Kadir abi ve Forum

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Kadir abi ve Forum

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

evet arkadaşlar bu değerli forum olmasaydı bu kadar insan doktor doktor gezer ne yapacağını bilemeden öylece çaresizce bu hastalıkla yaşayıp dururdu. bu yüzden başta kadir abi ve bu forumda emeği geçen herkese çok teşekkür etmek istiyorum. her gün bu hastalıkla ilgili yeni şeyler öğreniyoruz bu forum sayesinde. kadir abiden ve bu forumdaki tüm üyelerden allah razı olsun.
Allah büyük.
Aslivorno

Re: Kadir abi ve Forum

Mesaj gönderen Aslivorno »

Kadir abi , kc34 ve bir cok degerli forum uyeleri mevcut ve kendileri bu surecleri ciddi manada yasadiklari icin iyilesmelerine ragmen burada bizlerle olmaya devam ediyorlar.Yol gosteriyorlar.Hepsine ben sahsen tesekkurlerimi iletiyorum.
hayirdirinsallah

aynen öyle hocam, allah hepsinden razı olsun :)
Allah büyük.
samet

Mesaj gönderen samet »

Başta kadirabi. Kc34 olmak üzere emeği geçen herkese. teşekkürler Allah razı olsun
Eyup
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Eyup »

Aynen basta kadir abi herkesten Allah razı olsun hepimize acil şifalar inşallah birgün birşey olurda kökten çözülür dertlerimiz
hayirdirinsallah

Eyup yazdı:Aynen basta kadir abi herkesten Allah razı olsun hepimize acil şifalar inşallah birgün birşey olurda kökten çözülür dertlerimiz
Allah büyük, hiçbir hastalık sonsuza kadar sürmüyor inşallah hepimiz iyileşeceğiz bir gün
Allah büyük.
toprak12

Mesaj gönderen toprak12 »

Forum sayesinde rahatsızlığıma kesin teşhis koydurdum.Allah emeği geçenlerden razı olsun.Ve bu rahatsızlık sayesinde bu forumdan profesörlerden daha iyi nice üroloji doktorları çıkar :)
Mert34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Mert34 »

Yeni konu nasıl paylaşıyoruz arkadaşlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Alt tarafta mavi bantta, hastalik hakkinda diye baslik.var. onun altindada konu basliklari var. Tiklayin gelen sayfada ustte solda, "yeni baslik"yazili yere tiklayin basliginizi acin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

hayirdirinsallah yazdı:evet arkadaşlar bu değerli forum olmasaydı bu kadar insan doktor doktor gezer ne yapacağını bilemeden öylece çaresizce bu hastalıkla yaşayıp dururdu. bu yüzden başta kadir abi ve bu forumda emeği geçen herkese çok teşekkür etmek istiyorum. her gün bu hastalıkla ilgili yeni şeyler öğreniyoruz bu forum sayesinde. kadir abiden ve bu forumdaki tüm üyelerden allah razı olsun.
Tesekkur ederim kardesim, elimizden geldigi kadar yardim etmeye calisiyoruz.
hayirdirinsallah

kadir yazdı:
hayirdirinsallah yazdı:evet arkadaşlar bu değerli forum olmasaydı bu kadar insan doktor doktor gezer ne yapacağını bilemeden öylece çaresizce bu hastalıkla yaşayıp dururdu. bu yüzden başta kadir abi ve bu forumda emeği geçen herkese çok teşekkür etmek istiyorum. her gün bu hastalıkla ilgili yeni şeyler öğreniyoruz bu forum sayesinde. kadir abiden ve bu forumdaki tüm üyelerden allah razı olsun.
Tesekkur ederim kardesim, elimizden geldigi kadar yardim etmeye calisiyoruz.
rica ederim abim. allah senden razı olsun. cansın
Allah büyük.