkında başlıkların birkaç kez açılmasında bir sakınca yok bence. Sonuçta "Abilerim bi yardımcı olun" şeklindeki esas çöp başlıklara kimse ses edemiyor, bu arkadaşa verilen tepki yukarıdaki örneklere bakınca yersiz ve kırıcı, ayrıca gereksiz olmuş.
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

Daniel 33 malesef bu hastalık insanların psikolijisini bozup gergin hale getirebiliyor.Kullandiysaniz tecrubelrinizi aktarirmisinz lutfen demisim adam illa sana açıklamami yapıcaz kardesim demis :) hem bu forumun amacı bu değilmi zaten. Paylasmak istemiyorsan hic birsey yazmazsin olur biter..Bu hastaligin pskilojinizi bozup sizi gergin bir insan haline getirmesine izin vermeyin zira bu tedavi surecini de etkiler...Herkese acil sifalar diliyorum...
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Ben belki 8 9 ay kullanmışımdır faydasını gördüm mü bilmiyorumda çünkü bununla beraber bir sürü takviye türü şeyler kullandım ama zararınıda görmedim bir yerde saçları dökülen kişilerede doktor bunu yazdığını yada tavsiye ettiğini görmüştüm ne olduğu belli olmayan bir bitki
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

Untitleduserr yazdı:Ben belki 8 9 ay kullanmışımdır faydasını gördüm mü bilmiyorumda çünkü bununla beraber bir sürü takviye türü şeyler kullandım ama zararınıda görmedim bir yerde saçları dökülen kişilerede doktor bunu yazdığını yada tavsiye ettiğini görmüştüm ne olduğu belli olmayan bir bitki
Eyvallah.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Dostum çok fazla başlık forumda kirlilik yaratıyo ve daha önce açılmış sizlere çok faydalı olabilecek konular geri planda kalıyor arkadaşların verdiği tepki bu yüzden