Tedavi sürecim başladı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
toprak12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Tedavi sürecim başladı

Mesaj gönderen toprak12 »

efervesan yazdı:
toprak12 yazdı:Bugün Zafer hoca’ya kontrole gittim benden sıvı,kültür,kan ve ultrason aldı.2 hafta önceki lökosit:32 den 15’e düşmüştü.Ultrasonda ve kanda herhangi birşey çıkmadı.Kültür 3 gün sonra çıkacak.Yazıdığı ilaçlar:6 iesef 1 kutu biteral 1 kutu taravid bunları kullanmaya devam et dedi.3 gün sonra çıkacak kültür için tekrar görüşecez eğer farklı birşey çıkarsa ilaçları değiştireceğini söyledi.
Antibiyotik kullanırken kültürde bişi çıkmayabilir
Antibiyotiği 3-4 gün önce bıraktım öyle olsa zafer hoca söylerdi herhalde niye kültür yaptırsın ki?
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

toprak12 yazdı:
efervesan yazdı:
toprak12 yazdı:Bugün Zafer hoca’ya kontrole gittim benden sıvı,kültür,kan ve ultrason aldı.2 hafta önceki lökosit:32 den 15’e düşmüştü.Ultrasonda ve kanda herhangi birşey çıkmadı.Kültür 3 gün sonra çıkacak.Yazıdığı ilaçlar:6 iesef 1 kutu biteral 1 kutu taravid bunları kullanmaya devam et dedi.3 gün sonra çıkacak kültür için tekrar görüşecez eğer farklı birşey çıkarsa ilaçları değiştireceğini söyledi.
Antibiyotiği 3-4 gün önce bıraktım öyle olsa zafer hoca söylerdi herhalde niye kültür yaptırsın ki?
3-4 gün yeterli sayılır
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

toprak12 yazdı:
efervesan yazdı:
Bana da bi doktor söylemişti o yüzden dedim yoksa bir bilgim yok boşuna yaptırmış olma diye
toprak12

Kadir abi selam,
Son kontrolde lökosit 15 çıkarken verdiğim kültürde :
GRAM : LÖKOSİT VE MİKROORGANİZMA GÖRÜLMEDİ.
KÜLTÜR : ÜREME OLMADI
.
Diyor abi bu nasıl olabiliyor?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

toprak12 yazdı:Kadir abi selam,
.
Evet bu konuya zaten defalarca degindik, deginiyoruz.Lokosit oldugu halde ureme neden olmaz? Lablardaki yetersizliklerden ureme olmayabiliyor. Örnegin lokosit yuksekligine mycoplazma ve uroplazma sebep olurken, bunun kulturu ayri bir besiyerde yapiliyor.Bu yapilmis olmayabilir. Her kulturde buna bakilmiyor. Sorun bakalim mycoplazma ureoplazma kulturu yapilmismi?
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Zuspat »

toprak12 yazdı:
efervesan yazdı:
en az bir ay diyen de var bir hafta diyen de ama bir haftadan önce kültür olumlu sonuç verir diyeni duymadım
toprak12

Bağırsaklarım ile ilgili muayene ye gidip gaita testi yaptırdım.
Sonuç:Maya görüldü
Verilen İlaç:Zolax (Kullanmaya başlamadım)

Diz ağrılarım sonucu Ortopediye gittim.MR ve Kan tahlili yapıldı.
Sonuç:
Kan:CRP (C-Reaktif Protein) :0,47
Sedimentasyon 1h: 5
Mr:Diz ekleminde ödem sıvı kaynaklı
Verilen İlaç:-Dolgit Krem (Kullanmaya başlamadım)
-Zeloxim (Kullanmaya başlamadım)

Sonrasında Bu sonuçlar ile aynı hastanede Romatoloji ye gittim Romatoloji Yorumu: Romatik artrit yok.Dizde hafif ödem şeklinde sıvı birikimi var.Eğer Romatik artrit olsa değerler kesinlikle yüksek gösterir yorumunu aldım.Ama ileride ne olacağı belli olmaz.Bu ilaçları kullanabilirsin dedi.

Şuan Kullanmakta olduğum İlaçlar:Biteral , İesef iğne

Bu verilen ilaçlardan herhangi birini kullanan var mıdır? Şuan tedavimde kullansam sorun oluşur mu ? :Zolax,Zeloxim ve Dolgit Krem
toprak12

3 ncü Kontrolüm;
Lökosit:Önceki kontrolümde 15 olan lökosit şimdi:6 oldu
İlaçlar:6 iesef,biteral,tarivid
Semptomlar:sadece prostatit bölgesinde hafif ağrılar

Bir sonraki kontrol 1 ay sonra...
Kronik23
Hastalık Başlangıç Yılı: 1996

Mesaj gönderen Kronik23 »

[quote="toprak12"]Merhabalar Bugün Zafer Hocaya 2 haftadı olan şikayetlerimden dolayı gidip tedavimin startını vermeye başladım.İlk önce prostat masajı ile sıvıyı aldı sonra idrar tahlili verdim.Sonuç:Lökosit:32 çıktı yani çok yüksek.Bunun için gerekli bilgileri verdi sonra ilaçları yazdı.Bu ilaçlar:
-6 adet İesef antibiyotik iğne(6 gün kullanılacak)
-1 kutu Tarivid 400 mg (iğneler bittikten sonra başlayacam)
-1 kutu Tetradox 100 mg
-1 kutu Ligone multivitamin

2 hafta sonra kontrolüm olacak.Bakalım süreç nasıl geçecek.Sürecim boyunca detayları yazacağım buraya.Bu ilaçları kullanan arkadaşlar var mı?[/quote
Kardei zafer hoca işe bu kürle başlar bunla bitirir :) benim anladığım küçük dozla yavaş yavaş lokositi öldürmek istiyor bir anda ağır şekilde prostata yüklenmek istemiyor bir sonraki kontrolde lokosit düşmüşse doğru yolda olduğuna inanım aynı kürlerle devam ediyor lökositi en çok 3 4 e düşürdüğünde tekrar kür yazıp kontrol süreseni 2 aya çıkarıyor sebebi ise iyileşme ant. Sonrası devam edip etmediğini gözlemlemek eğer 2 ay sonraki kontrolünde lokosit artmışsa tekrar ant yazar sonra diğer şikayetlerine göre küre ekleme yapabiliyor en az 6 7 aylık bi tedavi süreci seni bekliyor 6 7 ay sonra ne olacak inş. İyileşme yoluna girmiş olursun dikkat edersen illa iyileşirsin demiyorum ama şikayetlerinde ama çok ama az bir azalma olacaktır eğer iyileşmr yoluna girdiysen sonrası biraz sana bağlı bir prostatit hastasının yapmaması gereken hataları yapmıyacaksın ve doktorun tavsiye ve kontrolünde yola devam edeceksin disiplin şart prostatın sevmediği hiçbir şeyi yapma tedavin sekteye uğrar
toprak12

Kronik23 yazdı:
toprak12 yazdı:Merhabalar Bugün Zafer Hocaya 2 haftadı olan şikayetlerimden dolayı gidip tedavimin startını vermeye başladım.İlk önce prostat masajı ile sıvıyı aldı sonra idrar tahlili verdim.Sonuç:Lökosit:32 çıktı yani çok yüksek.Bunun için gerekli bilgileri verdi sonra ilaçları yazdı.Bu ilaçlar:
-6 adet İesef antibiyotik iğne(6 gün kullanılacak)
-1 kutu Tarivid 400 mg (iğneler bittikten sonra başlayacam)
-1 kutu Tetradox 100 mg
-1 kutu Ligone multivitamin

2 hafta sonra kontrolüm olacak.Bakalım süreç nasıl geçecek.Sürecim boyunca detayları yazacağım buraya.Bu ilaçları kullanan arkadaşlar var mı?[/quote
Kardei zafer hoca işe bu kürle başlar bunla bitirir :) benim anladığım küçük dozla yavaş yavaş lokositi öldürmek istiyor bir anda ağır şekilde prostata yüklenmek istemiyor bir sonraki kontrolde lokosit düşmüşse doğru yolda olduğuna inanım aynı kürlerle devam ediyor lökositi en çok 3 4 e düşürdüğünde tekrar kür yazıp kontrol süreseni 2 aya çıkarıyor sebebi ise iyileşme ant. Sonrası devam edip etmediğini gözlemlemek eğer 2 ay sonraki kontrolünde lokosit artmışsa tekrar ant yazar sonra diğer şikayetlerine göre küre ekleme yapabiliyor en az 6 7 aylık bi tedavi süreci seni bekliyor 6 7 ay sonra ne olacak inş. İyileşme yoluna girmiş olursun dikkat edersen illa iyileşirsin demiyorum ama şikayetlerinde ama çok ama az bir azalma olacaktır eğer iyileşmr yoluna girdiysen sonrası biraz sana bağlı bir prostatit hastasının yapmaması gereken hataları yapmıyacaksın ve doktorun tavsiye ve kontrolünde yola devam edeceksin disiplin şart prostatın sevmediği hiçbir şeyi yapma tedavin sekteye uğrar
Valla lökositin kafasına sopayla vuruyoruz ama inşallah o bizim kafamıza balyozla vurmaz :D Bugün ilk kez meniden akıntı geldi onun da neden kaynaklandığı hakkında bilgim yok.Bu rahatsızlık sonrası ağzıma bırak yasaklı yiyecekleri doğru düzgün yemek bile yemedim korkudan :D 1 ayda 10 kilo vermişim.İnşallah doğru yoldayımdır,yoksa kemiği deriye yapıştıracağız.Zafer hoca da şaşırdı baya 1 ayda bu şekilde gitmesi çok iyi falan dedi(artık moral vermek için mi söyledi bilmiyorum) 1 ay sonra kontrole gel dedi.İlk baştaki kalça ve pelvik ağrıları gitti sadece tam prostat bölgesinde ağrılar oluyor şişlikten herhalde o ağrıda artık kronikleştiği için beyin kabul etti hissettirmiyor :D ama şu bir gerçek ki psikoloji çok çok çok önemli,ne kadar sosyalleşirse insan ağrıları hissetmiyor ve unutuyorsun.
joecarrol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen joecarrol »

toprak12 yazdı:Bağırsaklarım ile ilgili muayene ye gidip gaita testi yaptırdım.

Sonuç:

Sonrasında Bu sonuçlar ile aynı hastanede Romatoloji ye gittim Romatoloji Yorumu: Romatik artrit yok.Dizde hafif ödem şeklinde sıvı birikimi var.Eğer Romatik artrit olsa değerler kesinlikle yüksek gösterir yorumunu aldım.Ama ileride ne olacağı belli olmaz.Bu ilaçları kullanabilirsin dedi.

Bu verilen ilaçlardan herhangi birini kullanan var mıdır? Şuan tedavimde kullansam sorun oluşur mu ? :Zolax,Zeloxim ve Dolgit Krem

Yabancı bir sitede okumuştum bağırsaklarda oluşan maya veya candia mantarı sebepli enfeksiyon oluşup bu prostatite dönüştüğü ihtimal dahilinde olduğu söyleniyordu.Uzun zamandır bende mantar ve maya testi yaptırmak istiyordum belki sorunumuzun kaynağı bağırsaklardan kaynaklanıyordur.
Bu testleri hangi bölümde yaptırdınız ?
toprak12

joecarrol yazdı:

Sonuç:

Yabancı bir sitede okumuştum bağırsaklarda oluşan maya veya candia mantarı sebepli enfeksiyon oluşup bu prostatite dönüştüğü ihtimal dahilinde olduğu söyleniyordu.Uzun zamandır bende mantar ve maya testi yaptırmak istiyordum belki sorunumuzun kaynağı bağırsaklardan kaynaklanıyordur.
Bu testleri hangi bölümde yaptırdınız ?
Evet bende araştırmalarım sonucu bu kanıya varmıştım çünkü ben bu rahatsızlığı yaşamadan önce mide endoskopisi yaptırdıktan sonra oldu tabi o zamanlar bağırsakta sürekli bir hareketlenmeler ve hafif hafif ağrılar baş göstermeye başlamıştı ve sonrasında prostatit oldum.Bunu endoskopi yapan doktorum dahil hemen hemen gittiğim bütün doktorlara söylediğimde ''öyle birşey olamaz''diye yanıt alıyordum ama ben hiçbir şekilde inanmıyorum onlara çünkü bağırsaktan kaynaklı olduğu kesin kanısına vardım.Kendi teşhisimi kendim koydurduktan sonra zaten pek inancım kalmadı doktorlara sadece ezbere çalışıyorlar.Araştırmaya falan girmiyorlar.Bu tahlili ''Enfeksiyon Hastalıkları'' nda Gaita testi adı altında yaptırarak öğrendim.
toprak12

Hayatımda hiç başıma gelmeyen Bademcik İltihabını yaşamış bulunmaktayım.Ateş ve halsizlik ile birlikte.Boğaz içinde sol bademcik üzerinde beyazlık ve ağız içinde 2 adet yara oluştu.Doktora gittim kan tahlili sonuçları normal olmayan sonuçlar şu şekilde:

LYM% (Lenfosit) :19.7. Referans Aralığı:20-40
HGB (Hemoglobin) :12.4. Referans Aralığı:14-18
HCT (Hematokrit). :37.8. Referans Aralığı:42-52
PDW :18.7. Referans Aralığı:10-18
C - Reaktif Protein(CRP). :73.43. Referans Aralığı:0-5
DEMİR (FE). :32. Referans Aralığı:50-175
SEDİM. (Eritrosit çökme hızı) 1 saate :25 Referans Aralık:0-15

Önceki tahlillerimde Crp ve Sedim hep normaldi ama bu sefer yüksek çıktı nedeni ne olabilir?Değerli bilgilerinizi bilgülerinizi bekliyorum.Aşağıdaki linkte tahlil sonucu görüntüsü mevcuttur. https://i.hizliresim.com/WqY48N.jpg
esanjor01

Mesaj gönderen esanjor01 »

Sonuç:

sedimin dusuk dostum .... benim sedim 20 cikti en son ... romotoloji reaktif artrit dedi , ayni zamanda prostatit ( prostatite bagli sorunlar ,ereksiyon sorunu , yangi sizi , isteksizlik -libido dusuklugu yerlerde yani ) ayni zamanda bogazda sorun var son durum bu ...senin sedimin dusuk reaktif artrit olma ihtimalin dusuk goruluyor ..fakat eklemlerde olusan ozellikle dizde olusan sislik artrit gostergesidir ...
esanjor01

Mesaj gönderen esanjor01 »

toprak12 yazdı:Hayatımda hiç başıma gelmeyen Bademcik İltihabını yaşamış bulunmaktayım.Ateş ve halsizlik ile birlikte.Boğaz içinde sol bademcik üzerinde beyazlık ve ağız içinde 2 adet yara oluştu.Doktora gittim kan tahlili sonuçları normal olmayan sonuçlar şu şekilde:

LYM% (Lenfosit) :19.7. Referans Aralığı:20-40
HGB (Hemoglobin) :12.4. Referans Aralığı:14-18
HCT (Hematokrit). :37.8. Referans Aralığı:42-52
PDW :18.7. Referans Aralığı:10-18
C - Reaktif Protein(CRP). :73.43. Referans Aralığı:0-5
DEMİR (FE). :32. Referans Aralığı:50-175
SEDİM. (Eritrosit çökme hızı) 1 saate :25 Referans Aralık:0-15

Önceki tahlillerimde Crp ve Sedim hep normaldi ama bu sefer yüksek çıktı nedeni ne olabilir?Değerli bilgilerinizi bilgülerinizi bekliyorum.Aşağıdaki linkte tahlil sonucu görüntüsü mevcuttur. https://i.hizliresim.com/WqY48N.jpg
dostum , kbb ye gidip bogazdan kultur yaptirman gerekiyor Straphylococcus aureus ozellikle bu varmi varsa miktari nedir ona baktirman gerekiyor ..
Bu arada Bogazda iltahap sedimantasyonu otomatikmen arttirir crp yide ....
Privatee

Mesaj gönderen Privatee »

Ne durumdasınız sonuç ne oldu düzelme vs varmıdır ?
Darkwell

Mesaj gönderen Darkwell »

toprak12 yazdı:
Mugla4848 yazdı:
toprak12 yazdı:
Ya benim anlamadığım madem kültür den daha garanti olacaksa zafer hoca niye sadece lökosit ten bakıp antb. yazıyor. İşin kısa yoluna mı gidiyor yoksa kültür kesin sonuç vermediği için mi yapıyor acaba.Şimdi bu süreçte ne yapılabilir? 1 haftadır ilaç kullanıyorum zafer hocaya gidip ben kültür yaptırmak istiyorum desem yapılabilir mi?
Zafer hocanin yazisinda mikrobik bakilmali diyor gecen gazeteye yazi vermis ama uygulamada yapmiyor sanirim. Külturde hersey cikiyor lokostikte cikiyor ben kendi doktoruma dedim niye kultur istemiyosun lokostik bakacaksan ordab bak hic degilse mikrobuda buluruz haklisin dedi ertesi.gun kultur yapti neden boyle yapiyosun dedim paran gitmesin diye dedi sadece 10 tl fazladan veriorum kultur icin isine gelmiyo ilgilenmek istemiyorlar zorlamak sart
Zafer hoca ile konuştum haftaya kontrolüm var bakacak eğer lökosit kurumuşsa kültüre gerek kalmayacak dedi eğer devam ediyorsa kültür yaparız dedi.Ben o kadar antibiyotik kullandım kontolüme 3 gün kala önce bitecek antibiyotiklerim.Eğer kültür yaptırsak sağlıklı sonuç alabilir miyiz?
Geçen hafta zafer hocaya kültür yaptırdım bir şey çıkmadı. Haftaya kontrolüm var. Tedavi sürecimi foruma da yazıcam okursun. Aynı senin sürece benziyor zaten.
toprak12

5 nci kontrolüm zafer hocada geçen hafta tahlilleri verdim Lökosit:1-2 ayrıca kültürde istedim.
Kültür sonucu;candida glabrata üredi.
İdrar tahlilinide bugün yaptırdım Sonuç;
Kan:+1 pozitif
Eritrosit:2
Lökosit:2
Zafer hoca enfeksiyoncu ile görüşüp candida için Fluzole 100mg yazdı.
Semptomlar:prostat bölgesinde ağrı devam ediyor.
Görüşlerinizi bekliyorum.
Whey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Whey »

Geçmiş olsun rabbim şifa versin kardeşim ben İzmir de oturuyorum ve istanbula zafer hocanın yanına girmeyi düşünüyorum, randevu alsam 1 günde lokasite bakıp sıvı alıp tedaviye başlayabiliyomu bana şu gün bu gün gel derse çalşyorum İzmir de sık sık gidemem tadaviye başlatıp 2 hafta sonra gel derse giderim o şekilde birde fiyat ücret nekadar bu işlemlere
red

Mesaj gönderen red »

Whey yazdı:Geçmiş olsun rabbim şifa versin kardeşim ben İzmir de oturuyorum ve istanbula zafer hocanın yanına girmeyi düşünüyorum, randevu alsam 1 günde lokasite bakıp sıvı alıp tedaviye başlayabiliyomu bana şu gün bu gün gel derse çalşyorum İzmir de sık sık gidemem tadaviye başlatıp 2 hafta sonra gel derse giderim o şekilde birde fiyat ücret nekadar bu işlemlere
Aynı gün sıvı alır lökosit bakar iğne ilaç verir sonra 20 gün ya da 1 ay sonra gidersin. Tekrar lökosit bakar tekrar iğne ilaç verir. Ben her gidişimde uçak biletleri muayene lökosit kontrol ilaç iğne hepsine 650 tl civarı veriyorum toplam.
Nihat1062

Mesaj gönderen Nihat1062 »

kadir yazdı:
.
Evet bu konuya zaten defalarca degindik, deginiyoruz.Lokosit oldugu halde ureme neden olmaz? Lablardaki yetersizliklerden ureme olmayabiliyor. Örnegin lokosit yuksekligine mycoplazma ve uroplazma sebep olurken, bunun kulturu ayri bir besiyerde yapiliyor.Bu yapilmis olmayabilir. Her kulturde buna bakilmiyor. Sorun bakalim mycoplazma ureoplazma kulturu yapilmismi?

Değerli Kadir abim, prostat sıvısında 15-20 lökosit çıktı, iesef iğne ile teravit ve tedradox ağrıları dindirmedi, eğer prostat sıvısında mycıplazma ve uroplazma çıkarsa tabisi doktor reçetesi ile kullanılmalı ama hangi iğne veya ilaçlar antibiyotikler iyi gelir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Nihat1062 yazdı:
kadir yazdı:
.

Değerli Kadir abim, prostat sıvısında 15-20 lökosit çıktı, iesef iğne ile teravit ve tedradox ağrıları dindirmedi, eğer prostat sıvısında mycıplazma ve uroplazma çıkarsa tabisi doktor reçetesi ile kullanılmalı ama hangi iğne veya ilaçlar antibiyotikler iyi gelir
Nihat1062,
Prostat sivisindan yapilan kulturde mikoplazma cikarsa zaten antibiogramda yapilir. Antibogramda patojene en etkin antbiyotik belli olacaktir. Ona gore dr recete edecektir doktorunuz.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Candida icin ilaci bosver toprak
En etkili ilac candida diyetidir. Forumda var. Candida en cok sekeri sever unutma. Probiyotik beslenip candida diydti yaparsan baskilarsin candidayi. Yok edemezsin. Herkeste var zira
toprak12

Mrshadow yazdı:Candida icin ilaci bosver toprak
En etkili ilac candida diyetidir. Forumda var. Candida en cok sekeri sever unutma. Probiyotik beslenip candida diydti yaparsan baskilarsin candidayi. Yok edemezsin. Herkeste var zira
Candida diyetini çok araştırdım zorlu bir süreç ancak bende prostatite sebep olan kesinlikle candida ise bu zorlu sürece katlanırım ama emin değilim işte ben zaten bu hastalığa başladığım aralık 2018 başından itibaren 15 kilo verdim.farkettiğim şu ki o zamanlarda prostatit ağrılarım gün geçtikçe hafiflemişti baya ancak son zamanlarda yemeğe yüklendiğimden dolayımıdır bilemiyorum ağrılarda artış oldu.Özellikle canımı en çok sıkan şey bacaklardaki sanki sinir ağrısı gibi ağrılar var hastalığın başından beridir geçmiyor.Oturunca daha da çok artıyor.Yoksa diğer ağrı ve sorunlara katlanırım.
toprak12

Evet arkadaşlar Zafer hocada son kontrolümde 1-2 çıkan lökosit sonrası istediğim kültür sonucunda “candida glabrata” üremesi olmuştu.Bunun sonucunda zafer hoca flukonazol vermişti ancak üremede çıkan mantar için dirençli olduğundan enfeksiyon hastalıkları ile görüştüm.O da bana candida glabrata için yatış yapılıp amfoterisin b tedavisi verilmesi gerekiyor dedi.Bende bu ayın 4 ünde yatışımı yaptım.Bu süreçte takip amaçlı ilk olarak 4 adet flukonazol tedavisi yapıldı bunun yapılma nedeni ise duyarlı çıkma ihtimaline karşı amfoterisini arka planda tutmak.flukonazol yapıldıktan sonra tekrar kültür yapıldı ve tekrar candida glabrata üredi ve ek olarak pcr istendi bunun içinde medicana dış lab olarak gelişim ile çalıştığını duydum.Hemen gelişimden erdem beyi arayıp 800 tl lik pcrı 600 tl ye indirttim.Bu sayede pcr ı yaptırmış olduk.
Pcr: https://i.hizliresim.com/YQa7Vk.jpg
Kültür: https://i.hizliresim.com/8a37X1.jpg

Tedavimin üstünden 2 hafta geçti ancak bugün şikayetlerimden dolayı tekrar gittim.Bu şikayetler:Büyük tuvalet gelince penis alt kenarları ve yumurtalık bölgesinin şişmesi ve büyük tuvalet sonrası prostat bölgesinde ağrı bu ağrılarla beraber ayaklarımda sinir ağrılarına benzeyen ağrılar var.Zafer hocaya şikayetimi anlattım masaj yaptı lökosite baktı 2-3 çıktı.Gayet normal dedi ve Sonrasında enfeksiyon doktorunuda odaya çağırdı şikayetlerimi tekrar anlattığımda ,zafer hoca “senin şikayetinin nedeni sinir ucu iltihabı” dedi ve Neurontin adlı ilacı yazdılar.Almadım kullanmaya başlamadımda.Şimdi aklımda türlü türlü sorular var bunca zaman prostatit için boşuna mı uğraştım rahatsızlığımın asıl sebebi sinirsel mi anlamadım.Madem sinirsel se en başta neden lökosit yüksek(32) çıktı veya neden kültürde candida pcr de türlü bakteriler çıktı? Bilen biri bana yol göstermesini rica ediyorum.