non bakteriyel prostatit bilgisi olanlar

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
izmitli
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

non bakteriyel prostatit bilgisi olanlar

Mesaj gönderen izmitli »

Arkadaslar 1,5 aydir prostatit tanısı konuldu.idrar kültürü yapıldı üreme olmadı.antibiyotik dün bitti ağrılarım çok hafif ama artacak diye çok korkuyorum.doktor makattan kontrol etti prostatın homojen dedi.prostata ellediğinde penise azıcik bir damla kadar bezay sıvı geldi doktor penisi biraz sikti ve iste bu iltihap dedi cok kötu değil dedi.prostata ellediğinde bi aci hissetmedim.birde ağrılar gerçekten çok kötümu yani dayanılmayak gibi mi çunku bende hafif peniste ve testislerde hafif bir ağrı oluyor.bu prostatit hastalığinin hangisi kötu. Acaba non olan mi yoksa bakteriyel olan mi.
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: non bakteriyel prostatit bilgisi olanlar

Mesaj gönderen ogz89 »

izmitli yazdı:Arkadaslar 1,5 aydir prostatit tanısı konuldu.idrar kültürü yapıldı üreme olmadı.antibiyotik dün bitti ağrılarım çok hafif ama artacak diye çok korkuyorum.doktor makattan kontrol etti prostatın homojen dedi.prostata ellediğinde penise azıcik bir damla kadar bezay sıvı geldi doktor penisi biraz sikti ve iste bu iltihap dedi cok kötu değil dedi.prostata ellediğinde bi aci hissetmedim.birde ağrılar gerçekten çok kötümu yani dayanılmayak gibi mi çunku bende hafif peniste ve testislerde hafif bir ağrı oluyor.bu prostatit hastalığinin hangisi kötu. Acaba non olan mi yoksa bakteriyel olan mi.
Non bakteriyel biraz daha karışık ne yapılacağı belirsiz gibi bi duruma sokuyor insanı
izmitli
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen izmitli »

Nasıl yani kötü bir durum yani
Privatee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Privatee »

20 ekimden beridir 8 üroloji 1 i doçent 1 i prof devlet özel karışık gittim + 1 dahiliye + 2 psikiyatri + 1 psikolog ve 1 enfeksyon hastalıklarına gittim yarın + 1 daha üroloji profada gidicem, bu ağrılarının alt karın ağrısının sonu yooook eskisi kadar ağrım yok fakat hala ağrılarım bitmedi eski ben değilim eskisi gibi rahat menide çıkaramıyorum zorlanıyorum sanki. Kafamda kurmakdan başka hastalıklar üretmeye başladım bunun çözümü olmalı prostat mı baiıa birşey mi birisi cevap veremiyor. Kafayı yicem artık. :((
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

Privatee yazdı:20 ekimden beridir 8 üroloji 1 i doçent 1 i prof devlet özel karışık gittim + 1 dahiliye + 2 psikiyatri + 1 psikolog ve 1 enfeksyon hastalıklarına gittim yarın + 1 daha üroloji profada gidicem, bu ağrılarının alt karın ağrısının sonu yooook eskisi kadar ağrım yok fakat hala ağrılarım bitmedi eski ben değilim eskisi gibi rahat menide çıkaramıyorum zorlanıyorum sanki. Kafamda kurmakdan başka hastalıklar üretmeye başladım bunun çözümü olmalı prostat mı baiıa birşey mi birisi cevap veremiyor. Kafayı yicem artık. :((
Sakin ol dostum hepimizin ortak hikayesi bu doğru yerdesin forumu takip et kafanı rahatlat herşey yoluna girecek
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

izmitli yazdı:Nasıl yani kötü bir durum yani
Enfeksiyon bulunamıyor adına non bakteriyel diyorlar ama enfeksiyon var yani bi tık fazla mücadele istiyor
Privatee

ogz89 yazdı:
Privatee yazdı:20 ekimden beridir 8 üroloji 1 i doçent 1 i prof devlet özel karışık gittim + 1 dahiliye + 2 psikiyatri + 1 psikolog ve 1 enfeksyon hastalıklarına gittim yarın + 1 daha üroloji profada gidicem, bu ağrılarının alt karın ağrısının sonu yooook eskisi kadar ağrım yok fakat hala ağrılarım bitmedi eski ben değilim eskisi gibi rahat menide çıkaramıyorum zorlanıyorum sanki. Kafamda kurmakdan başka hastalıklar üretmeye başladım bunun çözümü olmalı prostat mı baiıa birşey mi birisi cevap veremiyor. Kafayı yicem artık. :((
Sakin ol dostum hepimizin ortak hikayesi bu doğru yerdesin forumu takip et kafanı rahatlat herşey yoluna girecek
Üstad sakin kalmaya çalışıyorum, fakat 3-4 ayda 5-6 kilo verdim açlık hissi yok hep endişe hep şüphe zafer hocayada gittim antibiyotik verdi 1 gün kullandım 1.5 saat sonra idrarda beyaz beyaz iplikler gördüm söyledim kendisinede 1 tanesi bile lokositi azaltmış bakteri azaltmış kullanma dedi. Birşeyin yok keyfine bak dedi. İlk gittiğimde maya pozitif kan nitrit pozitif albümin +1 , üronilijen pozitif. İlaç sonrası 1 hap ile bakteri lokosit düştü maya yok ama geri kalanı var. Ağrılar penis üst tarafı yukarı doğru V şeklinde testislerin arkalarında sızlama hissi foruma üye olmakla çok uğraştım zorla üye oldum bir çok konuyu okudum annem doktor olaydın diyor :D ağlanıcak halime güler oldum nasıl bir yol izlicem bilemiyorum.
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

Privatee yazdı:
ogz89 yazdı:
Üstad sakin kalmaya çalışıyorum, fakat 3-4 ayda 5-6 kilo verdim açlık hissi yok hep endişe hep şüphe zafer hocayada gittim antibiyotik verdi 1 gün kullandım 1.5 saat sonra idrarda beyaz beyaz iplikler gördüm söyledim kendisinede 1 tanesi bile lokositi azaltmış bakteri azaltmış kullanma dedi. Birşeyin yok keyfine bak dedi. İlk gittiğimde maya pozitif kan nitrit pozitif albümin +1 , üronilijen pozitif. İlaç sonrası 1 hap ile bakteri lokosit düştü maya yok ama geri kalanı var. Ağrılar penis üst tarafı yukarı doğru V şeklinde testislerin arkalarında sızlama hissi foruma üye olmakla çok uğraştım zorla üye oldum bir çok konuyu okudum annem doktor olaydın diyor :D ağlanıcak halime güler oldum nasıl bir yol izlicem bilemiyorum.
Dostun psikoloji bozulmuş senin açlığı hissetmezsin ve ilerde daha kötü olursun önce psikolojiyi düzelt tedavi daha kolay olacak zor değil sadece sabır işi iyi olan arkadaşları takip et doğrulukları söylediklerini yapınca anlayacaksın ama psikoloji çok önemli
Privatee

ogz89 yazdı:
Privatee yazdı:
ogz89 yazdı: Sakin ol dostum hepimizin ortak hikayesi bu doğru yerdesin forumu takip et kafanı rahatlat herşey yoluna girecek
Dostun psikoloji bozulmuş senin açlığı hissetmezsin ve ilerde daha kötü olursun önce psikolojiyi düzelt tedavi daha kolay olacak zor değil sadece sabır işi iyi olan arkadaşları takip et doğrulukları söylediklerini yapınca anlayacaksın ama psikoloji çok önemli

Eyw üstad psikolojik ilaçları aldım kullanıyorum zaten kafa rahat olmadan işler düzene girmez onunda farkındauım ama çözüm yada taşlar yerine oturmayınca kafa başa sarıyor başka hastalıklar mı var arayış içerisine girmeye başlıyor iş arkadaş sevgili hiç birşey mutlu etmiyor insanı bir filmi bile ağrıları kötü düşünceleri hatırlamadan en fazla 3-4 dk izleyebiliyorum günün her anı ağrıları hissetmek düşünmekle geçer oldu. Sağlam kafa sağlam vücutda bulunur demişler vücut sağlam olsa kafa düzelicek inş.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

ogz89 yazdı:
izmitli yazdı:Nasıl yani kötü bir durum yani
Enfeksiyon bulunamıyor adına non bakteriyel diyorlar ama enfeksiyon var yani bi tık fazla mücadele istiyor
bendede ayni enfeksiyon bulamiyorlar ..onceden mikoplazma uroplazma vardi .. onu iyilestirdim ..son verdigim 3 analizde bile cikmadi bunlar artik ..digerleride cikmiyor hicbisey cikmiyor ... belkide var ureplazma mikoplazma haricinde ama bulunamiyor ...al bolgede huzurszuluk boyle sanci , buna bagli olarak libido yerlerde ereskiyon yerlerde ... kahretsin bu durumu :(