Kronok Prostatir Tedavi Klinigi

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
chem77
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Kronok Prostatir Tedavi Klinigi

Mesaj gönderen chem77 »

Ülkemizde sadece bu konuda hizmet verecek ve etik değerlerden asla taviz vermeden dünya uzerindeki klinik olarak ispatlanmiş uygulamalarla hasta tedavisi yapacak bir kliniğe ihtiyac mevcut. Birkaç doktor dısindaki urologlar bu konuda oldukça yetersiz kalıyor. Hasta ilk birkaç ayda tedavi edilebilecekken bu yıllar surebiliyor. Idrar test ve kulturu yaptırilıp cipro yazmanin çok otesinde ayakta ve yatarak tedavi uygulanmalı. Patojen mikroorganizma tespiti ve uygun antibiyotik tedavisi için özel bir laboratuvarı bulunmalı.
Ortalık birakilmamali.
Maalesef memleket prostatit tedavisinde geri kalmış durumda.
Böyle bir klinigin acilmasi gundeme gelirse yatirimcilardan biri de ben olacagım. Bu hastaliktan senelerce cekmis biri olarak maddi durumu yetersiz kisilere ben sponsor olacagim. Allah inşallah o gunleri bana nasip eder.
muzdarip

Re: Kronok Prostatir Tedavi Klinigi

Mesaj gönderen muzdarip »

iyi sermaye lazım. sermayenin de ötesinde orada çalışacak Zafer hoca gibi, Hüseyin hoca gibi doktorları bulmak mesele.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

chem77 yazdı:Ülkemizde sadece bu konuda hizmet verecek ve etik değerlerden asla taviz vermeden dünya uzerindeki klinik olarak ispatlanmiş uygulamalarla hasta tedavisi yapacak bir kliniğe ihtiyac mevcut. Birkaç doktor dısindaki urologlar bu konuda oldukça yetersiz kalıyor. Hasta ilk birkaç ayda tedavi edilebilecekken bu yıllar surebiliyor. Idrar test ve kulturu yaptırilıp cipro yazmanin çok otesinde ayakta ve yatarak tedavi uygulanmalı. Patojen mikroorganizma tespiti ve uygun antibiyotik tedavisi için özel bir laboratuvarı bulunmalı.
Ortalık soytarilara birakilmamali.
Böyle bir klinigin acilmasi gundeme gelirse yatirimcilardan biri de ben olacagım. Bu hastaliktan senelerce cekmis biri olarak maddi durumu yetersiz kisilere ben sponsor olacagim. Allah inşallah o gunleri bana nasip eder.
bu senşn bahsettiğin Ukrayna da var galiba Odessa da odrex diye bşr hastane ordan bi ark ile tanışmıştık adamlar sana gerekli tüm tetkikleri yapıp ortalama bir aylık tedavi mi be uyguluyorlar mış hani uçak bileti ve kalacak yer konusunda sponsor olurum derseniz uygun bi zmn gidip gerekli araştırmayı yapabilirim
chem77
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen chem77 »

efervesan yazdı:
chem77 yazdı:Ülkemizde sadece bu konuda hizmet verecek ve etik değerlerden asla taviz vermeden dünya uzerindeki klinik olarak ispatlanmiş uygulamalarla hasta tedavisi yapacak bir kliniğe ihtiyac mevcut. Birkaç doktor dısindaki urologlar bu konuda oldukça yetersiz kalıyor. Hasta ilk birkaç ayda tedavi edilebilecekken bu yıllar surebiliyor. Idrar test ve kulturu yaptırilıp cipro yazmanin çok otesinde ayakta ve yatarak tedavi uygulanmalı. Patojen mikroorganizma tespiti ve uygun antibiyotik tedavisi için özel bir laboratuvarı bulunmalı.
Ortalık soytarilara birakilmamali.
bu senşn bahsettiğin Ukrayna da var galiba Odessa da odrex diye bşr hastane ordan bi ark ile tanışmıştık adamlar sana gerekli tüm tetkikleri yapıp ortalama bir aylık tedavi mi be uyguluyorlar mış hani uçak bileti ve kalacak yer konusunda sponsor olurum derseniz uygun bi zmn gidip gerekli araştırmayı yapabilirim
:-)) keşke olabilsem. bunun için önce insanlara yardim ederken kazanmak lazım ki. o kazancın bir kısmı ile hayır işleyelim...