Semenden Androflor Test Yaptırmam Doğru mu?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
daniel
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Semenden Androflor Test Yaptırmam Doğru mu?

Mesaj gönderen daniel »

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 aydır prostatitle uğraşıyorum. Prostatımı enfekte eden bakteri ya da bakterilerin tespiti için Gelişim Lab'a semen ve idrar örneği göndereceğim. Buradaki birçok arkadaş bakterilerin semenden bulunamadığı görüşünde ama Gelişim Lab. prostat sıvısının bir zorunluluk olmadığını, semende etken bakterileri tespit edebildiklerini söyledi. Bulunduğum şehirde prostat sıvısı alabilecek bir doktor yok, semen örneğini de Gelişim Lab'a kargo ile yollayacağım. Sorum şu; Androflor Test ile semenden bakteri buldurabilen oldu mu acaba? Test bana biraz tuzlu geldi, boşa para vermek istemiyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim. Hepinize acil şifalar diliyorum.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Semenden Androflor Test Yaptırmam Doğru mu?

Mesaj gönderen murat222 »

daniel yazdı:Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 aydır prostatitle uğraşıyorum. Prostatımı enfekte eden bakteri ya da bakterilerin tespiti için Gelişim Lab'a semen ve idrar örneği göndereceğim. Buradaki birçok arkadaş bakterilerin semenden bulunamadığı görüşünde ama Gelişim Lab. prostat sıvısının bir zorunluluk olmadığını, semende etken bakterileri tespit edebildiklerini söyledi. Bulunduğum şehirde prostat sıvısı alabilecek bir doktor yok, semen örneğini de Gelişim Lab'a kargo ile yollayacağım. Sorum şu; Androflor Test ile semenden bakteri buldurabilen oldu mu acaba? Test bana biraz tuzlu geldi, boşa para vermek istemiyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim. Hepinize acil şifalar diliyorum.

Semenden yapan yok kardeşim prostat sıvısından yapman daha garanti olur

Gelişim enfeksiyon doktoru şafak göktaş da prostat sıvısından yapılmalı diyor
hasann
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hasann »

Boşuna zaman ve para harcama, bu hastalık iltihap ve sonrasında kalan doku hasarı hastalığıdır. Bakteriyi buldum hapı içtim iyileştim durumu yok. Medicana bahçelievler de zafer hocaya git daha fazla zaman harcama doku hasarı artmadan. O zaten kapsamlı antibiyotikleri iğne olarak verecek. Senin bulacağın bakteriyi kapsayan antibiyotikleri de deneyecek merak etme.
daniel32

Mesaj gönderen daniel32 »

hasann yazdı:Boşuna zaman ve para harcama, bu hastalık iltihap ve sonrasında kalan doku hasarı hastalığıdır. Bakteriyi buldum hapı içtim iyileştim durumu yok. Medicana bahçelievler de zafer hocaya git daha fazla zaman harcama doku hasarı artmadan. O zaten kapsamlı antibiyotikleri iğne olarak verecek. Senin bulacağın bakteriyi kapsayan antibiyotikleri de deneyecek merak etme.
Istanbul'da yaşamıyorum. Bulunduğum şehirde prostat sıvısı alacak bir doktor yok. Meni kültürde üreme olmayabilir ve üreme olasılığını arttırmak için androflor yapilsa olur mu diye sordum. Bir şekilde antibiyotikler etki ediyor. Belki antibiyograma gerek kalmadan doğru bakterilere yönelik ilaçlarla kalan kısmı da hallederim diye düşündüm.
daniel32

Bu başlık üzerine bana özel mesaj yazan adanalı bir arkadaş vardı. Önceki profilime ulaşamıyorum, nickini unuttum, kardeşim okursan yazar mısın? Meni kültürden bakteri bulunması ve androflor ile ilgiliydi.
Bahtsizbedevii

Mesaj gönderen Bahtsizbedevii »

Cumartesi günü yaptırdığım Pcr sonucu çıktı. Yorumlarınızı bekliyorum dostlar

https://i.hizliresim.com/mM7G94.jpg
Bahtsizbedevii

Bahtsizbedevii yazdı:Cumartesi günü yaptırdığım Pcr sonucu çıktı. Yorumlarınızı bekliyorum dostlar. Özellikle baştaki kırmızı kutulu yerler neyi ifade ediyor.

Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Bahtsizbedevii yazdı:Cumartesi günü yaptırdığım Pcr sonucu çıktı. Yorumlarınızı bekliyorum dostlar

Yoruma gerejk yok ki, tertemiz
Bahtsizbedevii

Çok teşekkür ederim. Üstte kırmızı işaretleri görünce acaba bakteri var da ne oldugumu çıkmadı diye düşündüm.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

En altta hepsi yazıyor tertemiz kardesim
Bahtsizbedevii

asosyal yazdı:En altta hepsi yazıyor tertemiz kardesim
Sağolasın kardeşim inşallah tekrar etmez bir daha
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bahtsizbedevii yazdı:
asosyal yazdı:En altta hepsi yazıyor tertemiz kardesim
Sağolasın kardeşim inşallah tekrar etmez bir daha
Insaallah kardeşim
hasann

Mesaj gönderen hasann »

kırmızı yerler incelenen örneğin miktarını yazıyor. 10 uzeri 3 miligram yani 1 gram örnekte test yapılmış. bakteri mantar yok
hasann

Mesaj gönderen hasann »

daniel32 yazdı:
hasann yazdı:Boşuna zaman ve para harcama, bu hastalık iltihap ve sonrasında kalan doku hasarı hastalığıdır. Bakteriyi buldum hapı içtim iyileştim durumu yok. Medicana bahçelievler de zafer hocaya git daha fazla zaman harcama doku hasarı artmadan. O zaten kapsamlı antibiyotikleri iğne olarak verecek. Senin bulacağın bakteriyi kapsayan antibiyotikleri de deneyecek merak etme.
Istanbul'da yaşamıyorum. Bulunduğum şehirde prostat sıvısı alacak bir doktor yok. Meni kültürde üreme olmayabilir ve üreme olasılığını arttırmak için androflor yapilsa olur mu diye sordum. Bir şekilde antibiyotikler etki ediyor. Belki antibiyograma gerek kalmadan doğru bakterilere yönelik ilaçlarla kalan kısmı da hallederim diye düşündüm.
Bence bu hastalıgı tam olarak tanımamışsın. Nerede olursan ol bir an önce zafer hocaya gitmelisin. İltihap ne kadar çabuk biterse doku hasarı o kadar az kalır benden söylemesi.
daniel32

hasann yazdı:
daniel32 yazdı:
Bence bu hastalıgı tam olarak tanımamışsın. Nerede olursan ol bir an önce zafer hocaya gitmelisin. İltihap ne kadar çabuk biterse doku hasarı o kadar az kalır benden söylemesi.
Ne yaşadığımı ben bilirim. Herkesin gerçekleri, zorunlulukları, içinde bulunduğu koşullar birbirinden farklı.
hasann

Mesaj gönderen hasann »

Haklısın belli ki başka sebeplerin var. Ben benim gibi olma diye yardım etmek isterken biraz abarttım sanırım hakkını helal et Allah şifa versin.