penis erekteyken penis ucunun sönük kalması

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: penis erekteyken penis ucunun sönük kalması

Mesaj gönderen kadir »

kestane yazdı:
kadir yazdı:
ege44 yazdı:Abi ben bu proflara diyorum Zafer hocanın tedavisi evet onaylıyorlar ama diyorlarki öle tedavi ettik diyelim tekrarlar diyo o zöan elimizde çok güçlü bir bakteri çıkmış olur o zaman ameliyat etmemiz lazım yaşın çok genç olduğu için hem vücudun yardımıyla hemde ilaçların yardımıyla yavaş yavaş bitiricez diyorlar
Tabiki vucudun yardimiyla oluyor hersey..immun sistemde guclu olacakki o sendeki mikroba etken antibiyotik etki edecek. İlacsiz kendi kendine biraksinlar ozaman insanlar iyilessin, boyle bir dunya yok. Tekrarlama olayi oluyor zaten üstune gitmez isen tekrarlar.
Kadir abi bu sürekli iğne+tablet kombinasyonunu tekrarladıkça uygulama konusunda siz de tehlike görmüyor musunuz?Evet kesinlikle rahatlatıyor ve semptomları baskılıyor. Fakat Mesela benim de gittiğim ilk prof. sırf tablet uyguladı. İğne ne kadar istesem de hep "ileriki evrelerde" ancak diyerek iğne vermekten imtina etti. Örneğin bu 3-4 ayda bir tekrarlıyor diyelim sürekli iğne iğne iğne. Sonunda süper enfeksiyon vs. yaratmaktan korkuyorum. Ya da bu ne kadar sürdülebilir merak ediyorum? 10 yıl-20 yıl sonunda vücut buna karşı direnç kazanabilir endişesindeyim.
Valla kestane kardesim,
Tercih senin, ya antibiyotik almayip erkekligini tehlikeye atarsin...yada bazi riskleri goze alarak antibiyotik kullanarak hayat kaliteni arttirirsin.Ben 120 tane igne, bir okadarda oral tablet kullandim. Bilincli tedavi neticesinde cok sukur bomba gibiyim.
ege44
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ege44 »

msrcmm yazdı:
ege44 yazdı:Penis içinde açma germe hareketleri yaparsanız ereksşyonunuz daha kaliteli olur bir on dakika yapın egzersizleri farkı görürsünüz
Tam olarak anlayamadım?
Bak dostum bacaklarını v şekli yap sonda ayaklarını birleştir oturduğun yerde bağdaş şeklinde sonra elinle ayaklarını tut ve eğil bekle yebildigin kadar bekle en az on dakika yap çünkü sinirlerin gevşemesi lazım düzenli yap ah video yüklene bilse yükleyecem ama olmuo Almanya’da sırf biri egzersizlerle yenmiş bu hastalıgı videoluda anlatıyo ve takviyelerle
efeler
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen efeler »

Arkadaşlar kegel egzersizleri bizim gibi prostat tan kaynaklı erken boşalmalar için faydalı bir egzersiz olduğu düşüncesindeyim.ama öncelikli olarak prostatit hastalığını yenmek lazım.ama düzenli bir spor hayatı ve dediğim kegel egzersizleri uğraştığımız nu yolda bize çok faydası olur düşüncesindeyim.
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Hayır dostum kegel agzetsizi deil ters kegel egrezisi yapıcan ya hiç futbol oynamadınızmı bacağınızı açın bir bacak önde bir bacak arkada olacak şekilde ayakta ve eğilip kalkmaya çalışın
umutsuz123

Mesaj gönderen umutsuz123 »

Ben birşey farkettim otururken ereksiyon daha iyi oluyor sertlik dahada artıyor normalmi yoksa bir sorunmu bu?
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Evet o bendede oluyor ya benim prostatın atkadında bir şey YÖK ön tarafında hasar var işte buda ereksşyonu engelliyor arkaya doktor bakıo prostatın rahat diyor
umutsuz123

Yani bu prostatla alakalı bir durummu?
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Aynen öle dostum sendr ön tarafta agrı çok oluyorum ateşlendimi süründürüyor resmen beni
umutsuz123

Bende hiç olmadı 2 yıl oluyo neredeyse bi kez agrım olmadı ateslenme olmadı sadece ara sıra yanma oluyor ve idrar debisi azalıyor bide iki renk hep meni ilk beyaz geliyor sonra sarı kısım
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Dostum benim de hiç böle şiddetli agrım olmadı tutu doktorun biri masaj yaptı 2 damla iltihap çıktı baya rahatladı prostat dedi tekrarsa yine geldi ondan sonra bende dinlemedim soguda bastum hafif ayaklarımı üşüttüm bi yara açıldığını farkettim işte 3 ay o agrılarla doktor doktor dolaşmaya başladım ilk teşhisi koyan doktorda yurt dışına çıkmış allahtan bir Prof dört haftalık antibiyotik verdi götü başı zor topladım valla
umutsuz123

Ben alışamadım bu hastalığa olduğu günden beri uyumuyorum iki yıl oluyo neredeyse toplasan günlük 2 3 saat uyuyorum yada hiç hayatımı allak bullak etti.Ama gececek inanıyorum.
umutsuz123

Bide benim yaptırdığım spermiogramlarda lökosit<1 yazıyo.Bu doğruyu yansıtırmı yoksa sıvı aldırmak gerekiyormu kadir abi sende yardımcı olursan sevinirim.
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Onda bilgim YÖK kronik prostat olmadığımı bilirken bende 2 çıkmıştı ama doktorlar sallamıyor onu pek bence varikosli bırak dostum prostatite odaklan varikosel en fazl ameliyat olursun o kadar takma ameliyat olduktan sonra spermler 3 ayda yeniliyor kendini
umutsuz123

Prostatit için farklı ülkelerden doktor buldurttum sordum ilaclar getirttim yine boş geçmiyor..Hemde cok iyi doktorlar
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Dostum bu tam bela hastalık bak wobenzym kullansana sen bir maden getirebiliyorsun ya doktorlarında suçu yok aslında tedavisi varda yapmıyorlarmı yok işte olsa zaten yapıcaklar sadece hastalıgı kontrol altına almaya çalışıyor birde adam kalkıp yüz lira için bizim bitmek bilmeyen sorunlarımızlamı ugraşacak hayır ee ondan sonra çücük gibi ortada kalıyoruz şanslı olanımız ileşiyor yani dünya çaresiz kalmış bu hastalık için
umutsuz123

Ne işe yarıyo o ilaç ve hangi ülkelerden getirebiliriz?
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Almanya’dan kan akışını hızlandırıyor ve kas yıkılmalarını önlüyor kasları güçlendiriyor aç oku orda bunu öneriyorlar eczacılar
umutsuz123

Prostatit den bu ilaçla kurtulan varmı?
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

Dostum prostatit geçmez işte doktorlar haklı bir yandan sadece semtomplarını hafifletebilirsin kontrol altına alabilesin alttaki neden çıkarsa anca öle kurtulursun
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen tattoosoul »

ege44 yazdı:Dostum prostatit geçmez işte doktorlar haklı bir yandan sadece semtomplarını hafifletebilirsin kontrol altına alabilesin alttaki neden çıkarsa anca öle kurtulursun
Ben kimisi 10 sene kimisi 5 sene önce iyileşen ve hastalığı unutan birçok insanla konuştum yazıştım ki bu forumda da tanıdığımız birçok kili var.iyileştiğini söyleyen insanlar acaba doğru söylemiyorlar mı yada sadece iyi mi hissediyor.bu kesin kanılara nereden vardınız.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

umutsuz123 yazdı:Bide benim yaptırdığım spermiogramlarda lökosit<1 yazıyo.Bu doğruyu yansıtırmı yoksa sıvı aldırmak gerekiyormu kadir abi sende yardımcı olursan sevinirim.

En kesin net yöntem prostat sıvısı lama alınıp mikroskobik incelemesidir
Diğer yöntemler prostatit tanısı için yetersizdir.
Bunu yapan bildiğimiz iki doktor var

Eskişehir Acıbadem Hüseyin Seçgin
İstanbul medicana Zafer oyman
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

tattoosoul yazdı:
ege44 yazdı:Dostum prostatit geçmez işte doktorlar haklı bir yandan sadece semtomplarını hafifletebilirsin kontrol altına alabilesin alttaki neden çıkarsa anca öle kurtulursun
Ben kimisi 10 sene kimisi 5 sene önce iyileşen ve hastalığı unutan birçok insanla konuştum yazıştım ki bu forumda da tanıdığımız birçok kili var.iyileştiğini söyleyen insanlar acaba doğru söylemiyorlar mı yada sadece iyi mi hissediyor.bu kesin kanılara nereden vardınız.
Evet mikrobu yok edersen neden ilişmeyesinki yada hastalıgı bastırıp hayatına devam edebilirsin
kestane

Mesaj gönderen kestane »

murat222 yazdı:
umutsuz123 yazdı:Bide benim yaptırdığım spermiogramlarda lökosit<1 yazıyo.Bu doğruyu yansıtırmı yoksa sıvı aldırmak gerekiyormu kadir abi sende yardımcı olursan sevinirim.

En kesin net yöntem prostat sıvısı lama alınıp mikroskobik incelemesidir
Diğer yöntemler prostatit tanısı için yetersizdir.
Bunu yapan bildiğimiz iki doktor var

Eskişehir Acıbadem Hüseyin Seçgin
İstanbul medicana Zafer oyman
Forumda son zamanlarda bu doktorlara Adana'da İlker Ünsal eklendi. İstanbul Liv Hospital'da ise Prof. Muammer Kendirci de prostat sıvısından lökosit ölçerek tedavi uyguluyor.
ege44

Mesaj gönderen ege44 »

umutsuz123 yazdı:Prostatit için farklı ülkelerden doktor buldurttum sordum ilaclar getirttim yine boş geçmiyor..Hemde cok iyi doktorlar
Senin agrın çokmu dostum yoksa ne gibi sıkıntıların var
msrcmm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen msrcmm »

Isırgan otunu demleyip içiyorum. Umarım işe yarar. Kullanan var mı? Ne gibi etkileri olur?