Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
linola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Mesaj gönderen linola »

öncelikle iyi günler hepinize ben yeni üye oldum bir hastanede çalışıyorum.çok sık idrara çıkmaya başlamıştım bir ay sonra doktorumuza gittim prostatit dedi tedaviye başladık.şikayet olarak yanmam varmıydı hatırlamıyorum ama sırtımın solunda sabah kalkınca bir ağrı oluyordu sonra bi saat sonra geçiyordu ama terli duştan çıkıp yatmamdanda olabilir.neyse uzatmıyayım 10 tane amikozit iğne 100 mg tetradox içtim sonra iğneler bitince ceftinex 600 ile 100 tetradox a devam ediyorum daha ikinci kutum yeni bitecek ve iyiyim şimdi forumda okuduklarım geçmiyeceği yönünde şimdi ben böyle giderken bile işleşemeyecek miyim? hastanede ki bi kaç doktorla görüştüm içlerinden bir iki tanesi bunu geçirmiş antibiyotik tedavisiyle zamanında iğneyle geçmiş gitmiş. Birde ben roacuttane diye çok güçlü bir ilaç kullanıyordum bilen bilir vucüt direncini öldürüyor o dönemde de kız arkadaşımdan sistit enfeksiyon varken bana geçti diye düşünüyorum. hiç bir tahlil yapmadı doktor rektal tuşe yaptı prostatit dedi dediğim ilaçlara başladık.Şimdi öğrenmek istediğim kişiden kişiye bu olaylar değişiyor mu hiç kimsenin geçmiyor mu ? birde 3 aydır cinsel hayatım çok iyiydi kafayı taktım internette araştırma yapınca ayakta uyuşma diyor bende uyuşma oluyor :D biraz takıntılıyımdır. geçen gün forumdaki cinsellik başlığını okudum ondan önceki gün 2 yapmıştım okuduktan sonra 3 gündür tık yok istek sıfır beynim çatlışcak düşünmekten sanırım psikolojik olarak çok etkilendim.Birde mesela tedavi olduktan sonra kronikleşmeye bilir mi ? kronikleşirse atıyorum 2 ay kötü sonra 6 ay 1 sene yada neyse normal mi oluyor yoksa ömür boyu hergün devam mı ediyor.Birde yeni arkadaşlara forumda bir arkadaş yazı yazmış korkmayın ilk başladığı gibi gitmeyecek öyle semtomlarınız felan demiş benim sadece sık idrara gitmem vardı rektal tuşe de bile bir ağrı hissetmedim prostatta şuanda da prostatım 20 gram normalmiş sadece şikayetim sık idrara çıkmak ve çok su içiyorum 4 litre felan. sık idrara çıkmada değişiyor şöyle dışarda otururken arkadaşlarla saat gece 9 dan 1 e kadar girmiyorum aklım orda olmadığı için eve gelince 1 saatte bir gidesim geliyor :D nacizane tabi sizler daha tecrübelisinizdir ama şunu söylemek isterim ben bunu araştırmadan önce cinsel boyutunu hiçbir hiçbir sorunum yoktu erken boşalma olsun ereksiyon sorunu olsun bi gördüm bu sitede ve internette yapabilir diye bende beyin oraya odaklandı çok uzun oldu yazım özür dilerim bilgilenirirseniz beni bu konularda sevinirim.
prostatiniseveyim

Re: Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Baska dra git belki bi seyin yoktur sik idrara cikiom diye yuz tane antibbiotik icilmez 4 lt du icetsen tabiki sik gidetsin
linola

Mesaj gönderen linola »

yok ya zannetmiyorum iyi doktordur kan tetkik hiçbirşey istemedi bile tuşe yaptı enfekte gördü herhalde prostatı diğer sorularımı cevaplayabilir misin acaba yani kişiden kişiye değişiklik gösterirmi hastalık yada iyileşme oranı nedir. yani herkezde ilk böyle antibiyotikler iyi mi geliyor sonra mı bozuluyor ne olacağını bilmekte fayda var bilgim internette araştırdığım kadar.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

iyileşme durumun Allaha kalmış kardeşim.kişiden kişiye değişiyor elbette.hastalığa yakalanıp ertesi günü doktora gidip ilaç kullanmaya başlayan ama iyileşemeyen arkadaşlar olduğu gibi 10 sene sonra iyileşende var.bunun garantisini hiç kimse veremez.cinsellik çoğu prostatit hastasının baş düşmanı,ama seninki psikolojikte olabilir.bilemiyoruz tabi
Serdar

Mesaj gönderen Serdar »

Hocam cidden sizin bir sorununuz olmayabilir. Günde 4 litre suya meshane mi dayanır. :roll: siz önce bi içtiğiniz suyu azaltmayı deneyin bakalım faydası olacak mi. Günde 2-3 litre normal.