AYAK ÜŞÜMESİ

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
ist86

AYAK ÜŞÜMESİ

Mesaj gönderen ist86 »

Ayak üşümesi hakkında ne düşünüyorsunuz ? Benim ayaklarım değil kışın yazın akşam serinliğinde bile üşüyor kışın yünlü cift corapta bile bazen üşüyor sanki kar ustundeymisim gibi dolayısıyla tuvalete çıkma sayımı artırıyor günde ort. 12-15. Bunun kansizlik yada dolaşım sistemiyle de alakası olabilir mi dahiliye doktorları bu sorunu çözer mi ? Uyguladığınız birşey var mı beslenme vitamin v.b. ?
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: AYAK ÜŞÜMESİ

Mesaj gönderen asosyal »

:lol: Prostatit hastalarının ayakları hiç ısınmaz
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Gecmis olsun kardes,ben defalarca dahiliyeye endokrolojiye vs gittim ama bisi bulamadilar,bendede uc dort aydir ayakta usume sizlama ve birden bire aykalara atess basardi,bi kur kulandim damarlari aciyormus temizliyirmus,sabah ac karinla dokuz on tel maydanoz bir dis sarimsak iki yemek kasigi limon suyu ve yarim bardak su blendere koyup karistirip ictim,duzeldi,duzelmekle kalmadi zindelik canlilikta verdi bana,saracoglu limon sarimsak kuru yaz cikar nasil kac gun kulanacagin pratik ve basit.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Yün corap giyiyorum masabaşında çalıştığım için elektrik ısıtıcısı aciyorum
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Hacı prostatit olduğum zamandan beri var geçmek bilmiyor önceden o soğuk kış günlerinde corapsız gezerdim gram üşümezdi ama hayatımı sıktı bu amk dumun hastalığı ama napalım kaderimiz çekiyoruz Allah herkese acil şifalar versin inşallah nice Hastalıklar var bunada şükür
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ege44 »

Evet bu bendede olduydı geri sonda bi ara aşırı yanıyordu şimdi 2 Side YÖK ne garip iş a.q anlamadım gitti
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Ayak usumesi insanlarin genelinde var aslinda kime sorsam kadini erkegi ayagi usuyo. Fazla vucudu dinlemeyin olmayan seylerde cikar sonrasinda. Corap giyin iclik giyin bot giyin cozulmeyecek sorun degil.
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Kc34 yazdı:Ayak usumesi insanlarin genelinde var aslinda kime sorsam kadini erkegi ayagi usuyo. Fazla vucudu dinlemeyin olmayan seylerde cikar sonrasinda. Corap giyin iclik giyin bot giyin cozulmeyecek sorun degil.
Caner abim beee ilk geldigin zaman ki konusmalar aklıma geldi forum daki sen ben bide bi arkadas vardı adı bıks mıy dı neydi :)
prostagod

Mesaj gönderen prostagod »

Stres
Paxil kullandım geçti
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Raul7 yazdı:
Kc34 yazdı:Ayak usumesi insanlarin genelinde var aslinda kime sorsam kadini erkegi ayagi usuyo. Fazla vucudu dinlemeyin olmayan seylerde cikar sonrasinda. Corap giyin iclik giyin bot giyin cozulmeyecek sorun degil.
Caner abim beee ilk geldigin zaman ki konusmalar aklıma geldi forum daki sen ben bide bi arkadas vardı adı bıks mıy dı neydi :)
Biks cok iyi yazmiyo artik gorusuyorum onunla tavsan gibi bi ona atliyo bi otekine hesapla iyilesince evlenicekti :)
orhan

Mesaj gönderen orhan »

asosyal yazdı::lol: Prostatit hastalarının ayakları hiç ısınmaz
herkese geçmiş olsun
evet bende ayakları üşüyenlerdenim.
bu hastalıktan önce yaz kış buzdolbında buz kabım vardı ayaklarımı soğutamazdım yanardı kışın bile tabanı ince ayakkabılar giyerdim ama maalesef şimdi yazın bile kalın çorap giyiyorum ayaklar ve bacaklar diz kapakları ısınmıyor
bunu nedeni nedir prostatla ne gibi bağlantısı var nasıl etki ediyor bu konuda fikri olan yada azda olsa çözüm bulan varsa yardımcı olsun
selamlar
orhan

Mesaj gönderen orhan »

prostagod yazdı:Stres
Paxil kullandım geçti
selam Paxsil antideprasan değilmi geçti derken proastatit devam ediyormu
selamlar
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Evet bu sinirlerin zarar görmesinden oluyor yoksa ayak üşümediyse prostatın ne alakası var sinirlere zarar verdiği için böle şeyler oluyor
orhan

Mesaj gönderen orhan »

ege44 yazdı:Evet bu sinirlerin zarar görmesinden oluyor yoksa ayak üşümediyse prostatın ne alakası var sinirlere zarar verdiği için böle şeyler oluyor
ne PROSTATMIŞ arkadaş ne boktan bir hastalık ne kadar sorunlu bir organ her şey bu organdan geçiyor sanki değerini bilemedik
şimdi çekiyoruz geçen zamanamı yanarsın harcadığın parayayamı g.tümüze giren parmaklarımı bazen insanı çileden çıkarıyor sabredeyim diyorsun
o da bir yere kadar
herkese geçmiş olsun inşallah biri çıkarda çaresi bulundu der diye bekliyoruz her gün bir umutla forma giriyorum
selamlar
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

orhan yazdı:
ege44 yazdı:Evet bu sinirlerin zarar görmesinden oluyor yoksa ayak üşümediyse prostatın ne alakası var sinirlere zarar verdiği için böle şeyler oluyor
ne PROSTATMIŞ arkadaş ne boktan bir hastalık ne kadar sorunlu bir organ her şey bu organdan geçiyor sanki değerini bilemedik
şimdi çekiyoruz geçen zamanamı yanarsın harcadığın parayayamı g.tümüze giren parmaklarımı bazen insanı çileden çıkarıyor sabredeyim diyorsun
o da bir yere kadar
herkese geçmiş olsun inşallah biri çıkarda çaresi bulundu der diye bekliyoruz her gün bir umutla forma giriyorum
selamlar
Dostum korkma ya bu kadar illaki grçicek 100/70 i yakalım ben ha hiç bir test yapmadım hiç lökosit yakındır yapmadım doktoruma güvendim onun takibinde kaldım rahatladım prostatın orda sinirler çok yoğun bir ara högüs ucum agejyordu elliyemiyordum bile hepsi bu hastalıktaymış şimdi olmuyor tedavi olunca
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

ege44 yazdı:
orhan yazdı:
o da bir yere kadar
selamlar
Dostum korkma ya bu kadar illaki grçicek 100/70 i yakalım ben ha hiç bir test yapmadım hiç lökosit yakındır yapmadım doktoruma güvendim onun takibinde kaldım rahatladım prostatın orda sinirler çok yoğun bir ara högüs ucum agejyordu elliyemiyordum bile hepsi bu hastalıktaymış şimdi olmuyor tedavi olunca
kimin takibindeydiniz?
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Mrshadow yazdı:
ege44 yazdı:
orhan yazdı: ne PROSTATMIŞ arkadaş ne boktan bir hastalık ne kadar sorunlu bir organ her şey bu organdan geçiyor sanki değerini bilemedik
o da bir yere kadar
selamlar
kimin takibindeydiniz?
Ben aslen Malatyalıyım ama İzmir’de yaşıyordum ama İzmir’de o kadar doktora gittim baktım orda çare bulamaıyıcam ailemin zaten durumu zaten iyiydi onla ben Malatya’ya çağırdı işte geldim burda Zülküf Çalışkan var özel hastanede ona gittim şikayetlerin ne dedi bende saydım kendi ultarasonla baktı ben hastalıgı sökemedim dedi prostat iltihabın var o bunları yapar başladı antibiyotik ve alfabloker ve kas innesi verdi vitamin bir ay sonra kontrole gel dedi her ay böle geçti 5 ay gittim geldim en son bakıcaz dedi şimdiye geçmesi lazımdı böle işte kısacası
prostagod

Mesaj gönderen prostagod »

Nasil oldun kardesim
Mesajlarina cevap veremiyorum cevap kutum dolmuşmuş bosaltayim dedim bosalmadı
Bu siteyi anlamiyorum çözemedim henüz
Sana tlf numu gönderdim ulaştımi ulaşmadımı bilmiyorum
Allah sifalar verir inşallah
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Ulaştı iyi ya fena deil idrar biraz sorunlu işte doktrum normal deri çok küçük bir üretka darlığı var oda sızlıyor işte sen nasıl oldun
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Birde tek kötü yani doktorun soguk bıçakla yapılıyor ameliyat keşke lazer olsaydı kanama filan çok oldu lazer olsa hemen toplanır insan ama iştr Doğuda o kadar gelişmemiş daha hastaneler
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

prostagod yazdı:
Nasil oldun kardesim
Mesajlarina cevap veremiyorum cevap kutum dolmuşmuş bosaltayim dedim bosalmadı
Bu siteyi anlamiyorum çözemedim henüz
Sana tlf numu gönderdim ulaştımi ulaşmadımı bilmiyorum
Allah sifalar verir inşallah
Yok hocam pardon numaran ulaşmadı msj gir üzerinde çarpı işaret var msjları bu şekilde silebilirsin