Bromelinden daha iyi arkadaşlar kullanın bunu

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Bromelinden daha iyi arkadaşlar kullanın bunu

Mesaj gönderen ege44 »

Wobenzym ve quarçetinle birlikte alın mutlaka
ege44

Re: Bromelinden daha iyi arkadaşlar kullanın bunu

Mesaj gönderen ege44 »

Yalnız içinde domuz yağı var sölemedi demeyin :)
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Neyi?
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Wobenzym i
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Kas yıkılmalarını ve git hastalığına ve iltihap giderici açıp olu ve sinizüte karşıda çok iyi sürekli kullanıcanız ama bromelin ben kullanıyorum bir halta yaradığı yok
mesut

Mesaj gönderen mesut »

Hocam bitmesinden nedir ne ise yariyor
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Nasıl ne işe yarıyor kanı inceltici özelliği var ve iltihap giderici enzim hastalıkların iletmesini hızlandırıyor açıp ve garı kesici okuyabilirsiniz 6 hafta ondan sonra 1 hafta ara geri yine aynı şekilde
mesut

Mesaj gönderen mesut »

ege44 yazdı:Nasıl ne işe yarıyor kanı inceltici özelliği var ve iltihap giderici enzim hastalıkların iletmesini hızlandırıyor açıp ve garı kesici okuyabilirsiniz 6 hafta ondan sonra 1 hafta ara geri yine aynı şekilde
Bilmediğim için soruyorum takviye mi kabizligami iyi geliyor yani neye iyi geliyor o manada sordum
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Dostum her şeye iyi geliyor kullan sen bana inanmıyorsan internete yaz oku bak görücen bu arada sen nerelisin Doğunun neresi
DANTE64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen DANTE64 »

ege44 yazdı:Wobenzym i
wobenzym PS,N VS. HANGİSİ ?

SELAMLAR.
daniel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen daniel33 »

Siz kullandınız mı ve faydasını gördünüz mü?
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Ben aldım ama kullanamadım bi türlü iltihap kuruturdu ve ödem sökücü wobrnzym almanyada quarçetin alınca eczanelerde ve doktorlar bunu öneriyor kan inceltisi etkisi olduğu için bir 10 gün kullandım ama başlıyıcam tekrar kullanmaya paylaşırım etkilerini burdan
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Zaten internetten araştırırsan çıkıyor ne işe yaradığı
daniel33

ege44 yazdı:Ben aldım ama kullanamadım bi türlü iltihap kuruturdu ve ödem sökücü wobrnzym almanyada quarçetin alınca eczanelerde ve doktorlar bunu öneriyor kan inceltisi etkisi olduğu için bir 10 gün kullandım ama başlıyıcam tekrar kullanmaya paylaşırım etkilerini burdan
Öyle bir övüyorsunuz ki, kullandınız ve üzerinizde mucizevi bir etki bıraktı sandım.
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Hocam sen bu hastalığı hangi ilaç mucizevi bir etki göstermiş öle bir şey olsa adı kronik olmaz zaten ha ben faydasını gördüm sonuçta sende işe yararmı tekrar kullanıcam sana verilen antibiyotikte iltihabı kurutma için ben övmüyorum eger biraz araştırırsan internetten ne kadar yararlı olduğunu bilirsin dünyaca onaylanmış bir şey sonuçta
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Ha zaten bu hastalıkta kullandığın takviyeler hemen etki göstermiyor buluşa bilin bunu 1 hafta kullandım neden üleşmedim demek saçma
daniel33

ege44 yazdı:Hocam sen bu hastalığı hangi ilaç mucizevi bir etki göstermiş öle bir şey olsa adı kronik olmaz zaten ha ben faydasını gördüm sonuçta sende işe yararmı tekrar kullanıcam sana verilen antibiyotikte iltihabı kurutma için ben övmüyorum eger biraz araştırırsan internetten ne kadar yararlı olduğunu bilirsin dünyaca onaylanmış bir şey sonuçta
Arkadaşım, yukarıda kullanmadım dedin, şimdi de kullandım diyorsun. Kullanmadığın ve faydasını görmediğin bir takviye gıdayı, kullanmış ve faydasını gormuscesine burada duyuramazsın. Biz de biliyoruz internette yazdığını, herhalde internet yeni icat olmadı. Bu takviye gıdalar peynir ekmek leblebi değil, her duyduğumuzu yutacak halimiz yok. İnsanların karaciğeri zaten pert halde bu takviyeler yüzünden, bir de sen çıkıp kullanmadığın şeyi övüp duruyorsun durduk yere.
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

10 gün kullandım doktorum antibiyotik tedavisine başlayınca kullanma dedi görelim hangi kür etkili diye o yüzden kesmek zorunda kaldım bak dostum burası bilgi alış veriş yeri yanş forumda çok yenisin burda senin fayda gördüğünde bir başkası göremez herkes bilgisini paylaşıyor burda burda ben e vitamininde fayda gördüm diye sen göremesin herkesin hastalığı farklı seyrediyor bence hitap şekline biraz dikkat etmelisin ben neyi övmüşüm beyi kullanmamışım kara ciğer periymiş allah aşkına kıtlama bir şey olmaz 3 yıldızlı kullanmadığım bir şey kalmadı içeriğine bakarsın hoşuna giderse kullanırsın hoşuna gitmezse kullanmasın bu kadar basit burda her yazılını sen araştırmadan kullanıyormusunki bu yazı yazıldığında sen acaba bu foruma üyeymiydin istersen bir yazılış tarihine bak öle konuş
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Ha birde Alman sağlık bakanlığı onaylı bir ürün Almanya Türkiye deil bakanlık olarak her şeyimi öle kolay onaylamıyorlar sonuçta etkisi görülmüş ki onaylanmış
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Ha şuda bir gerçek bromelin 4 kutu kullandım bir halta yaramadı er ne olucak ben insanlarla mı dönüşüm tartışın kimisi fayda görüyor ama bana hiç bir halta yaramadı ve olan parama oldu
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

https://www.amazon.com/d/Joint-Muscle-P ... B00HK01GOC Burda bak insanlar eşek deilki bu kadar para verip yorum yapsın wobrnzym enzim ve yeniden yapılandırma için iyi bir takviye hastalığın ateşli dönemindeysen kullandığın hiç bir şey fayda etmez ancak
daniel33

ege44 yazdı:10 gün kullandım doktorum antibiyotik tedavisine başlayınca kullanma dedi görelim hangi kür etkili diye o yüzden kesmek zorunda kaldım bak dostum burası bilgi alış veriş yeri yanş forumda çok yenisin burda senin fayda gördüğünde bir başkası göremez herkes bilgisini paylaşıyor burda burda ben e vitamininde fayda gördüm diye sen göremesin herkesin hastalığı farklı seyrediyor bence hitap şekline biraz dikkat etmelisin ben neyi övmüşüm beyi kullanmamışım kara ciğer periymiş allah aşkına kıtlama bir şey olmaz 3 yıldızlı kullanmadığım bir şey kalmadı içeriğine bakarsın hoşuna giderse kullanırsın hoşuna gitmezse kullanmasın bu kadar basit burda her yazılını sen araştırmadan kullanıyormusunki bu yazı yazıldığında sen acaba bu foruma üyeymiydin istersen bir yazılış tarihine bak öle konuş
Benim burada yeni olmamla konuştuğumuz konunun ne ilgisi var. Arkadaşım, kullanmadığın ilacı kullanmış ve fayda görmüş gibi yansitmana sonuna kadar itiraz ederim ve bunun için de kimseden izin almam. Sana sordum açıkça "sen kullandın mı" diye, sen de "kullanmadım" dedin. Yok orada yazıyor, yok internette gördüm, geçeceksin bunları. Buralarda yenisin falan demişsin bir de, nedir burası asker ocağı falan mı? Devrecilik mi var yani :) bu nasıl bir üslup, nasıl bir konuşma tarzı? Moderatörler bu başlığı incelesin, kimse hatalı olan iletsin o halde. Seninle daha fazla polemiğe girmeyeceğim, tartışmanın nasıl yürütülecegine dair en ufak fikrin yok zira.
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Dostum zamanında kullandım ha ben 10 gün kadar ha şuan zaten 100 70 iyiyim ben
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Ve yeniden kullanmaya. Başlıyıcam kimseye devredildik yapıldığı yok o konu açılalı nerdeyse 1 sene olucak ha kaç aylık hastasın bilmiyorum ama bu hastalığı TM da anlamadığın bu ilaç deil yan takviye yani ta geçenseneki konu bunu zaten özelden yakıştığımız oldu kimisi beğendi kimdi beğenmedi burada bilgilerini oaylaşılıyor ona bakarsan yani ve ben 3 günsürlü kullanıyorum bana faydası var ben kullanmadım demedim bunu 10 gün kullandım doktorum izin vermedi antibiyotikten sora kullan dedi yani ben sana link attım sadece görmeni istedim ama sen biraz düz kafasın onun için boş ver ha bu hastalık kusura bakmada sadece antibiyotik tedavisiyle ileten bir hastalık deil zamanla anlarsın kalkıp konuyu başla yerlerede çekme yani öle üslubun var
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Ha şuda bir gerçek kullandığım on gün kadar biraz akıntım filan olduydu yani agrılar azalmıştı ama tekrar kullanmaya başladım eger faydasını görürsem 1 aya kadar burda paylaşırım