IDRARDA 281 LOKOSIT DUYAN VAR MI

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
murat06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

IDRARDA 281 LOKOSIT DUYAN VAR MI

Mesaj gönderen murat06 »

ARKDAŞLAR DUN ZAFER OYMANA TEDAVIYE GITTIM REKTAL TUSE ILE PROSTAT SIVISI GETIRTTI VE ARDINDAN IDRAR TESTI YAPTIRDI VE SONUC PROSTAT SIVISININ TAHLILINDE BOL LOKOSIT VE KUME LOKOSIT GORULDU IDRAR TAHLILINDE 281 LOKOSIT GORULDU ARKADASLAR BUGUNE KADAR IDRAR TAHLILINDE 281 LOKOSITE YAKIN VEYA 281 LOKOSIT CIKAN OLDUMU KAFAYI YIYECEM HOCA 10 TANE UNISEFIN IGNE GUNDE 2 KERE 5 GUN ARDINDAN FLOXILEVO GUNDE 1 KERE 3 HAFTA IGNELER BITINCE BIRDE IGNELER BITINCE TETRADOX GUNDE 2 KERE 1 KUTU BIRDE LIGONE VITAMIN GUNDE 1 KERE 3 KUTU YAZDI ....PROSTAT SIVISININ ARDINDAN GELEN IDRAR TAHLILINDE 281 LOKOSIT CIKMASI COK ANORMAL BI DURUM DEGIL MI SIZCE BU KONUDAKI YORUMUNUZ NEDIR
kenanankara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: IDRARDA 281 LOKOSIT DUYAN VAR MI

Mesaj gönderen kenanankara »

prostat sivisinda kac cikti lokosit
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

bol lokosıt ve küme lokosıt görüldü
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

prostat sıvısı aldıktan sonraki verdıgım ıdrar tahlılınde 281 lokosıt cıktı
kenanankara

281 cok fazla murat kardes zafer hocanin yorumu ne oldu..agrin sikayetin cokmu peki.
kenanankara

daha once iesef igne kullanmismiydin..veya flexilevo grubu ilac
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

daha once ıesef ıgne kullanmıştım sımıdede unacefın ıgne ıle floxilevo yazdı bakalım zafer hoca 281 lokosıte cok fazla ılaclar bıtınce kontrole gel dedı deıgı bu adam cok konuşan acıklam yapan bırı degılkı zaten bu doktorların bu huyunu cozebılmıs degılım tamam prostatıtı çözen bırı olsanız bısey demıyecem hem cozemıyonuz hemde bı açıklama yok
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Murat sendeki iltihap cok fazla..ilaclarini muntazaman kullanip tekrar kontrole gidip periyodik tedavini yaptirirsan
tertemiz olursun tedavi dogru tedavi kardesim.Ilaclarini kullanmaz isen dr ne yapsin? Ilaclarini bitir tekrar lokositini olctur ondan sonra neticeyi al.Bu kadar enfeksiyonu nerden kaptin? Asiri lokosit var.
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

kadir yazdı:Murat sendeki iltihap cok fazla..ilaclarini muntazaman kullanip tekrar kontrole gidip periyodik tedavini yaptirirsan
tertemiz olursun tedavi dogru tedavi kardesim.Ilaclarini kullanmaz isen dr ne yapsin? Ilaclarini bitir tekrar lokositini olctur ondan sonra neticeyi al.Bu kadar enfeksiyonu nerden kaptin? Asiri lokosit var.
Abi zafer hoca 10 tane unicefin igne 3 kutu flexlove 1kutu ligone verdi bugun igneler bitti valla bi degislik yok bende bilmiyom nerden kaptik prostat masajindan sonra idrar testi yaptirdi 281 lokosit cikti bende soktayim
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

kadir yazdı:Murat sendeki iltihap cok fazla..ilaclarini muntazaman kullanip tekrar kontrole gidip periyodik tedavini yaptirirsan
KADIR ABI IGNELER BITTI ANTIBIYOTIGE DEVAM EDIYORUM KUYRUK SOKUMU AGRILARI DEVAM EDIYOR SIK ISEME DEVAM EDIYOR BENIM OLAYIM 281 LOKOSIT CIKTIGINA GORE BIRDE BEN SUREKLI IDRAR YOLU ILTIHABI GECURIYORUM KESINLIKLE KRONIK BAKTERYIYEL ZAFER HOCA NIYE KULTUR YAPMIYOR ANLAMIS DEGILIM BIRDE KADIR ABI SEN NASIL OLDUN SIFIRLADIN MI TAMAMEN BIDE BIZ BU HASTALIGI TAMAMEN SIFIRLAYABILCEZ MI EVLILIK OLAYI VAR BEMIN EN GEC SENEYE AGUSTOS EYLUL GIBI O ZAMANA KADAR IYILESIR MIYIM
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

murat06 yazdı:
KADIR ABI IGNELER BITTI ANTIBIYOTIGE DEVAM EDIYORUM KUYRUK SOKUMU AGRILARI DEVAM EDIYOR SIK ISEME DEVAM EDIYOR BENIM OLAYIM 281 LOKOSIT CIKTIGINA GORE BIRDE BEN SUREKLI IDRAR YOLU ILTIHABI GECURIYORUM KESINLIKLE KRONIK BAKTERYIYEL ZAFER HOCA NIYE KULTUR YAPMIYOR ANLAMIS DEGILIM BIRDE KADIR ABI SEN NASIL OLDUN SIFIRLADIN MI TAMAMEN BIDE BIZ BU HASTALIGI TAMAMEN SIFIRLAYABILCEZ MI EVLILIK OLAYI VAR BEMIN EN GEC SENEYE AGUSTOS EYLUL GIBI O ZAMANA KADAR IYILESIR MIYIM
Murat06 mrb,
Benden başka bu tedavi şekli ile iyileşen sana 3 hasta söyliyeyim hemen; Rumuz Demir,Yavuz,İbrahim ve başkaları..(en azından baskı altına aldılar)ilk başlarda bende dahil agrılarda hiç bir azalma yokken,daha ilerki safhalarda tedaviye devam ettikçe agrılar yavaş yavaş kaybolmaya yüz tutuyor..agrılara pek takılıp moral bozmamak lazım.Prostatit tedavisinde iyileşme süreci prostattaki enfeksiyon ve doku hasarı parametresine göre değişiyor.Hemen iyileşme bekleme..sendeki enfeksiyon çok fazla 281 lokositi ilk defa duydum..kullandıgın ilaçlardan sonra lokosit kontrolü yaptırdınmı? Kültür muhabbetine takılma sen ne yapacaksın kültürü? Kültür pek doğru veri vermiyor yani üreme olmuyor..kültür mikrobun cinsini ögrenmek için yapılıyor.zaten senin kulandığın antibiyotikler geniş spektrumlu geniş bir yelpazeyi kapsıyor.Onun için kültüre gerek yok .Senin bir iyi durumun var bakteriyel olman..enazından lokosit ölçümü bir done veriyor..şimdi ölçtür lokositi bayağı düşmüştür umarım..sıfırlayana kadar devam edeceksin peşini bırakırsan başa dönersin.Ben sıfırım çok şükür sorunum yok.Evliliktede sorun yaşamassın yeterki ilaçlarını yeterli doz ve yeterli sürede saati saatine kullan birşeyin kalmaz..tabi probiyotikli vitamin takviyelerine devam..herşey yiyebilirsin kola fanta gibi asitli gıdalar alma..bu tedavi doğru tedavi doktor gel demesede sen git rektal tuşe kontrolu yaptır.Kendin takip et.Bağışıklık sistemini güçlü tut,bol su iç prostat yıkansın..bunun başka tedavisi yok şu anda.Sabırlı olacaksın.İyi günler kardeşim.
Runaway

Mesaj gönderen Runaway »

bende zafer oyman a muayene oldum prostat sıvısında her sahada 7 - 8 lökosit görüldü . 2 de idrarda çıktı . normalde idrarda çıkmazdı ama bu sefer cıktı sanırım prostat sıvısını aldıktan sonra idrar yaptığım için oldu . her neyse tedavim şu şekilde bakalım ne olcak.

Unacefin iğne 3 adet . Günde 1 tane .
Azeltin 500 mg tablet . iğnelerle birlikte .
iğneler bittekten sora Floxilevo 750 mg tablet
Ligone multivitamins
Com vitex bitkisel tablet .

umarım işe yarar.

Not: Bu arada prostat masajıyla sıvı aldıktan sonraki gece ağrılarım azaldı gibi . sanırım sıvıyı aldırmak bile bi nebze hafifletiyor insanı .
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

valla şu İstanbul da iyiki zafer hoca var.allah kendisinden razı olsun.şimdiye kadar en iyi tedaviyi uygulayan kendisi.tabi şifa Allahtan dır.herkestede bir tedavi işe yarayacak diye de bir şey yok.ama zafer hoca hiç olmazsa senin bir şeyin yok diye göndermiyor.yapılması gereken ne ise onu yapıyor.burada işin püf noktası kontrollere zamanında gidilmesi..
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

Kadir abi bende sebebi belli olmayan kollarda ve ayaklarda agri basladi zafer oyman hocqnin verdigi flexilevonun yan etkisinde yazan noropatik agri teshisi kondu bana flexilevonun son kutusuna gecmistim biraktim kadir abi sendede daha once boyle bir durum olustumu olustu ise ne kadar surdu tekrar yarin zafer oymana tedaviye gitcem en son 281 lokositti 10 iesef 2 kuti flexilevo 1 kutu tetradokstan sonra son durum ne lokositte degisim var mi agrilarda azalma mevcut ancak sik iseme devam ediyor hakkimizda hayirlisi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

murat06 yazdı:
Kadir abi bende sebebi belli olmayan kollarda ve ayaklarda agri basladi zafer oyman hocqnin verdigi flexilevonun yan etkisinde yazan noropatik agri teshisi kondu bana flexilevonun son kutusuna gecmistim biraktim kadir abi sendede daha once boyle bir durum olustumu olustu ise ne kadar surdu tekrar yarin zafer oymana tedaviye gitcem en son 281 lokositti 10 iesef 2 kuti flexilevo 1 kutu tetradokstan sonra son durum ne lokositte degisim var mi agrilarda azalma mevcut ancak sik iseme devam ediyor hakkimizda hayirlisi
murat06,
Evet antibiyotik bendede geçici bir süre eklem agrısı yapmıştı...tedavi süresi bitip ilacı bıraktıgımda agrılar kayboldu.Agrılarda azalma olması cok iyi demekki ilaç çalışıyor.senin su anada yapacağın şey prostat sıvısı lokositine baktırıp ilaca devem etmiyecğine dr un karar vermesi.Büyük bir ihtimal lokosit normal seviyeye gelmiştir.İşemeye gelince o biraz daha devam edebilir...çünkü prostatın şişliği,ödemi ve doku hasarının iyileşmesi için biraz zaman gerekli oda geçecektir. Takviyelerede devam etmen lazım.
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

Tmm kadir abi kollarda ve bacaklarda omuzdan ve ayagin basindan gelen agrilar basladi ve cok tedirgin oldum bugun beyin mr cektirdim b12 ve folik asite baktilar bir sey cikmadi noroplatik agri dediler ve onu arastirdim berbat bir sey abi kronik prostatit gibi kollarda ve bacaklarda agri olmasi durumu o yuzden 5 tane flexilevo kalmisti onu kestim insallah su kollarda ve bacaklarda boydan boya olan agrilar ge erde rahat ederim tesekkurler kadir abi yarin zafer oyman hocanin yanindayim yine
murat06

Mesaj gönderen murat06 »

kadir yazdı:
murat06 yazdı:
murat06,
Evet antibiyotik bendede geçici bir süre eklem agrısı yapmıştı...tedavi süresi bitip ilacı bıraktıgımda agrılar kayboldu.Agrılarda azalma olması cok iyi demekki ilaç çalışıyor.senin su anada yapacağın şey prostat sıvısı lokositine baktırıp ilaca devem etmiyecğine dr un karar vermesi.Büyük bir ihtimal lokosit normal seviyeye gelmiştir.İşemeye gelince o biraz daha devam edebilir...çünkü prostatın şişliği,ödemi ve doku hasarının iyileşmesi için biraz zaman gerekli oda geçecektir. Takviyelerede devam etmen lazım.
09.2015 - 18:43

Tmm kadir abi kollarda ve bacaklarda omuzdan ve ayagin basindan gelen agrilar basladi ve cok tedirgin oldum bugun beyin mr cektirdim b12 ve folik asite baktilar bir sey cikmadi noroplatik agri dediler ve onu arastirdim berbat bir sey abi kronik prostatit gibi kollarda ve bacaklarda agri olmasi durumu o yuzden 5 tane flexilevo kalmisti onu kestim insallah su kollarda ve bacaklarda boydan boya olan agrilar ge erde rahat ederim tesekkurler kadir abi yarin zafer oyman hocanin yanindayim yine
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Tecrubeli arkadaslara bisey soracagim, idrarda cok yuksek oranda lokosit varsa bu sadece pelvikbolge organlarini mi baglar? Vucudun baska herhangi bir yerindeki enflamasyon icin de yuksek lokosit oranlari gelebilir mi?
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

böbreklerde olabilir organların geneline baktır
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Murat06,uzun süredir formda yoksun son durumun nedir?
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

Kadir abim buradan saygılar sunarım.arada girip bakıyorum ,okuyorum yazıları.yeni katılan veya beni tanımayan arkadaşlara sesleniyorum.bende bir zamanlar kronik prostatit şikayetleriyle sitede yazıyordum.fazla deyil 4 ay önceydi.8 ay çektim prostatiti.4 aydırda herhangi bir şikayetim yok sıfırım.o soğuklarda şantiyedeydik.ümidinizi kaybetmeyiniz.herkese allahtan şifalar diliyorum.herkese iyi geceler.
Kursat40

Mesaj gönderen Kursat40 »

Galip yazdı:Murat06,uzun süredir formda yoksun son durumun nedir?
Abi şifreyi unuttum bu hesabı açtım bi ara biraz daha ıyıydım su an yıne aynıyım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

ibrahim yazdı:Kadir abim buradan saygılar sunarım.arada girip bakıyorum ,okuyorum yazıları.yeni katılan veya beni tanımayan arkadaşlara sesleniyorum.bende bir zamanlar kronik prostatit şikayetleriyle sitede yazıyordum.fazla deyil 4 ay önceydi.8 ay çektim prostatiti.4 aydırda herhangi bir şikayetim yok sıfırım.o soğuklarda şantiyedeydik.ümidinizi kaybetmeyiniz.herkese allahtan şifalar diliyorum.herkese iyi geceler.
İbrahim kardesim uzun zamandir yoktun.İyi oldugunu duyuyordum..burada yazman iyi oldu.Cok sevindim.
Allahtan hepimize sonsuz sifalar.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ibrahim yazdı:Kadir abim buradan saygılar sunarım.arada girip bakıyorum ,okuyorum yazıları.yeni katılan veya beni tanımayan arkadaşlara sesleniyorum.bende bir zamanlar kronik prostatit şikayetleriyle sitede yazıyordum.fazla deyil 4 ay önceydi.8 ay çektim prostatiti.4 aydırda herhangi bir şikayetim yok sıfırım.o soğuklarda şantiyedeydik.ümidinizi kaybetmeyiniz.herkese allahtan şifalar diliyorum.herkese iyi geceler.
gerçekten iyileşip iyileşmediğini anlamak için antibiyotik testini mutlaka yapmalısın.
serdax

Mesaj gönderen serdax »

Bir de antibiyotik kullanırken Benden çok önemli bir tavsiye; mesala sabah akşam antibiyotik alıyorsun akşam dozunu yatmana yakın bir zamanda bol suyla al... Tutabildiğin kadar en azından senin sıkıştırıp uykudan uyandırıncaya kadar tut...bunun amacı idrarınla dışarı atacağın fazla antibiyotiği üriner sisteminde her yere nüfusunun sağlanması...
Bunun dışından eski forumdan belirtileri benle benzerlik gösteren bir arkadaşta 300< fazla lökosit çıkmıştı...şimdi iyi sende iyi olacaksın...
İkinci olarak teradox kullandığında yan etkisi olabilir mide bulantısı gibi halletmesi kolay bana özelden yaz...
Kardeşim antibiyotik testinin bir mantığı yok... Denedim hiç bir olmuyor...
İyileşip iyileşmediğini anlamanın en güzel yolu kıçını derin dondurucaya koy hasta değilsen de hasta olursun...
karşıdan karşıya geçerken
eli bırakılan çocuklardık
oysa biz hep bir düş kazasında
yitirdik arkadaşlarımızı