Prostatı yenmiş

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Prostatı yenmiş

Mesaj gönderen Kc34 »

Boyle gereksiz basliklari hortlatmayin
Hastayim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Hastayim »

Bence bu başlık silinmeli çok saçma bi başlık
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Kc34 yazdı:Boyle gereksiz basliklari hortlatmayin
Kullananlar bir daha girmedi foruma galiba sonuç almış olabilirler miki
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Sonuc alinmis olamaz. Bu kadar sacma biseyi sakin denemeyin, cok kotu sonuclarla.karsi karsiya kalabilirsiniz
Imzekken

Mrshadow yazdı:Sonuc alinmis olamaz. Bu kadar sacma biseyi sakin denemeyin, cok kotu sonuclarla.karsi karsiya kalabilirsiniz
Eyvallah abi sağol
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Imzekken yazdı:
Galip yazdı:Kımse kımsenın kafasına sılah dayamıyor corek otu yagını penısınden basacaksın dıye,ısteyen basar ısteyen basmaz.

Turbokenan bunu 8-9 yıl once denemıs bır sure uygulamıs ve yarar gormus kendısı geldı wapsapptan konu ıle ılgılı vıdeo da paylastı bu surecte hıcbır yan etkı gormemıs sonucta kendısı bır denek te denebılır
Ben yukarıdakı paylasımları kadır abı paylasırmısın dedı o sebeple paylastım yoksa %100 ıyı olmadan paylasmayacaktım kesınlıkle bırılerı yapsın dıye degıl ısteyen yapar ıstemeyen YAPMAZ sonucta bırılerı kendını bu yolda feda etmıs karsı duranlar ıyı nıyetlı oldugunu dusunmuyorum.
Hala buralardamısın abi yoksa atlattınmı
Ben hep buralardayım tamamen atlatamadım ancak semptomlar baya hafıfledı %85 gıbı en cok sabah sıkısmalarım oluyor bu başlıga bazı arkadaslar şiddetle karşılar ve çok eminler sakın sakın boyle bırsey denemeyın ben daha oncede soyledım kımse kımseye zorla yaptırmıyor bu işin gercek kurtulanı turbokenan yıllar once denemıs kurtulmus bende bu lanet hastalıkla 12-13 yıldır gerek bıtkısel gerek kımyasal cok cok ılaclar kullandım sonuc hep olumsuzdu en sonunda enseyı karartım corek otunu bır sure penısten bastım yarar gormedım dersem yalan olur benım sana tavsıyem ozellıkle kadır abının yolundan şaşma,rektal tuşe+iğne+tablet devamlı kontrol altında tutarak takıp cok onemlı bırde bu prostat enjeksıyonuna sakın bulasma ben ıddaa edıyorum prostat enjeksıyonu yerıne penıs ucundan katater yardımıyla prostat ve idrar yollarına ilaç bassalar daha faydalı olur hıc olmazsa prostatı deldırmemıs olursun
Imzekken

Galip yazdı:
Imzekken yazdı:
Galip yazdı:Kımse kımsenın kafasına sılah dayamıyor corek otu yagını penısınden basacaksın dıye,ısteyen basar ısteyen basmaz.

Turbokenan bunu 8-9 yıl once denemıs bır sure uygulamıs ve yarar gormus kendısı geldı wapsapptan konu ıle ılgılı vıdeo da paylastı bu surecte hıcbır yan etkı gormemıs sonucta kendısı bır denek te denebılır
Ben yukarıdakı paylasımları kadır abı paylasırmısın dedı o sebeple paylastım yoksa %100 ıyı olmadan paylasmayacaktım kesınlıkle bırılerı yapsın dıye degıl ısteyen yapar ıstemeyen YAPMAZ sonucta bırılerı kendını bu yolda feda etmıs karsı duranlar ıyı nıyetlı oldugunu dusunmuyorum.
Hala buralardamısın abi yoksa atlattınmı
Ben hep buralardayım tamamen atlatamadım ancak semptomlar baya hafıfledı %85 gıbı en cok sabah sıkısmalarım oluyor bu başlıga bazı arkadaslar şiddetle karşılar ve çok eminler sakın sakın boyle bırsey denemeyın ben daha oncede soyledım kımse kımseye zorla yaptırmıyor bu işin gercek kurtulanı turbokenan yıllar once denemıs kurtulmus bende bu lanet hastalıkla 12-13 yıldır gerek bıtkısel gerek kımyasal cok cok ılaclar kullandım sonuc hep olumsuzdu en sonunda enseyı karartım corek otunu bır sure penısten bastım yarar gormedım dersem yalan olur benım sana tavsıyem ozellıkle kadır abının yolundan şaşma,rektal tuşe+iğne+tablet devamlı kontrol altında tutarak takıp cok onemlı bırde bu prostat enjeksıyonuna sakın bulasma ben ıddaa edıyorum prostat enjeksıyonu yerıne penıs ucundan katater yardımıyla prostat ve idrar yollarına ilaç bassalar daha faydalı olur hıc olmazsa prostatı deldırmemıs olursun
Baya faydasını görmüşsün abi benim de aynı bi sabah sıkışmalarım oluyo sürekli idrar hissi erken boşalma isteksizlik ve bel altında ağrı buna şükür
burakhallim

Mesaj gönderen burakhallim »

sakin yapmayin..! Hastanelik olursunuz. Yemek icme aliskanliklari degistirin, icki, sigara uzak durun.. Antibiyotik ve inflamatur alin.. (Antibiyotik ise yaramiyorsa birakin en fazla 4 hafta alin) 1-2 ay sabredin geciyor. ben suan %100 iyiym. Tekrar baslarmi bilemem. ama son 2-3 aydir cok iyiyim. Sorulariniz varsa cevaplarim.
hayirdirinsallah

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

burakhallim yazdı:sakin yapmayin..! Hastanelik olursunuz. Yemek icme aliskanliklari degistirin, icki, sigara uzak durun.. Antibiyotik ve inflamatur alin.. (Antibiyotik ise yaramiyorsa birakin en fazla 4 hafta alin) 1-2 ay sabredin geciyor. ben suan %100 iyiym. Tekrar baslarmi bilemem. ama son 2-3 aydir cok iyiyim. Sorulariniz varsa cevaplarim.
üstad hasta olmadan önce nasılsan öyle misin yoksa ufak tefek semptomların var mı?
Allah büyük.
burakhallim

Mesaj gönderen burakhallim »

hayirdirinsallah yazdı:
burakhallim yazdı:sakin yapmayin..! Hastanelik olursunuz. Yemek icme aliskanliklari degistirin, icki, sigara uzak durun.. Antibiyotik ve inflamatur alin.. (Antibiyotik ise yaramiyorsa birakin en fazla 4 hafta alin) 1-2 ay sabredin geciyor. ben suan %100 iyiym. Tekrar baslarmi bilemem. ama son 2-3 aydir cok iyiyim. Sorulariniz varsa cevaplarim.
üstad hasta olmadan önce nasılsan öyle misin yoksa ufak tefek semptomların var mı?

Hasta olmadan nasilsam oyleyim (hic gecmeyecek saniyordum, artik bununla yasamiyi ogrenmeye baslamistim. o yuzden kimse morelini bozmasin.) burdaki arkadaslara yardimci olmak icin geri geldim. Son 2-3 aydir aklima bile gelmedi. Dun aklima geldi neler cektim lan ben dur su siteye girim arkadaslara yardimim dokunurmu diye girdim. Ama nasil yendim bunu gercekten bilemiyorum. sadece ne yaptim ne yapmadim, bunlari soyleyebilirim. Oyle cok siki bir diyette yapmadim. Yapamadim. Bana konulan teshis non-bakteriel kronik prostat idi. Yinede son gittigim doktor bana antibiyotik verdi. deneyelim dedi. Etkisi olmus olabilir. Sarabi ickiyi sigarayi kestim. Suanda %100 iyiyim. Insallah tekrar baslamaz.
Mugla4848

Mesaj gönderen Mugla4848 »

2018 in yilinda hastalik baslangic yazmissin 7. 8. Ay kayit olmussun hastaligi kaptigiktsn sonra 1 ay icinde iyilesmissin akut dönemde normal iyilesmen biz burda tecrubeli 3 5 kisiyiz kimi 15 yildir kimi bilmem kaç yildir cekiyor.. 15 yilldir ceken adama nasil yardimin dokunur burdan bu hastaligi 1 yil bile cekmemis hastalarin yorumlarini dikate almayin hemen profiline girin nezaman hasta oldugunu ne kadardir cektigine bakın sonra dikkate alın arkadaşlar
Mugla4848

.
mertianss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mertianss »

Mugla4848 yazdı:2018 in yilinda hastalik baslangic yazmissin 7. 8. Ay kayit olmussun hastaligi kaptigiktsn sonra 1 ay icinde iyilesmissin akut dönemde normal iyilesmen biz burda tecrubeli 3 5 kisiyiz kimi 15 yildir kimi bilmem kaç yildir cekiyor.. 15 yilldir ceken adama nasil yardimin dokunur burdan bu hastaligi 1 yil bile cekmemis hastalarin yorumlarini dikate almayin hemen profiline girin nezaman hasta oldugunu ne kadardir cektigine bakın sonra dikkate alın arkadaşlar
Akut donemde olsa idrarda cikardi heralde adam hic bisey cikmadi demis. Ayrica foruma kayit olmadan 5 6 ay takip edebilir sahsen ben oyle yapmıştım. Buraya hasta olanlar icin umut vermeye gelmis ssiz itibar etmeyin diyosunuz adam ne bitki oneriyo ne de ilac.....
Mugla4848

Akut dönemde de idrarda cıkmaz prostat masajindan cıkar tecrubeli biri.olarak konusuyorum arkadas birsey onermemis zaten birden bire gecti diyor hastalik baslangic yili 2018 yaziyor sen akut donem değil diyorsun akut prostatit adli bir sayfa acilsin kronik prostatit apayrı birsey sürecleri tedavisi yillarini veriyorsun 2 gün once hasta olup ben iyilestim ya siz nasıl iyilesemiosunz diyenlerde var kronik prostatit hastalrinin emegine cilesine saygisizlik gecmis olsun
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

mertianss yazdı:
Mugla4848 yazdı:2018 in yilinda hastalik baslangic yazmissin 7. 8. Ay kayit olmussun hastaligi kaptigiktsn sonra 1 ay icinde iyilesmissin akut dönemde normal iyilesmen biz burda tecrubeli 3 5 kisiyiz kimi 15 yildir kimi bilmem kaç yildir cekiyor.. 15 yilldir ceken adama nasil yardimin dokunur burdan bu hastaligi 1 yil bile cekmemis hastalarin yorumlarini dikate almayin hemen profiline girin nezaman hasta oldugunu ne kadardir cektigine bakın sonra dikkate alın arkadaşlar
Akut donemde olsa idrarda cikardi heralde adam hic bisey cikmadi demis. Ayrica foruma kayit olmadan 5 6 ay takip edebilir sahsen ben oyle yapmıştım. Buraya hasta olanlar icin umut vermeye gelmis ssiz itibar etmeyin diyosunuz adam ne bitki oneriyo ne de ilac.....
Sana şöyle söyliyim akut dönemimde prostat muayenesinden sonra verdiğim idrarda lökosit 1 di birşeyin yok diyip sepetlemişti doktor beni daha sonra zafer hoca prostat sıvısından koydu teşhisi