Biteral

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
chem77
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Biteral

Mesaj gönderen chem77 »

seftriakson+azitro epididimit yapti daha kotu oldum. bacagima vuran agri pelvik kaslardan gelen bu agri topallatti beni
flexilevo+tetradoks fayda etmedi.
biteral işe yaradi. sari olan meni duzeldi. epididimit geçti
Mrshadow

Re: Biteral

Mesaj gönderen Mrshadow »

Biteral trichomonas ve garnerellaya endikedir. Prostatit sebebin buysa atlatirsin, basit parazitler
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Sen antibiyotiğini bulmuşsun biraz uzun kullan bence doktor ile konuşup kullanıp bırakma hemen direnç gelişmesin. Bir de kaç gün kullandım biterali iyileşme gösterdi
chem77

Mesaj gönderen chem77 »

Zuspat yazdı:Sen antibiyotiğini bulmuşsun biraz uzun kullan bence doktor ile konuşup kullanıp bırakma hemen direnç gelişmesin. Bir de kaç gün kullandım biterali iyileşme gösterdi
evet en sonunda buldum. ama en ilginci yanlis antibiyotik beni çok kotu yapti. faydalilar olunce zararli olanlar cogaldi ve agrilarim tavan yapmisti. 10 tabletten 9.yu az once aldim. akşam sonuncuyu alacagim. bugun de 1 kutu daha yazdiracagim devam etmek icin.
10 yil once de prostatitimi biteral ile cozmustum. ilginc olan flagyl yaramazken ki doktorlar hep bunu yazarlar biteral işe yariyor.
chem77

Mesaj gönderen chem77 »

chem77 yazdı:
Zuspat yazdı:Sen antibiyotiğini bulmuşsun biraz uzun kullan bence doktor ile konuşup kullanıp bırakma hemen direnç gelişmesin. Bir de kaç gün kullandım biterali iyileşme gösterdi
evet en sonunda buldum. ama en ilginci yanlis antibiyotik beni çok kotu yapti. faydalilar olunce zararli olanlar cogaldi ve agrilarim tavan yapmisti. 10 tabletten 9.yu az once aldim. akşam sonuncuyu alacagim. bugun de 1 kutu daha yazdiracagim devam etmek icin.
10 yil once de prostatitimi biteral ile cozmustum. ilginc olan flagyl yaramazken ki doktorlar hep bunu yazarlar biteral işe yariyor.
biteral pek yazmiyorlar nedense flagyl yaziyorlar
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

chem77 yazdı:
chem77 yazdı:
Flagyl ile biteral ayni grup antibiyotik hatta flagyl daha etkili biterale gore yalniz agir antibiyotiktir ozellikle bu antibiyotik kullanilirken alkol kesinlikle alinmamali.
chem77

Mesaj gönderen chem77 »

Kc34 yazdı:
chem77 yazdı:
chem77 yazdı: evet en sonunda buldum. ama en ilginci yanlis antibiyotik beni çok kotu yapti. faydalilar olunce zararli olanlar cogaldi ve agrilarim tavan yapmisti. 10 tabletten 9.yu az once aldim. akşam sonuncuyu alacagim. bugun de 1 kutu daha yazdiracagim devam etmek icin.
Flagyl ile biteral ayni grup antibiyotik hatta flagyl daha etkili biterale gore yalniz agir antibiyotiktir ozellikle bu antibiyotik kullanilirken alkol kesinlikle alinmamali.
evet agir antibiyotik. flagyl daha etkili oldugundan emin misiniz?
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Flagyl daha etkilidir dogru.
murat32

Mesaj gönderen murat32 »

Bende de epididimit vardı biteral sayesinde geçti.Cipro kullana kullana bi hal olmustum neyseki yeni gittiğim doktor sayesinde bu ilaçla tanıştım.Bir kutu kullandım etkisini 2 hafta sonra gösterdi.İnş bir daha kullanmak zorunda kalmam