Sürekli idrar var hissi ve gece uykusuzluk

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
sskartek

Sürekli idrar var hissi ve gece uykusuzluk

Mesaj gönderen sskartek »

benim sorunum yaklaşık 3 aydır bu şekilde başladı ve devam etmekte sürekli idrarım var hissi tuvalete gidip boşaltsam bile anşık bir rahatlamdan sonra bu his devam etmekte gece 4-5 sefer gittiğim oluyor uyku uyutmuyor.
idrarda yanma ağrı vb şikayetlerim yok

ilk gittiğim doktor taştan şüphelendi idrar tahlili emar röntgen ultrason çekti bir şey çıkmadı prostatda büyüme çıkmadı.
cipro ve azitro verdi 1 hafta kulladım şikayetim kalmadı fakat 2 hafta sonra tekrar geri döndü.
başka bir doktora gittim üromax verdi şuan onu kullanıyorum 10 gündür iyiydim fakat bir kaç gündür yine eski duruma döndü

sizlerden tavsiye bekliyorum ne yapmam lazım Allah kimseye vermesin bu derdi herkese şifa versin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Sürekli idrar var hissi ve gece uykusuzluk

Mesaj gönderen kadir »

sskartek yazdı:benim sorunum yaklaşık 3 aydır bu şekilde başladı ve devam etmekte sürekli idrarım var hissi tuvalete gidip boşaltsam bile anşık bir rahatlamdan sonra bu his devam etmekte gece 4-5 sefer gittiğim oluyor uyku uyutmuyor.
idrarda yanma ağrı vb şikayetlerim yok

ilk gittiğim doktor taştan şüphelendi idrar tahlili emar röntgen ultrason çekti bir şey çıkmadı prostatda büyüme çıkmadı.
cipro ve azitro verdi 1 hafta kulladım şikayetim kalmadı fakat 2 hafta sonra tekrar geri döndü.
başka bir doktora gittim üromax verdi şuan onu kullanıyorum 10 gündür iyiydim fakat bir kaç gündür yine eski duruma döndü

sizlerden tavsiye bekliyorum ne yapmam lazım Allah kimseye vermesin bu derdi herkese şifa versin
Prostat sivisi lokosit kontrolu yaptirin. Yuksekse igne ve oral antibiyotik kombinasyonundan olusan tedavi baslatin.
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Ben 7 yıldır çekiyorum bu illeti lökosit i ölçmedi doktor aktif mesane ve prostatit olabilir Kadir abinin dediklerini uygula yararı baya olacaktır
Bactrimforte
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Bactrimforte »

NightAngel01 yazdı:Ben 7 yıldır çekiyorum bu illeti lökosit i ölçmedi doktor aktif mesane ve prostatit olabilir Kadir abinin dediklerini uygula yararı baya olacaktır
Aktif mesanesi olanlar için Betmiga 50 mg uzatılmış salınımlı film tablet oldukça faydalı. İdrara çıkma sıklığını azaltıyor. Ani idrar sıkışmalarını engelliyor.
sessiz01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sessiz01 »

Bactrimforte yazdı:
NightAngel01 yazdı:Ben 7 yıldır çekiyorum bu illeti lökosit i ölçmedi doktor aktif mesane ve prostatit olabilir Kadir abinin dediklerini uygula yararı baya olacaktır
Aktif mesanesi olanlar için Betmiga 50 mg uzatılmış salınımlı film tablet oldukça faydalı. İdrara çıkma sıklığını azaltıyor. Ani idrar sıkışmalarını engelliyor.
ben kullandim işe yaramadi
Bactrimforte
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Bactrimforte »

sessiz01 yazdı:
Bactrimforte yazdı:
ben kullandim işe yaramadi
Ben de daha önce vesifix kullanmıştım işe yaramamıştı. Betmiga nın bayağı faydası oldu 3. Haftadan sonra. Kişiden kişiye değişiyor demek.