Pantolon

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Pantolon

Mesaj gönderen asosyal »

Bazı pantolonlar ağrı yapmaz iken bazı pantolonlar ağrıyı çok artırıyor nedeni çözemedim sizde de var mı böyle sorunlar acaba?
Likralı kot 2 tane pantolonum var hiç ağrı yapmıyor 1 tane yeni aldım ayı marka model 1 beden büyük aldım ama giydiğim gün mahvediyor.
ultra95
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Pantolon

Mesaj gönderen ultra95 »

Bunu bende fark etmiştim.Dar kıyafetler özellikle baya rahatsız ediyor.Acaba bölgede ki kas ve sinirlerle mi alakalı emin değilim açıkçası.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

asosyal yazdı:Bazı pantolonlar ağrı yapmaz iken bazı pantolonlar ağrıyı çok artırıyor nedeni çözemedim sizde de var mı böyle sorunlar acaba?
Likralı kot 2 tane pantolonum var hiç ağrı yapmıyor 1 tane yeni aldım ayı marka model 1 beden büyük aldım ama giydiğim gün mahvediyor.
Sert kumaşlar kot gibi örnegin,pelvik bolgedeki prostatin bagli oldugu bir bag dokusunu irrite ettigi icin rahatsizlik verebilir.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

:oops: Boşuna para verdik bir sürü pantolon var elimde :oops:
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

kadir yazdı:
asosyal yazdı:Bazı pantolonlar ağrı yapmaz iken bazı pantolonlar ağrıyı çok artırıyor nedeni çözemedim sizde de var mı böyle sorunlar acaba?
Sert kumaşlar kot gibi örnegin,pelvik bolgedeki prostatin bagli oldugu bir bag dokusunu irrite ettigi icin rahatsizlik verebilir.
Eskisi gibi kanvas pantolonlara dönüş yapacağız