aktif mesane ve prostat ilişkili mi.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
izmitli
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

aktif mesane ve prostat ilişkili mi.

Mesaj gönderen izmitli »

Arkadaslar 2015 den bu yana sık idrar yapmayla ilgili problemlerin vardi kahvede oyun oynadigim zaman olsun yada iki tane bira falan içtigimde ikide bir idrara cikardim ve tutamayacak gibi olurdum.ancak ağrim sizim yoktu ancak cinsellikle ilgili problemler yasiyordum bosalinca zevk almiyordum tam bir sertlesme olmuyordu gibi.2015 de basladim doktorlara bir sey yok dedideler 2016 da ve 2017 de gittim kimisi psikolojik dedi biride sende asiri aktif mesane olabilir dedi.yine tam tani yok ha.bide gittiğim yer de derince araştırma hastanesi.nasil arastiriyosa.sonra 2018 aralikin sonun da baska bir doktora gittim ama busefer küçuk yanma sonuna dogru oda. basla di.tahlil ultrason derken prostatit tanisi konuldu.biraz uzattim kusura bakmayin.simdi asiri aktif mesaneyle prostatit bağ kurabiliyor olabilir mi.Birde 2015 ve 2017 gittiğim doktorlar benle ilgilenmediler mi sizce
ist86

Re: aktif mesane ve prostat ilişkili mi.

Mesaj gönderen ist86 »

Prostat sivisina baktir. Yanma varsa olabilir prostatit
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: aktif mesane ve prostat ilişkili mi.

Mesaj gönderen NightAngel01 »

İlişkiden ziyade ikisi birlikte oluyor forumda aynı şikayetten müzdarip bi animiz vardı iyileşti lökositi sıfırladı ve aktif mesane ilacıyla düzeldi prostatit tanısı elle muyaneden mi konuldu ?