Boşaldıktan sonra idrar

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hamza
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Boşaldıktan sonra idrar

Mesaj gönderen hamza »

Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum boşaldıktan 10 dk sonra idrar yapıyorum temizlensin diye fakat yanma oluyor ve bu yanma ertesi günde her idrar yaptıktan sonra sürüyor.tek sorunum bu ,boşaldıktan sonra yanma olmuyor ama idrardan sonra başlıyor, sanki menin kıvamı yoğunmuş gibi geliyor bana penisin içini tıkıyormuş gibi hissiyat yaratıyor çünkü normalde idrar hızı çok iyi. boşaldıktan sonra ve ertesi günü içinde meni kalmış idrar geçmiyor gibi bir his var sizce sorun prostatit mi bu arada bende prostat sıvısında lökosit çıkmadı hiç bir zaman.
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Boşaldıktan sonra idrar

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

bence o durum normal yani yanması hatta boşaldıktan sonra idrar yapmak sağlıklı diye düşünüyorum.
Allah büyük.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

hamza yazdı:Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum boşaldıktan 10 dk sonra idrar yapıyorum temizlensin diye fakat yanma oluyor ve bu yanma ertesi günde her idrar yaptıktan sonra sürüyor.tek sorunum bu ,boşaldıktan sonra yanma olmuyor ama idrardan sonra başlıyor, sanki menin kıvamı yoğunmuş gibi geliyor bana penisin içini tıkıyormuş gibi hissiyat yaratıyor çünkü normalde idrar hızı çok iyi. boşaldıktan sonra ve ertesi günü içinde meni kalmış idrar geçmiyor gibi bir his var sizce sorun prostatit mi bu arada bende prostat sıvısında lökosit çıkmadı hiç bir zaman.
prostat kanalları tıkalı ise yeterince semen salgılayamaz sperme ve jöle kıvamında kalır sperm.
gün aşırı boşalmanı ve sürekli sıcak tedavisi yapmanı tavsiye ederim
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

Mrshadow yazdı:
hamza yazdı:Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum boşaldıktan 10 dk sonra idrar yapıyorum temizlensin diye fakat yanma oluyor ve bu yanma ertesi günde her idrar yaptıktan sonra sürüyor.tek sorunum bu ,boşaldıktan sonra yanma olmuyor ama idrardan sonra başlıyor, sanki menin kıvamı yoğunmuş gibi geliyor bana penisin içini tıkıyormuş gibi hissiyat yaratıyor çünkü normalde idrar hızı çok iyi. boşaldıktan sonra ve ertesi günü içinde meni kalmış idrar geçmiyor gibi bir his var sizce sorun prostatit mi bu arada bende prostat sıvısında lökosit çıkmadı hiç bir zaman.
prostat kanalları tıkalı ise yeterince semen salgılayamaz sperme ve jöle kıvamında kalır sperm.
forumda daha önce prostatı dinlendirmek için cinsel perhiz önerilmişti. sizce sık boşalmak daha mı iyi?
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Degil ama ozellikle antb kullanirken bosalmak kanlanmayi artiracak ve antb nufusunu kolaylastiracaktir.
Cok fazla bosalmayin, tavsiyem haftada 2-3 maks. Sicak su ve bu sayida bosalma isinizi gorur
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ozcartman yazdı:
Mrshadow yazdı:
forumda daha önce prostatı dinlendirmek için cinsel perhiz önerilmişti. sizce sık boşalmak daha mı iyi?
Günaşiri bosalmak prostatı zorlar inflamasyonu arttirir. İyilestikten sonra haftada 2-3 olur.