Çıldırılacak olay

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Çıldırılacak olay

Mesaj gönderen Raul7 »

Arkadaşlar babamın idrar yolunda kanaması var, idrarında bakteriye rastlanıtlr lokosite raslanıyor lanet doktor halen kültür yapmıyor kafasına göre anbt veriyor gidiyorsun lökosit idrarda 180 çıkıyor şaka gibi böyle lanet bi sistem olamaz egoistlik olamaz adam 10 gündür kıvranıyor ikince kez kültür yapmayıp gene kafalarına göre antb veriyorlar biz zor iyileşiriz bu ülkede
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Çıldırılacak olay

Mesaj gönderen red »

çok geçmiş olsun. acil şifalar. ben bugün izmirde bir hastanede tahlil yaptırdım. kültür de yapıldı. her şey normal gayet iyisin dedi doktor. alevlenirse gel dedi. ömür boyu sürer dedi. kültür sonucu 3 gün sonra çıkacakmış bir şey çıkacağını zannetmiyorum dedi. öylece geldim. işin tuhafı kendimi gerçekten iyi hissettim yani :d
ultra95
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ultra95 »

Geçmiş olsun.öyle malesef doktorlar...
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Raul7 yazdı:Arkadaşlar babamın idrar yolunda kanaması var, idrarında bakteriye rastlanıtlr lokosite raslanıyor lanet doktor halen kültür yapmıyor kafasına göre anbt veriyor gidiyorsun lökosit idrarda 180 çıkıyor şaka gibi böyle lanet bi sistem olamaz egoistlik olamaz adam 10 gündür kıvranıyor ikince kez kültür yapmayıp gene kafalarına göre antb veriyorlar biz zor iyileşiriz bu ülkede
Ankarada o kadar doktor var hiç biri anlamıyor mu?