Yiyecek ve içecek?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ratata

Yiyecek ve içecek?

Mesaj gönderen Ratata »

Arkadaşlar, bu illete faydalı olan yiyecek ve içekleri ve zararı olan tetikleyen yiyecek içecekleri bu başlık altında paylaşabilir misiniz?
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Yiyecek ve içecek?

Mesaj gönderen Armegeddon »

asitli içecekler çay kahve bira şarap beni en kötü yapanlar viski çok rahatsız etmiyor mesela çok fazla ekmek te tüketmeyin kabız bırakabilir yani kabız bırakabilicek yemeklerdende kaçınmak düzenli beslenmek şikayetleri hafifletiyor
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Armegeddon yazdı:asitli içecekler çay kahve bira şarap beni en kötü yapanlar viski çok rahatsız etmiyor mesela çok fazla ekmek te tüketmeyin kabız bırakabilir yani kabız bırakabilicek yemeklerdende kaçınmak düzenli beslenmek şikayetleri hafifletiyor
Bira şarap mayalı sıkıntı yaratması normal, beslenmeye dikkat etsen bu illet ben buradayım diyor teşhisi zor tedavisi zor birine ıyi gelen diğerine kötü geliyor
Dermanszzz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dermanszzz »

Kırmızı et özellik le ağır yağlı
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Dermanszzz yazdı:Kırmızı et özellik le ağır yağlı
Ağır yağlı yiyecekler vücudu yorduğu için ve et protein kaynaklıdır sürekli şu içme isteği doğurur icilmezse idrarda yanma çok yapar
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

bende yiyecek icecek hicbirsekilde etkilemiyor , aci yedsemde durum ayni yemesemde , baharatli yesemde yemesemde kola bira icsemde icmesemde yani hicbir fark yok .....