iherb sitesinden alışveriş yapan var mı?

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

iherb sitesinden alışveriş yapan var mı?

Mesaj gönderen Msln »

Türkiyedeki takviye gıdalar içeik olarak yetersiz veya kaynakları güvenilir degil. Kullandıktan sonra neden etki etmiyor diye şikayet ediyoruz. Buna mahal vermemek için yurt dısındaki güvenlir üreticilerden takviye gıdalar almak istiyorum. iherb.com Türkiye'ye ürün gönderiyor. Fakat gümrükte takılıyormuş. Sorunu doktor raporuyla aşanlar olmuş. Alışveriş yapan oldu mu.
svmq
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: iherb sitesinden alışveriş yapan var mı?

Mesaj gönderen svmq »

Arkadaşlar iherbden ürün getirtmek istiyorum raporla gümlükten geçirebilen oldumu
huysuzdahi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Msln yazdı:Türkiyedeki takviye gıdalar içeik olarak yetersiz veya kaynakları güvenilir degil. Kullandıktan sonra neden etki etmiyor diye şikayet ediyoruz. Buna mahal vermemek için yurt dısındaki güvenlir üreticilerden takviye gıdalar almak istiyorum. iherb.com Türkiye'ye ürün gönderiyor. Fakat gümrükte takılıyormuş. Sorunu doktor raporuyla aşanlar olmuş. Alışveriş yapan oldu mu.
Merhaba aşağıdaki siteden Quercetin şipariş ediyorum sorunsuz eve teslim ediyorlar bir araştır istersen
https://www.naturesbest.co.uk
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

Dostum ben buradan alışveriş yapıyorum. Mrm marka quercetin alıyorum. Faydalı olduğunu düşünüyorum ve deneyimliyorum. Başka markalar da var tabi. Bana yabancı bir siteden arkadaş tavsiye etmişti.

https://www.iherb.com/pr/MRM-Quercetin- ... ules/12059

Reçete olarak ismi ile birebir aynı yazdırırsan ürünün gümrükten geliyor. Gümrüğe gelince önce kontrole alınıyor, bekletiliyor. Daha sonra sana barkod numarası içeren bir kağıt adresine gönderiliyor. Kağıt eline ulaştıktan sonra 5 iş günü içinde reçete fotokopisi ve nüfüs cüzdan fotokopilerinin üzerine ilgili barkod nolarını da yazarak gelen kağıttaki e-mail adresine göndermen gerekiyor. Ben tarayıp mail yolu ile gönderiyorum. Daha sonra ürün gönderiliyor.

Reçeten bir yıl geçerli olacak. Bir yıl aynı reçete ile almaya devam edebilirsin quercetini. Başka destekler de ekleyebilirsin. Tabi vergi de ödüyorsun :) daha fazla şey yazmak isterdim ama yazmıyorum, yazamıyorum.
Bana aile hekimim yazdı reçeteyi. Durumumu biliyor, anlayışla karşıladı. İyi bir doktor bulman şart herkes reçete etmeyebilir.
Umarım faydalı olur.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.