AHCC

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
ifsayok
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

AHCC

Mesaj gönderen ifsayok »

Aranizda bagisiklik sistemi desteklemek icin AHCC kullanan oldu mu?

Genellikle hpv pozitif bireyler 3gr/gun x 90gun kullanimdan sonra hov negatif ciktiklarini paylasmislar. Cesitli kanser hastalari da pozitif gorus belirtmis.

Prostatit icin pek bilgi bulamadim ancak bagisiklik sistemini bu denli destekliyor ise care olabilir dusuncesiyle siparis verdim. Temmuz ortasi elime gececek. Agustos sonu gibi goruslerimi paylasiyor olurum.
Mrshadow

Re: AHCC

Mesaj gönderen Mrshadow »

Kullaniyorum hpv icin 3 ay sonra bakacagiz.
Bence bu forumdaki herkes once hpv testi yaomali sonra ahcc kullanmali
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

Mrshadow yazdı:Kullaniyorum hpv icin 3 ay sonra bakacagiz.
Bence bu forumdaki herkes once hpv testi yaomali sonra ahcc kullanmali
bende hpv degil de molluscum var mrshadow. ben de kullanmali miyim
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Hpv nedir?
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen tattoosoul »

umudunmavisi yazdı:Hpv nedir?
human papilloma virus.genellikle cinsel yolla bulaşıyor deride uçuk ve ilerleyen aşamalarda kanser olabilen bir virüs.benim elimde uçuk çıktı ozaman hpv olduğunu öğrendim ve fazla antibiyotik kullanımından olduğunu düşünüyorum.uhu benzeri bir ilaç var verrutol onu sürüyorum geçti sayılır.
ifsayok

Mesaj gönderen ifsayok »

tattoosoul yazdı:
human papilloma virus.genellikle cinsel yolla bulaşıyor deride uçuk ve ilerleyen aşamalarda kanser olabilen bir virüs.benim elimde uçuk çıktı ozaman hpv olduğunu öğrendim ve fazla antibiyotik kullanımından olduğunu düşünüyorum.uhu benzeri bir ilaç var verrutol onu sürüyorum geçti sayılır.
Hpv antibiyotikten olmaz. Viraldir. Deride yasar. Her tipi sigil yapmaz. Sigil yapanlar dusuk risklidir. Yuksek riskliler erkekte belirti vermez. Kadina bulastiginda rahim agzi kanseri ihtimalinu arttirir.

Sigil yapmayanlari HPV tiplendirme testi yapmadan anlayamazsiniz, tasiyici olarak her birlikte oldugunuza bulastira bulastira hayatiniza devam edersiniz.
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen tattoosoul »

ifsayok yazdı:
tattoosoul yazdı:
Hpv antibiyotikten olmaz. Viraldir. Deride yasar. Her tipi sigil yapmaz. Sigil yapanlar dusuk risklidir. Yuksek riskliler erkekte belirti vermez. Kadina bulastiginda rahim agzi kanseri ihtimalinu arttirir.

Sigil yapmayanlari HPV tiplendirme testi yapmadan anlayamazsiniz, tasiyici olarak her birlikte oldugunuza bulastira bulastira hayatiniza devam edersiniz.
hpv tabiki antibiyotikten olmaz fakat bağışıklık uzun süre kullanılan antibiyotiklerle düşer.üstüne birde rahatsızlığın yarattığı psikolojik çöküntü eklenince hpv ve birçok rahatsızlık oluşmaya başlıyor diye düşünüyorum.Antibiyotik kullanmadan önce gerçekten çok zor hastalanıyorken şimdi birisi yüzüme üflese hasta oluyorum.
ifsayok

Mesaj gönderen ifsayok »

Basligi acmaktaki sebebim aynen bu soylediklerin. Iste tam da bu sebeplerden AHCC deneyecegim.