Adana duzen labta tahlil veren varmi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Playboy01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Adana duzen labta tahlil veren varmi

Mesaj gönderen Playboy01 »

Meraba arkadaslar adanada duzen labaratuarinda kultur testi yaptiran varmi yada pcr ben sorumlu kisiye sordum prostat sivisini pcr yontemiyle bakamiyoruz biz dediler sadece kultur yapiyoruz ve prostat sivisini vermem icin idarar kabi vermislerdi bende gitmedim daha ama bilincli abilerim vardi adandan onlar bi bakabilirlermi
daniel32
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Adana duzen labta tahlil veren varmi

Mesaj gönderen daniel32 »

Ben yaptırmadım ama buradan bir arkadaş orada yaptırmıştı. Hatta meni kültüründe bakterilerin ürediğini ve antibiyogramin yapıldığını söylemişti.
daniel32
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen daniel32 »

Bu arada orayla ben telefonda görüştüm, sekreterlik aşırı yetersiz, neredeyse bilgi yoksunu tipler. Senin dilinden anlayabilecek birinin çıkması için mikrobiyoloji servisiyle görüşmelisin.
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Kardes batikentte ilker unsal prostat sivisi aliyor,ilker hoca bendrn sivi alip gondermislerdi normal.kultur icin...yanilmiyorsam bir arkadasada sividan lokosit sayimi yapariz demisti duzen lab..
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

modjo yazdı:Bu arada unutmadan ilker ünsal metro hastenesi labaratuarinda lökosit saydırır ayrıca kan testleri ve ultrason idrar testi idrar kültürü hepsi ücretsiz düzen lab sadece prostat sivisindan lokosit bakmıyor kültürle birlikte lökosit sayar ama ilk kültür 62 lira daha sonra ki tahlil ler zamanla düşüyor bu tüm tahliller için geçerli dip fiyat 35 lira
Pcr yi nekadara yapiyor adana duzen lab.
Playboy01

Biraz gec girdim bazi sorunlardan dolayi kusura bakmayin gec cevap yazdigim icinn ben ilker hocaya metro hastanesinde ornek veridigimde prostat sivimda hic ureme olmadi ama sividan sonra idrarda veriliyor ben koca bardaga 20 cc anca idrar yapabildim o kadar az yaptigim halde 6 7 lokosit 1 2 lokosit goruldu ilker hocada biseyin yok dedi bende bence hastenenin labi duzgun inceleyemedi yoksa sivi gelirken penisimin ici kavruluyordu o dereceydi bence kesin bi mikrop var
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Playboy01 yazdı:Biraz gec girdim bazi sorunlardan dolayi kusura bakmayin gec cevap yazdigim icinn ben ilker hocaya metro hastanesinde ornek veridigimde prostat sivimda hic ureme olmadi ama sividan sonra idrarda veriliyor ben koca bardaga 20 cc anca idrar yapabildim o kadar az yaptigim halde 6 7 lokosit 1 2 lokosit goruldu ilker hocada biseyin yok dedi bende bence hastenenin labi duzgun inceleyemedi yoksa sivi gelirken penisimin ici kavruluyordu o dereceydi bence kesin bi mikrop var
Idrarda 6-7.lokosit demek prostatitseniz eger prostatinizda daha fazla lokosit var demektir. Tedavi olmaniz gerekir.
Playboy01

modjo yazdı:Prostat sıvısını steril kaba al düzene ver kültür işte hem bakteri arasınlar hem lökosit saysınlar ama bunu yapmadan önce 3 hafta antibiyotik kullanma kimisi bir hafta diyor ama en güzel üreme 3 ve 4 hafta arası oluyor tecrübeyle sabittir herhafta kültür verdiğim için pcr 400lira gibi bir fiyat duzende
Abi meni kulturude yapiyolarmi benim sorunum menide bi turlu bitmiyor jelibon gibi solucanlar
Playboy01

kadir yazdı:
Playboy01 yazdı:Biraz gec girdim bazi sorunlardan dolayi kusura bakmayin gec cevap yazdigim icinn ben ilker hocaya metro hastanesinde ornek veridigimde prostat sivimda hic ureme olmadi ama sividan sonra idrarda veriliyor ben koca bardaga 20 cc anca idrar yapabildim o kadar az yaptigim halde 6 7 lokosit 1 2 lokosit goruldu ilker hocada biseyin yok dedi bende bence hastenenin labi duzgun inceleyemedi yoksa sivi gelirken penisimin ici kavruluyordu o dereceydi bence kesin bi mikrop var
Idrarda 6-7.lokosit demek prostatitseniz eger prostatinizda daha fazla lokosit var demektir. Tedavi olmaniz gerekir.
Kadir abi bende cok sukur oyle septomlar yok ama menimde pislik sarims jelibonlar cikiyor bunu bulamadim gitti biktim artik bunlar kati bazen kasiklarimda biraz ustunde damar var orda agri oluyor acaba diyorum bu meniler katilasti orayi tikamayami basladi kisir kalmaktan korkuyorum
Playboy01

modjo yazdı:
Playboy01 yazdı:
modjo yazdı:Prostat sıvısını steril kaba al düzene ver kültür işte hem bakteri arasınlar hem lökosit saysınlar ama bunu yapmadan önce 3 hafta antibiyotik kullanma kimisi bir hafta diyor ama en güzel üreme 3 ve 4 hafta arası oluyor tecrübeyle sabittir herhafta kültür verdiğim için pcr 400lira gibi bir fiyat duzende
Abi meni kulturude yapiyolarmi benim sorunum menide bi turlu bitmiyor jelibon gibi solucanlar

Yapıyorlar bende de aynı problem var malesef bir türlü geçmedi
Abi peki ureme oldumu sende meni kulturunde felan
ogz89

Dr Ahmet tuğanalp Adana

Mesaj gönderen ogz89 »

Arkadaşlar merhaba dün bi arkadaşın tavsiyesi üzere Adana Sezar hospital de dr Ahmet toğanalp e gittim ilgi ve alaka çok iyi hastalık hakkında konuştuk ultrason la kontürolleri yaptıktan sonra parmakla prostat sıvısı aldı kulak çöpüne benzer bi pamuklu bi çubuğu penise hafif bi şekilde sokup sıvı aldı özel bi tüpe koyarak kültür e gönderdi hastane labaratuarına çıkacak sonuca göre tedaviye başlayacak formu anlattım Kadir abilerin tedavi şeklini uyguluyor ve enfeksiyon hastalıkları bölümü ile ortak tedavi uygulaya biliyor ve hastanenin labın da herhangi bi sorun çıkmazsa prostattan sıvı alıp özel tüpe koyarak başka lablara götüre biliyorsunuz Adana ve yakın illerdeki arkadaşlara duyurulur
Playboy01

Re: Dr Ahmet tuğanalp Adana

ogz89 yazdı:Arkadaşlar merhaba dün bi arkadaşın tavsiyesi üzere Adana Sezar hospital de dr Ahmet toğanalp e gittim ilgi ve alaka çok iyi hastalık hakkında konuştuk ultrason la kontürolleri yaptıktan sonra parmakla prostat sıvısı aldı kulak çöpüne benzer bi pamuklu bi çubuğu penise hafif bi şekilde sokup sıvı aldı özel bi tüpe koyarak kültür e gönderdi hastane labaratuarına çıkacak sonuca göre tedaviye başlayacak formu anlattım Kadir abilerin tedavi şeklini uyguluyor ve enfeksiyon hastalıkları bölümü ile ortak tedavi uygulaya biliyor ve hastanenin labın da herhangi bi sorun çıkmazsa prostattan sıvı alıp özel tüpe koyarak başka lablara götüre biliyorsunuz Adana ve yakın illerdeki arkadaşlara duyurulur
Sagol usta aklimizda bulunsun baska arkadaslarda faydalansin yakin cevreler
Playboy01

modjo yazdı:
Playboy01 yazdı:
modjo yazdı:

Yapıyorlar bende de aynı problem var malesef bir türlü geçmedi
Abi peki ureme oldumu sende meni kulturunde felan
Entrecoccus fecalis üredi
Abi valla nabacami sasirdim bi yandan universte bi yandan bu menideki sikinti canimi sıkiyor bu duzendede iki tane bayan koymuslar rahat rahat anlatamiyorum strese giriyor insan bi erkek felan olsa kafama gore anlatamiyorum
Playboy01

modjo yazdı:Benim boğazında bile entrecoc vardır buna adım gibi eminim insallah seninkiler temiz cikar
Abi sen prostat sivisimi veriyorsun meni kulturmu