Şimdiki sürec

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
kazaktime
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Şimdiki sürec

Mesaj gönderen kazaktime »

Arkadaşlar merhaba. Ben daha önce de burada tedavi sürecim, iyileşmem hakkında konular açmıştım. Lütfen konular hakkında daha ayrıntılı bilgi için profilime girerek yazılara dokunun. Geçelim sözüme. Arkadaşlar iyileşen arkadaşlar hakkaten buraya gelmek istemiyor. Biri ben. Nedense içimdeki hiss nasıl. Buraya gelerken ağrışarım başlıyor gibi, sanki yeniden hastalanacağım gibi korku oluyor içimdi. Bence başkaları da öyledir. Allah razı olsun sizlerden forum bizlere çok şey verdi.

Arkadaşlar ilk başta doğru doktor->doğru analiz-> doğru antibiyotikleri->doğru iyileşme sürecini ve en gerekli olanı doğru şekilde stressi, heyecanı, fikirleşmeyi, bunu beyninizden çıkarmayı düşünün. Gerisi zaten Allahın izniyle kendisi gelivek.

Benim şimdi çok şükür hiçbir ağrım sızım yok. Hiç bir cinsellik problemi yaşamıyorum. Eğer çok çok soğuk olsa belimde azacık ağrı olur. Ama kazakistan gibi eski -20 olan yerde kışı normal geçiriyorum.

Hamınızın çabukca iyileşmeniz arzusuyla. Allaha emanet olun.
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Şimdiki sürec

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

kazaktime yazdı:Arkadaşlar merhaba. Ben daha önce de burada tedavi sürecim, iyileşmem hakkında konular açmıştım. Lütfen konular hakkında daha ayrıntılı bilgi için profilime girerek yazılara dokunun. Geçelim sözüme. Arkadaşlar iyileşen arkadaşlar hakkaten buraya gelmek istemiyor. Biri ben. Nedense içimdeki hiss nasıl. Buraya gelerken ağrışarım başlıyor gibi, sanki yeniden hastalanacağım gibi korku oluyor içimdi. Bence başkaları da öyledir. Allah razı olsun sizlerden forum bizlere çok şey verdi.

Arkadaşlar ilk başta doğru doktor->doğru analiz-> doğru antibiyotikleri->doğru iyileşme sürecini ve en gerekli olanı doğru şekilde stressi, heyecanı, fikirleşmeyi, bunu beyninizden çıkarmayı düşünün. Gerisi zaten Allahın izniyle kendisi gelivek.

Benim şimdi çok şükür hiçbir ağrım sızım yok. Hiç bir cinsellik problemi yaşamıyorum. Eğer çok çok soğuk olsa belimde azacık ağrı olur. Ama kazakistan gibi eski -20 olan yerde kışı normal geçiriyorum.

allah hepimize acil şifalar versin. allah nüks yaşatmasın. mutlu ettin kardeşim. sen de allah’a emanet ol.
Allah büyük.
umutcan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Şimdiki sürec

Mesaj gönderen umutcan »

kazaktime yazdı:Arkadaşlar merhaba. Ben daha önce de burada tedavi sürecim, iyileşmem hakkında konular açmıştım. Lütfen konular hakkında daha ayrıntılı bilgi için profilime girerek yazılara dokunun. Geçelim sözüme. Arkadaşlar iyileşen arkadaşlar hakkaten buraya gelmek istemiyor. Biri ben. Nedense içimdeki hiss nasıl. Buraya gelerken ağrışarım başlıyor gibi, sanki yeniden hastalanacağım gibi korku oluyor içimdi. Bence başkaları da öyledir. Allah razı olsun sizlerden forum bizlere çok şey verdi.

Tedavi sürecinde bakteriyi tespit etmişmiydiniz yoksa empirik olarakmı kullandınız