Bira içmek

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
mesut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Bira içmek

Mesaj gönderen mesut »

Arkadaşlar Alkol içince kişi lavaboya çok çıkıyor ya bira prostatite iyi midir kötümüdür,
Birde alkol oradaki bakteriyi azdırır mı öldürü mü
ist86

Re: Bira içmek

Mesaj gönderen ist86 »

Mayalı içkiler yasak demişti zafer hoca.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

bira, şarap, mayalı içki, kahve, kola-fanta tarzı asitli içecekler prostatitte kullanılmaması gereken ürünler. prostatiti azdırdığı söyleniyor.
mesut

Mesaj gönderen mesut »

İçmek için sormadım ben sadece bilgilenmek amaçlı
Kronik23
Hastalık Başlangıç Yılı: 1996

Mesaj gönderen Kronik23 »

Ben bi gün ağrım çokken şarap içtim ağrı kesici gibi ağrıyı kesti o an ama zafer hoca bira ve şarap yasak viski ve rakı 1 2 kadehi geçmeyecek şekilde içebilirsin dedi ama ant. Kullanırken içerseniz zehirlenirsiniz haberiniz olsun
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

mesut yazdı:Arkadaşlar Alkol içince kişi lavaboya çok çıkıyor ya bira prostatite iyi midir kötümüdür,
Birde alkol oradaki bakteriyi azdırır mı öldürü mü
Hocam ben ne zmn alkol içsem hep nüks yaşadım alkol bakteriyi ne yazıkki temizlemiyor bir keresinde de iki gün ayık gezmedim Ukrayna da faydasın dan çok zararını gördüm illa alternatif yöntem istiyorsan maydanoz kaynatıp içebilirsin idrar sökücü özelliği var ya da soğan aynı şekil iltihap sökğcüdür hemde bağışıklık kuvvetlenir
daniel32

Mesaj gönderen daniel32 »

Alkol kullanımı hastalık farketmeksizin enfeksiyonun artışına ya da bakterinin direnç göstermesine neden oluyor. Çiğ sarımsak, soğan antibakteriyeldir, fayda sağlarlar. Ayrıca ev yogurdunun sarımsak ya da soganla tüketilmesi probiyotik bakterilerin artmasıni sağlar. Sarimsaktaki prebiyotik bakteri ev yogurdundaki probiyotik bakterinin besinidir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

daniel32 yazdı:Alkol kullanımı hastalık farketmeksizin enfeksiyonun artışına ya da bakterinin direnç göstermesine neden oluyor. Çiğ sarımsak, soğan antibakteriyeldir, fayda sağlarlar. Ayrıca ev yogurdunun sarımsak ya da soganla tüketilmesi probiyotik bakterilerin artmasıni sağlar. Sarimsaktaki prebiyotik bakteri ev yogurdundaki probiyotik bakterinin besinidir.
Alkolun her turlusu prostati sisiriyor, ödemi arttiriyor bilginiz olsun.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Bende soyle yorum yapiyim hastaligin basinda birayi fazla kacirinca sikayetlerim artardi ama suan 5 6 sise icsem herhangi bir sikinti yasamiyorum.
eserben

Mesaj gönderen eserben »

Kc34 yazdı:Bende soyle yorum yapiyim hastaligin basinda birayi fazla kacirinca sikayetlerim artardi ama suan 5 6 sise icsem herhangi bir sikinti yasamiyorum.
Umarım bizde öyle oluruz :(
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kc34 yazdı:Bende soyle yorum yapiyim hastaligin basinda birayi fazla kacirinca sikayetlerim artardi ama suan 5 6 sise icsem herhangi bir sikinti yasamiyorum.
Kc34 senin prostatindaki enfeksiyon fazla degildi ve doku hasarinda yok gibi bir seydi.. Allahtan fazla zaman gecirmeden tedavine basladin ve enfeksiyonun önü alinmisti. Sanirim 10-12 igne ve az miktarda oral tabletle pacayi kurtardin. Şanslisin kardesim. Allah gostermesin bir daha.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

kadir yazdı:
Kc34 senin prostatindaki enfeksiyon fazla degildi ve doku hasarinda yok gibi bir seydi.. Allahtan fazla zaman gecirmeden tedavine basladin ve enfeksiyonun önü alinmisti. Sanirim 10-12 igne ve az miktarda oral tabletle pacayi kurtardin. Şanslisin kardesim. Allah gostermesin bir daha.
Aslinda biraz gec kalmistim ilk gittigim hiyar prostat muayenesi yapmasina ragmen birseyin yok dedi iesef cipro tetradox verdi saldi basindan. 2 ay sonra bu forumu bulup teshisi koydurabildik. Yalniz soyle bir durum oldu ufak bir alanda lokalize olmus enfeksiyon ilk prostat masajinda lokosit 5 6 di ama bol miktarda kume lokosit vardi zaten o masajdan sonra tavan yapti lokosit. Benim en buyuk sansim lokositlerin hizli bir sekilde kumelenip bakterilerin cevreye yayilmasini engellemesi oldu. 2 yildir forumu takip ediyorum benim duruma benzer bir durum okumadim daha.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kc34 yazdı:
kadir yazdı:
Aslinda biraz gec kalmistim ilk gittigim hiyar prostat muayenesi yapmasina ragmen birseyin yok dedi iesef cipro tetradox verdi saldi basindan. 2 ay sonra bu forumu bulup teshisi koydurabildik. Yalniz soyle bir durum oldu ufak bir alanda lokalize olmus enfeksiyon ilk prostat masajinda lokosit 5 6 di ama bol miktarda kume lokosit vardi zaten o masajdan sonra tavan yapti lokosit. Benim en buyuk sansim lokositlerin hizli bir sekilde kumelenip bakterilerin cevreye yayilmasini engellemesi oldu. 2 yildir forumu takip ediyorum benim duruma benzer bir durum okumadim daha.
Patojen olayinda miks degilmis sanirim. Bulas olayinda her cinsel birlesmede 30 dan fazla bakteri bulasip prostatta patojen hale geliyor. Sanslisin kardesim dedim ya)
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen kenan »

Dinen haram olan birsey hiç birşeye faydalı olamaz zararı olur
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

kenan yazdı:Dinen haram olan birsey hiç birşeye faydalı olamaz zararı olur
Kardes icen icer icmeyen içmez burasi diyanet forumu degil..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kenan yazdı:Dinen haram olan birsey hiç birşeye faydalı olamaz zararı olur
Kenan kardesim ,
Haram yada helal mevzuu, kisilerin inancina göre degisir. Isteyen icer, isteyende ıcmez. Bu kisinin kendi bilecegi istir. Sana göre haram olan, baskasina göre kutsaldir. Yada şifa olarak gorebilir. O yuzden haram helal mevzuu cok goreceli bir kavramdir. Lütfen bu konulara girmeyelim. Zararli yada faydali seklinde konuyu irdelersek daha faydali olur. Kendine iyi bak kardesim mutlu senelerin olsun.
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Tamam Kadir Abi tskler
kenan

Mesaj gönderen kenan »

kck 34 kardesim güzel konuşdunda şunuda belirtim ben iyi niyetle konuşdum ben diyanete göre değil islama göre yaşarım yaanlış anlaşılmasın ben hiç bir yerin yanlısı değilim ben sadece yasakların hepsi boşa yasaklanmamış zarar görüyoruz demek istedim neyse uzatmayalım ben tıbba inan biriyim koca karı ilaçlaına inanmam yani ilerici bir insanım burda insanların dini inançlarnı sorgulamak için yazmadım haddimede değil belkide kendimi yanlış anlattım neyse dileyim sadace hepimizin bu iletten sıyrılması bu kadar
kenan

Mesaj gönderen kenan »

bu arada içmedim değil bende bu prostat yüzünden psikolojim bozuldunda içdim 6 ay hemde deligibi ama düzeliyormuş 6 enjeksiyon arkasından lokossit ölçümleri ve sayısını unuttum hap ve iğne vitamin hapı şuanda yüzde 80 iyim hala azda olsa sıkıntılarım var ama ileşcemize inanıyorum bu sitedende çok faydalandım kuranlara tşk ederim kadir abiye ayrıca tşk edrim çok yardımcı oldu bana psikolojik ve tedavi yönünden
Mugla4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Mugla4848 »

kadir yazdı:
Kadir abi hakli kc34 senin ilk kayit oldugun gunu bile hatirliyorum 1 yılını doldurmadan atlattin bu hastaligi akut dönem olma ihtimalin yüksek ben 7 . Yilimda anca baskiladim bosaldigimda binlerce kati bulgur tanesi gibi iltihap gelirdi haliyle genis bir doku hasari kalfike alanlar pelvik taban sıkışmalarım kronik bir hastada 10 12 igne ise yaramaz sende az cok bilirsin keske herkes senin gibi şansli olsa
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

2018 ocak ayinda Sikayetlerimin basladigi hafta bir doktora gittim, testler filan hicbiseyin yok prostatit olmussun gun asiri bosal, bol su ic gecer dedi. Ohh dedim rahatladim. Akabinde prostatit neymis diye arastirirken bu forumu buldum, sikayetin basladigi (penis ucunda islaklik) ikinci hafta zafer hocaya gittim. Lokosit 7-8 di. 1,5 ay igne tablet tedavisi ile bir daha hic yukseldigini gormedim. Ama sikayetlerim arada tamamen gecmis olsa da geri dondu, geri donmesine ragmen prostat sivisinda lokosit hic artmadi. İdrarda artti. Muhtemeln ben de akut evrede yakaladim ama zafer hocanin ampirik tedavisi idrar yollarindaki bakteriye maalesef endike degil sanirim. Eger kc34 kadar sansli olup endike ilaclari kullansaydim muhtemeen ben de cok kolay atlatacaktim
toprak12

Mesaj gönderen toprak12 »

Mrshadow yazdı:2018 ocak ayinda Sikayetlerimin basladigi hafta bir doktora gittim, testler filan hicbiseyin yok prostatit olmussun gun asiri bosal, bol su ic gecer dedi. Ohh dedim rahatladim. Akabinde prostatit neymis diye arastirirken bu forumu buldum, sikayetin basladigi (penis ucunda islaklik) ikinci hafta zafer hocaya gittim. Lokosit 7-8 di. 1,5 ay igne tablet tedavisi ile bir daha hic yukseldigini gormedim. Ama sikayetlerim arada tamamen gecmis olsa da geri dondu, geri donmesine ragmen prostat sivisinda lokosit hic artmadi. İdrarda artti. Muhtemeln ben de akut evrede yakaladim ama zafer hocanin ampirik tedavisi idrar yollarindaki bakteriye maalesef endike degil sanirim. Eger kc34 kadar sansli olup endike ilaclari kullansaydim muhtemeen ben de cok kolay atlatacaktim
Endike ilaçlardan bahsettiğiniz şey ne? Henüz erken evrede olanlar için bununla ilgili ne önerebilirsiniz?
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

endike dediğimiz her bakteriye etki eden ilaç farklıdır. eskiden her bakteri penisilini kokladığında ölürken artık maalesef öylşe değil