ASKERE GİTME SÜREME KADAR 3 AY BOYUNCA KULLANACAĞIM TAKVİYELER

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
Genco
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

ASKERE GİTME SÜREME KADAR 3 AY BOYUNCA KULLANACAĞIM TAKVİYELER

Mesaj gönderen Genco »

3 sene boyunca 25 BİN TL para harcayıp ismi yeni tespit edilen hastalığım Kronik Prostatit için kullanacağım takviyelerin isimlerini aşağıda paylaşacağım.Bunları internetten ve forumdan kendi araştırmalarım ve kadir abinin Yeni Klinik Çalışma isimli yazısında detaylı açıklaması bulunan takviyelerdir.En sonki doktor durağım Zafer Oymanada gittim Lokosit 1-2 sen prostatit değilsin deyip rastgele hiç bir faydası alakası olmayan ilaç yazıp oda savdı başından.Tahminin non-bakteriyel(mikrop olmayan) prostatitim.

Şikayetim Belirti ve Hikayemden Kısace bahsedicem:

HİKAYEM : Ben Özel Güvenlik olarak çalışıyorum ve lavoba ihtiyacımızı ha deyince gideremiyoruz ortam ne zaman müsait olursa telsizden ihtiyaç molası isteyip o şekilde gideriyoruz 3 sene önce aksam nöbette iken idrara sıkıştım ve 1 saat kadar tutmak zorunda kaldım o vakit sol alt karnıma bıçak gibi ağrı saplandı ve o gün bu gündür devam ediyor.Kadir abinin yorumu ve benim his ve araştırmalarıma göre idrarı tutunca idrar mesaneden prostata baskı yaptı ve mikrop olan idrar prostata temas edince iltihaplandı doktorlarda BİLGİSİZLİĞİNDEN uzun süre tespit edip tedaviye başlamadığından dolayı hastalığımız Kronikleşti.

ŞİKAYET VE BELİRTİM: 15 dk da bir gelen idrar ile acil lavoba ihtiyacı.Sol alt karnımda sanki bıçağı sokmuşlar ve idrarımı tuttukca oyuyorlar o kısmı bu ağrı sürekli var idrara sıkısınca belirginlesiyor ve hafif gaz sancısı şikayetimde var.

* TAKVİYELERİM *
-Solgar L-Arginine 1000 mg 90 Tablet
-Ligone Beta Glucan Probiotic Multivitamin 30 Tablet (1 AY MAFLORPLUS KAPSÜL 1 AY LİGONE KULLANCAM)
-New Life B12 Plus Dil altı 60 Tablet (Folic Acid-Biotinli)
-Solgar Vitamin D3 1000 mg 100 Kapsül
-Ocean Çörek Otu Yağı 1000 mg 60 Kapsül
-Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 1000 mg 60 Kapsül
-Shıffa Home Propolis 60 Kapsül
-Solgar Bee Pollen 500 mg 100 tablet
-Solgar Alpha Lipoic Asid 600 mg 60 Tablet - (PEA Yolda)
-El Yapımı Limon Sarımsak Kürü / Taşköprü Sarımsağı ve Mersin Lamas limonu.
-Elma Sirkesi Kemal Kükrer Organik

Haftaya Doktorumdan İESEF İĞNE VE FLEXİLEVO 750 MG Talep Edicem.
Ayrıca PEA için reçete talep edicem siparişi verdim 8 mayısta yolda şuan mailime baktım Trıste Tr diyor sanırım türkiyeye giriş yapmış.

İNŞALLAH 3 SENELİK KABUS SONA ERER BELİRTİLERİ BENİM GİBİ OLUPTA FAYDA GÖRDÜĞÜ TAKVİYESİ OLAN PAYLAŞABİLİR.HERKESE ACİL ŞİFALAR DİLERİM.
Untitleduserr

Re: ASKERE GİTME SÜREME KADAR 3 AY BOYUNCA KULLANACAĞIM TAKVİYELER

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Solgar bromelain kullan kardeşim . Bu kadar şeyede bence gerek yok bende ilk hastalandığımda ne gördüysem almıştm pekde faydasını görmedim
Genco
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: ASKERE GİTME SÜREME KADAR 3 AY BOYUNCA KULLANACAĞIM TAKVİYELER

Mesaj gönderen Genco »

Untitleduserr yazdı:Solgar bromelain kullan kardeşim . Bu kadar şeyede bence gerek yok bende ilk hastalandığımda ne gördüysem almıştm pekde faydasını görmedim
Haklısın 20 gündür gunde 2 defa aliyorum değişiklik yok elimdekileri bitireyim bundan sonraki üçlü PEA-ALA bromelain olur.