hüseyin hoca

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mesut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

hüseyin hoca

Mesaj gönderen mesut »

arkadaslar pazartesi hüseyin hocaya gitmeye karar verdim. daha önce eskişehire hic gitmedim.
hüseyin hoca PCR testi, kültür ve lokosite hepsine baktiriyor mu yoksa sadece lökosit mi çünkü zafer hocayla onun arasında hatta adana da ilker hoca da var kararsız kaldım en son hüseyin hoca da karar kildim.
1 yildir kullanmadigim ilaç kalmadı yanmam 1 gr geçmedi. ve üstüne lavabo ya çıkma sayım arttı eskiden boyle bi şey yoktu mesane 50 cc
hüseyin hoca da ki işlerim 1 günde biter mi.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: hüseyin hoca

Mesaj gönderen murat222 »

mesut yazdı:arkadaslar pazartesi hüseyin hocaya gitmeye karar verdim. daha önce eskişehire hic gitmedim.
hüseyin hoca PCR testi, kültür ve lokosite hepsine baktiriyor mu yoksa sadece lökosit mi çünkü zafer hocayla onun arasında hatta adana da ilker hoca da var kararsız kaldım en son hüseyin hoca da karar kildim.
1 yildir kullanmadigim ilaç kalmadı yanmam 1 gr geçmedi. ve üstüne lavabo ya çıkma sayım arttı eskiden boyle bi şey yoktu mesane 50 cc

Pcr kültür lökasit ölçümü hepsini yapar pcrı sen kendi özellikle belirt hocam prostat sıvısından genital panel pcr yapalım de.
İşlemlerin 1 saatte biter sonuçlar 1 haftayı bulur
Prostat sıvısından Lökasit ölçümün 1 saat sonra belli olur
mesut

Mesaj gönderen mesut »

murat222 yazdı:
mesut yazdı:arkadaslar pazartesi hüseyin hocaya gitmeye karar verdim. daha önce eskişehire hic gitmedim.

Pcr kültür lökasit ölçümü hepsini yapar pcrı sen kendi özellikle belirt hocam prostat sıvısından genital panel pcr yapalım de.
murat kardeş sonuçlar için 1hafta beklemem mi lazim. birde zafer hoca mi hüseyin hoca arasında kaldım ama sanırım hüseyin hoca daha çok tahlil yapıyor
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

mesut yazdı:
murat222 yazdı:

murat kardeş sonuçlar için 1hafta beklemem mi lazim. birde zafer hoca mi hüseyin hoca arasında kaldım ama sanırım hüseyin hoca daha çok tahlil yapıyor

Kalmana gerek yok kardeşim Hüseyin hoca cep telefonunu Veriyor telefonla yardımcı oluyor
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

İkiside aynı işlemi yapıyor belki yazdıkları ilaçlar farklı olabilir onun dışında Hüseyin hoca daha hesaplı muayene 140 lira kandı hormondu prostat sıvısından lökosit bakımıydı 37 lira mı ne vermiştim
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Artık şunun tedavisini adam gibi bulsalar çok kotu bir hastalik
efervesan

asosyal yazdı:Artık şunun tedavisini adam gibi bulsalar çok kotu bir hastalik
Cidden ilginç bir hastalık önce fiziksel sonra ruhsal daha sonra ise sosyal çöküntüye ve hepsi beraberinde ekonomik çöküntüye bile gidebiliyor doktorlar bunun üzerine pek kafa yormuyorlar tek yaptıkları antibiyotik yaz gönder bu kadar basit mi lan önce kendi yaşamaları lazım belki o zmn emek sarf ederler bize prostatit hastası ve ağzına sıçılmış bir üroloji doktoru laızm
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen msrcmm »

Pratisyen hekim arkadaşıma durumumdan bahsettim. Bana dediği tek şey, iyi bir ürolog bul. Hele ki evlilik aşamasında olan biri olarak benim için çok daha zor.
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen msrcmm »

Bu arada, hüseyin hocaya her ay gelme imkanım yok desem nasıl bir çözüm yolu buluruz. Benim gibi olan arkadaşlar var mı? Rapor falan yazma imkanı olur mu?
efervesan

msrcmm yazdı:Bu arada, hüseyin hocaya her ay gelme imkanım yok desem nasıl bir çözüm yolu buluruz. Benim gibi olan arkadaşlar var mı? Rapor falan yazma imkanı olur mu?
Adam muayene etmeden tetkik yapmadan neye göre rapor yazacak peki birde rapor için hastane girişi yapman lazım
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

msrcmm yazdı:Bu arada, hüseyin hocaya her ay gelme imkanım yok desem nasıl bir çözüm yolu buluruz. Benim gibi olan arkadaşlar var mı? Rapor falan yazma imkanı olur mu?
Bu hastalığa rapor yazmıyorlar hatta bu hastaligi idrar gribi olarak görüyorlar ilerde geçer mantığı
Dermanszzz

Mesaj gönderen Dermanszzz »

Aynen çok doğru dün aniden karnıma ve penisimi sanki bir anda şiş girdi çıktı. Şef in yanında garsonlugu bıraktım Hemen lavabo ya koştum az idrar yaptım. Derken beş dakika da bir gitmeye başladı m bir cipro salladı m aylar sonra
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Dermanszzz yazdı:Aynen çok doğru dün aniden karnıma ve penisimi sanki bir anda şiş girdi çıktı. Şef in yanında garsonlugu bıraktım Hemen lavabo ya koştum az idrar yaptım. Derken beş dakika da bir gitmeye başladı m bir cipro salladı m aylar sonra
Yasam enerjini aliyor, para gidiyor,herkes eğlenirken aq biz sokakta yatan adamlar gibi yalnız takılıyoruz. Bir yere gitmeye korkuyor insan, toplum içinde bulunmaktan çekinir oldum. Kız arkadaşım olun evlilik düşünüyor insan ama kızın yanında sürekli ağrı olacağı için kimseye yanasamiyorum
Dermanszzz

Doğru bende öyle hatta söyleniyor m sağlıklı iken. Onca nasip çıktı hep kaçırdı k hasta olacağı mı nerede n bilirdi m. O zamanda iş yükü maddi hatta lar. Şimdi karşı tarafa tamam söyleyen var ama borç ağrı sızı. Hele kış aylarında hiç faaliyet göstermek istemiyorm. Geçen kış müzik kursu na gitti m ama zor olduğunu söyleyen olabilir im ayak üşümesi tez yorulma bel ağrısı . İdrar sorunlar ı o kadar çok şikayet e sebebiyet verir mi bi hastalık gerçekten herşeyi yaşayan bilir
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Dermanszzz yazdı:Doğru bende öyle hatta söyleniyor m sağlıklı iken. Onca nasip çıktı hep kaçırdı k hasta olacağı mı nerede n bilirdi m. O zamanda iş yükü maddi hatta lar. Şimdi karşı tarafa tamam söyleyen var ama borç ağrı sızı. Hele kış aylarında hiç faaliyet göstermek istemiyorm. Geçen kış müzik kursu na gitti m ama zor olduğunu söyleyen olabilir im ayak üşümesi tez yorulma bel ağrısı . İdrar sorunlar ı o kadar çok şikayet e sebebiyet verir mi bi hastalık gerçekten herşeyi yaşayan bilir
90 yaşındaki dedeler gibi hissediyorum yün çorap içlik hareketler yavaş ölsemde kurtulsak diye bakıyorum
Dermanszzz

Öyle kolay değil bir bela bu hastalık gerçekten .
Aidsli ler bile Yuva kurabiliyor tıp çok aciz gerçekten.
Dermanszzz

Son bir çare var oda dediği n gibi ölmeyi dilemek kronik şeker hastalığı ndanda Beter . Ağrı sızı var çünkü.
Dermanszzz

A sosyal Hüseyin hoca ne dedi sana. Rapor en iyi psikiyatri uzmanı verir bence git intihar düşünceleri nin olduğu nu de bakim nasıl veriyor Lar anın da
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Dermanszzz yazdı:A sosyal Hüseyin hoca ne dedi sana. Rapor en iyi psikiyatri uzmanı verir bence git intihar düşünceleri nin olduğu nu de bakim nasıl veriyor Lar anın da
Ben huseyin hocaya gitmedim hiç samsunda teşhisi mı koyan doktoruma gidiyorum. Zaten doktora gittiğimde ben demeden hiç aklından geçirdin mı dedi nereden anladın dedim bu hastalık lanet bir rahatsızlık ilk sen değilsin dedi bana bu doktordan önce 4 sene boyunca Ankarada gitmedik doktor birakmadim
Dermanszzz

Bir sonuç alamam diye bende artık Dr kontrolü ne dahi gitmiyorum. Kendi halinde de kötüye gideceğim belki de ama ne yapım İstanbul a Eskişehir e gidecek durum um yok şu anda bide kış aylarına girdi k. Boşalma sonrası iyice azar diye herşey den korkuyorum. Hayatım da biri de yok cinsel olarak tam düzenli ilişki de söz konusu değil. Gece uyku da da boşalma olmuyor
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

Arkadaşlar bu kadar umutsuz olmayın lütfen. Herşeyin hakkknda vardır bir hayır.

Biraz önce haberlerde izledim. 5-6 yaşlarında ufak bir kız çocuğu, SMA tip 1 hastasıymış. Toplamda 5 doz ilaç kullanması gerekiyormuş, ve ilacın bir dozunun fiyatı 150000 dolar civarında imiş. Evet prostatit zor bir hastalık. Bunu herkes kabul ediyor. Ama gerçekten daha kötü durumlar da var. Benim uzaktan bir akrabam kanserden öldü. 45 yaşlarında, o koca adamın gözlerimizin önünde her geçen gün eriyişine şahit olduk. Kemoterapiler felan hiç fayda etmedi. Bu kadar ümitsiz olmayın. Herkesin vardır bir nasibi. Allah’a dua edin. Şükür edin.

HIV pozitifleri düşünün. İsterseniz bir araştırın. HIV pozitifler bağışıklık sistemi hep düşük seyreder. İsterseniz araştırın, virüsleri baskılayıcı ilaç kullanırlar, ve de HIV pozitiflerin ilerleyen dönemlerde, karşılaştıkları ilk fırsatçı hastalıklardan biri de, Kronik prostatit’tir.

Dua edelim birbirimize, şükür edelim. Lütfen ümitsiz olmayalım.

Herkese geçmiş olsun. Bütün dertler bitecek inşallah. Bitmese bile, normal bir insan gibi hayatımıza devam edeceğiz inşallah.
Dermanszzz

İnş Allah kardeşim birbirimize destek veren olduğu mz aşikar. İyi bir akıbet bulmamız niyazı ile Allah'a ısmarlamadik. Bnmde teyze oğlu m kanser den öldü 40 bile değil di. Evet yazgı ne ise çıkar çaba ve dikkat de şart.