İstanbulda Mesane sorunları testleri için hastane doktor tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
White
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

İstanbulda Mesane sorunları testleri için hastane doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen White »

İstanbuldayım. Zafer Hoca gitmiştim. Sperm kültür sıfır çıkmışti. Sadece idrar sorunlarım var. Mesane mi kontrol ettirmek istiyorum. Bunun için gerekli testleri yaptirabilecegim devlet ya da özel klinikte doktor tavsiyesi istiyorum. Özellikle yaptıran arkadaşlardan tecrübelerini de yazabilirlerse iyi olurdu.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: İstanbulda Mesane sorunları testleri için hastane doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen kadir »

White yazdı:İstanbuldayım. Zafer Hoca gitmiştim. Sperm kültür sıfır çıkmışti. Sadece idrar sorunlarım var. Mesane mi kontrol ettirmek istiyorum. Bunun için gerekli testleri yaptirabilecegim devlet ya da özel klinikte doktor tavsiyesi istiyorum. Özellikle yaptıran arkadaşlardan tecrübelerini de yazabilirlerse iyi olurdu.
Ayni yerde yaptirabilirsiniz.
White
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen White »

Zafer Hoca yapacak olsa kendisi yapardı. Birseyin yok dedi gönderdi. Hastayı 5 dk da yollayıp boşboş koridorlarda geziyor adam. Hocayı tutmadım pek. Sağolsun birtek prostat sıvısı aldı baktı. İnsan bir kendisi sorar istersen şu testleri yapabiliriz diye. Parasından muayene oluyoruz sonuçta kimsenin hayrına degil.
Istanbulda ya devlette ya özelde ama insan gibi ilgilenecek testleri yapabilecek doktor arıyorum.
Hiçbir ağrım yanmam yok. Ancak sık ve az az idrar yapma sorunum var. Bir de gece 4 de bile idrara çiksam sabah 7 de yine uyanıp gitmek durumunda kalıyorum. Ancak ani sıkışma ya da tutamama yok.
sessiz01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sessiz01 »

White yazdı:Zafer Hoca yapacak olsa kendisi yapardı. Birseyin yok dedi gönderdi. Hastayı 5 dk da yollayıp boşboş koridorlarda geziyor adam. Hocayı tutmadım pek. Sağolsun birtek prostat sıvısı aldı baktı. İnsan bir kendisi sorar istersen şu testleri yapabiliriz diye. Parasından muayene oluyoruz sonuçta kimsenin hayrına degil.
Istanbulda ya devlette ya özelde ama insan gibi ilgilenecek testleri yapabilecek doktor arıyorum.
Hiçbir ağrım yanmam yok. Ancak sık ve az az idrar yapma sorunum var. Bir de gece 4 de bile idrara çiksam sabah 7 de yine uyanıp gitmek durumunda kalıyorum. Ancak ani sıkışma ya da tutamama yok.
sık idrar ve sürekli gelme hissi insani çıldırtıyor geçmiş olsun
konya456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen konya456 »

aynisi bendede var kardes mesanem agriyor surekli baski yapiyor sicak suya girice rahatliyor ondansonra gene ayni gece uyuyamiyorum yanmada oluyor doktor testis intihabi diye antbiotik yazdi acile gitmistim
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

White yazdı:Zafer Hoca yapacak olsa kendisi yapardı. Birseyin yok dedi gönderdi. Hastayı 5 dk da yollayıp boşboş koridorlarda geziyor adam. Hocayı tutmadım pek. Sağolsun birtek prostat sıvısı aldı baktı. İnsan bir kendisi sorar istersen şu testleri yapabiliriz diye. Parasından muayene oluyoruz sonuçta kimsenin hayrına degil.
bitkisel çözümlere bak basit bi sorun bence dua et prostatit değilsin.