Garip bir husus

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Biter
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Garip bir husus

Mesaj gönderen Biter »

Abilerim öncelikle hepinize iyi akşamlar ben 17 yaşında bir gencim bundan yaklaşık bir yıl önce kadar epididimitten prostatite yakalandım sperm kültürü filan yapılıp ağır bir antibiyotik süreci atlattıktan sonra temel zorluklar gitti; peniste aşırı yanma bacakların kuvvetli ağrıması gibi. Fakat testislerde bir huzursuzluk idrarda bir huzursuzluk ve genel bir hastalık hali vardı. Onun devamında Kayseri'de bir doktora daha gittim. Doktor iltihabik bir şeyler olmadığını işin tamamen fizyolojik olduğunu söyleyerek tofranol diye hem antidepresan özelliği taşıyan hem de idrar sıklığını azaltan bir ilaç yazdı. Bunu 4-5 ay kullanalım diye bu esnada sağ testiste künt bir ağrı vardı. Kullandığım zamanlar ağrı azalmıştı ve daha dinçtim bu dönemlerde yaşım gereği hafta icinde mastürbasyon sayım artmıştı ve bu defa sol testisimde de ağrı başladı, bu ağrı küntlükten ziyade daha hassas ve sıkışınca üzerine oturunca falan ortaya çıkan bir ağrıydı. Varikoselden şüphelenip Kayseri'deki doktora bir daha gittim. Varikosel yoktu solda dururken bir ağrı vardı fazla mastürbasyonun tahribatı olabilir diyerek 6 aylık bir sürece daha girdik trentilin isimli bir ilaç verdi bu ilaç dolaşımı artıran bir ilaç. Üç ay yuttum soldaki ağrı geçti fakat oturunca ayaklarımı birleştirince kısacası sıkışınca ya da haftada 2 defa filan mastürbasyon yapınca hassaslaşıyor ve karnıma böbreğime kadar ağrıyor dokunduğum zaman. Ama yürüyüş yapınca ayaklarımı açıp oturunca veya mastürbasyon yapmadığım zaman pek ağrı olmuyor aksine rahatlıyor onun dışında semptomlar sizinle benzer bazen bazıları düzeliyor bazen artıyor klasik...Trentilin iyi geldi sanıyorum ki. Şimdi ise yutmam gereken kutular bitti doktoru pazartesi arayacağım gelmene gerek yok diyecek yüksek ihtimal ama benim bu testis hassasiyetine yapabileceğim mastürbasyon düzenine uygulayabileceğim bir şeyler var mı işin psikolojik tarafını başka bir zaman yazmak isterim yardımınıza ihtiyaç duyuyorum abilerim. Gerçekten trajik bir hayat yaşıyoruz...
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Garip bir husus

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

öncelikle geçmiş olsun.bu hastalığın tedavisi biraz uzun sürer.bu sürede mastürbasyon sayını kesinlikle fazlalaştırma.psikolojini sağlam tut.fazla soğukta kalma.kalın çoraplar giy.doktordan memnun kalmazsan başka doktora git.doğru doktoru bulmak çaba gerektiriyor.
canog
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Bu hastalığın tedavisi

Mesaj gönderen canog »

Arkadaşlar bu hastalığın tedavisi Amerikan hastanesinde yokmu bir yöntemi yokmu orayagiden hiç oldumu
ABittersweetLi

Re: Garip bir husus

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

bazı hasalıkların hastane ile bir ilgisi yok.bu iş doktorda biter.
efervesan

Re: Bu hastalığın tedavisi

Mesaj gönderen efervesan »

canog yazdı:Arkadaşlar bu hastalığın tedavisi Amerikan hastanesinde yokmu bir yöntemi yokmu orayagiden hiç oldumu
İsminde Amerika geçince insan çok şey bekliyor demi