taravit üromax

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
izmitli
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

taravit üromax

Mesaj gönderen izmitli »

Bir aydir taravid kullaniyordum dun iki gilunsur kullanmiyorum bitti doktor 10 gun sonra gel dedi antibiyotiği kesecez dedi öburune devam edeceğiz dedi acaba antibiyotiği iğne sekilde birdaha yazdirp biraz daha devam mi etsem ne dersiniz arkadaslar.ağrim cok yok ama dun aksam normal bosaldim sabah 11 gibi bir daha bosalmak istedim sertlesme idare ederdi istekliydim ama üç damla meni geldi anormal birr durum heralde
Mrshadow

Re: taravit üromax

Mesaj gönderen Mrshadow »

bu kadar sık boşalma.
zararlı.

tarivid 1. basamak tedavidir.
eğer lokosit bazlı tedavi yürütüyorsan doktorun lokosite bakıp başka ilaca geçer ya da tarivide devam eder
izmitli

Mesaj gönderen izmitli »

Valla bilmiyorum bu hafta kesecek antibiyotiği öbur isemeyi duzeltecek ilaca devam edecek prostat iltihabıni penisten gordu .parmak muayenesinde önemli bir sey yok dedi 10 gun önce ben de akıl vermek istemiyorum doktora ne yapmam lazım sizce teşekkür ederim size.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

izmitli yazdı:Valla bilmiyorum bu hafta kesecek antibiyotiği öbur isemeyi duzeltecek ilaca devam edecek prostat iltihabıni penisten gordu .parmak muayenesinde önemli bir sey yok dedi 10 gun önce ben de akıl vermek istemiyorum doktora ne yapmam lazım sizce teşekkür ederim size.
Lokosit , lokosit , lokosit once buna bakilacak diye bindefa yazdik... neden okumuyosunuz arkadasim? Rektal tuse ile once prostat sivisi lokosit kontrolü yapilacak tani ve tedavi yapilacak. Bunun ilk asamasi budur. Sonra kültür ve antibiogram... sonra pcr yaptirabilirsin. Prostat iltihabi penisten gorulmez . Kafadan antibiyotik verilmez. Gecmis olsun.
izmitli

Mesaj gönderen izmitli »

Rektal tuse yapti doktor ve penisten beyaz bi sıvi geldi damla gibi yani az penisi hafif sikti ve cikti. Bu kucuk sıvi iste bu iltihap dedi doktor.doktora şimdi ben diyemem ki bu sıvıyi al da lokosit say diye.teşekkürler kadir arkadas
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

izmitli yazdı:Rektal tuse yapti doktor ve penisten beyaz bi sıvi geldi damla gibi yani az penisi hafif sikti ve cikti. Bu kucuk sıvi iste bu iltihap dedi doktor.doktora şimdi ben diyemem ki bu sıvıyi al da lokosit say diye.teşekkürler kadir arkadas

Bu işi yapan 2 doktor var Türkiye de
1 zafer Oyman medicana hastanesi 280 tl
2. Eskişehir acıbadem Hüseyin Seçgin 140 tl
Forumda detay her türlü bilgi var