Tedavim iyiye gidiyor

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Gizliman

Tedavim iyiye gidiyor

Mesaj gönderen Gizliman »

Arkadaşalr merhaba. Önce de söylediğim gibi prostat sıvı kültürü yaptırdım. Lekösit 8-10 çıktı. Antibiyotik hassasiyet yapıldı. Sonra doktor serftriaksion 1000mg 5 tane günde aynı saate bir tane, capridlox 500 mg 4 haftalık günde bir tane aynı saatte, fundazol 150mg 3 günde bir kere. Bunlar iyi gelmeye başladı. Ereksion ve cinsel sorun yaşamıyorum . Her şey yolunda. Sperm de yolunda. Yanmam hissedilir derecede azaldı. Bazen oluyor. İdrar sıkıntım yok. Bir belde ve makatta azacık ağrı var. İnşallah hepsi geçer
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Tedavim iyiye gidiyor

Mesaj gönderen murat222 »

Gizliman yazdı:Arkadaşalr merhaba. Önce de söylediğim gibi prostat sıvı kültürü yaptırdım. Lekösit 8-10 çıktı. Antibiyotik hassasiyet yapıldı. Sonra doktor serftriaksion 1000mg 5 tane günde aynı saate bir tane, capridlox 500 mg 4 haftalık günde bir tane aynı saatte, fundazol 150mg 3 günde bir kere. Bunlar iyi gelmeye başladı. Ereksion ve cinsel sorun yaşamıyorum . Her şey yolunda. Sperm de yolunda. Yanmam hissedilir derecede azaldı. Bazen oluyor. İdrar sıkıntım yok. Bir belde ve makatta azacık ağrı var. İnşallah hepsi geçer
Geçmiş oldun kardeşim sen yolun başındasın kronik hale gelmeden yenersin inşallah
Capridlox ne etken maddesi ne bu ilacın?

Fundazol mantar ilacı
Seftriaksion bizdeki iesef
Sanırım bide sana metrizol etken maddeli flagy vermişti
Gizliman

Mesaj gönderen Gizliman »

murat222 yazdı:
Gizliman yazdı:Arkadaşalr merhaba. Önce de söylediğim gibi prostat sıvı kültürü yaptırdım. Lekösit 8-10 çıktı. Antibiyotik hassasiyet yapıldı. Sonra doktor serftriaksion 1000mg 5 tane günde aynı saate bir tane, capridlox 500 mg 4 haftalık günde bir tane aynı saatte, fundazol 150mg 3 günde bir kere. Bunlar iyi gelmeye başladı. Ereksion ve cinsel sorun yaşamıyorum . Her şey yolunda. Sperm de yolunda. Yanmam hissedilir derecede azaldı. Bazen oluyor. İdrar sıkıntım yok. Bir belde ve makatta azacık ağrı var. İnşallah hepsi geçer
Geçmiş oldun kardeşim sen yolun başındasın kronik hale gelmeden yenersin inşallah
Capridlox ne etken maddesi ne bu ilacın?

Fundazol mantar ilacı
Seftriaksion bizdeki iesef
Sanırım bide sana metrizol etken maddeli flagy vermişti
Levoflaxin etken maddesi var
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardeş,
Ilac secimi ve kombinasyonu simdilik dogru.Sürece bakip, semptomlarda azalma ve lokositte duşme olursa boyle devam edersin. Lokosit 1.2 seviyesine dusene kadar.