probiyotikler hakkinda

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

probiyotikler hakkinda

Mesaj gönderen tornografi »

arkadaslar 500 mg cipro kullaniyorum. uc hafta daha kullanacagim. probiyotik takviyesi dusunuyorum fakat antibiyotigin emilimini engelledigini duymustum. dogru mudur?

eger oyleyse tedavi bittikten hemen sonra mi baslamaliyim? simdilik takviye olarak yaki otu ve ton baligi aliyorum eger tedaviye bir engel olusturmuyosa probiyotik takviyesi de yapacagim. tesekkurler.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: probiyotikler hakkinda

Mesaj gönderen Kc34 »

Probiyotik emilimi engellemez cunku probiyotik icerigi kimyasal degildir faydali bakterilerden olusur. Yanliz bu hastalikta cipro leblebidir tedavi tartisilir..
mehmet01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mehmet01 »

2 side eş deger hap lakin kendi şahsi fikrim cipro değilde ciprasid kullanılmasından yanayım
Elbet bir gün
tornografi

Kc34 yazdı:Probiyotik emilimi engellemez cunku probiyotik icerigi kimyasal degildir faydali bakterilerden olusur. Yanliz bu hastalikta cipro leblebidir tedavi tartisilir..
probiyotik degil de yogurt muydu? bi yerde okumustum net hatirlamiyorum kc34. antibiyotik bittikten sonra mi baslasam yoksa hemen baslamam mi daha uygundur.

doktorun yazdigi recete ile yaklasik bir aydir cipro kullaniyorum. iki bucuk hafta sonra ilac bitince olmazsa yeni bir tedaviye baslayacagim
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Antibiyotiklerle birlikte probiyotik kulanabilirsin..
freeman

Mesaj gönderen freeman »

tornografi yazdı:arkadaslar 500 mg cipro kullaniyorum. uc hafta daha kullanacagim. probiyotik takviyesi dusunuyorum fakat antibiyotigin emilimini engelledigini duymustum. dogru mudur?

eger oyleyse tedavi bittikten hemen sonra mi baslamaliyim? simdilik takviye olarak yaki otu ve ton baligi aliyorum eger tedaviye bir engel olusturmuyosa probiyotik takviyesi de yapacagim. tesekkurler.
antibiyotikden 1 saat sonra probiyotik almak daha uygun olur..
tornografi

freeman yazdı:
tornografi yazdı:arkadaslar 500 mg cipro kullaniyorum. uc hafta daha kullanacagim. probiyotik takviyesi dusunuyorum fakat antibiyotigin emilimini engelledigini duymustum. dogru mudur?

antibiyotikden 1 saat sonra probiyotik almak daha uygun olur..
tesekkurler arkadaslar peki onerebileceginiz bir marka var midir cok cep yakmayacak. askerdeyim malum
freeman

Mesaj gönderen freeman »

probiyotik hakkında bir bakış açısı

http://www.food-info.net/tr/ff/probiotics.htm
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

freeman yazdı:probiyotik hakkında bir bakış açısı

http://www.food-info.net/tr/ff/probiotics.htm
freeman şu ana ladar yaptığım araştırmada yazıdaki gereksinimleri karşılayan bir tek solgarın ürünü gibi görünüyor ama o da baya tuzlu senin tavsiye edeceğin başka bir ürün var mıdır?
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

advanced multi billion dophilus mu solgarin
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

evet
mylife

Mesaj gönderen mylife »

Herkes "probiyotikler bağırsaklara faydalı diyor" ama ben kefir ictim bagırsakları bozdu karın ağrısı yaptı.
elzerh
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen elzerh »

Hocam Maflor al derim..ben maflor alirken iyiydim...sonra degistirdim..2 haftadir da cipro kullaniyorum gazdan karin agrisindan anam agladi
tattoosoul

Mesaj gönderen tattoosoul »

Ntbiotic bence en iyisi.45 milyar ve üzeri
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Probiyotik tabletlerin yanisira, evde mayalanmis yogurt tuketin hergun ve dogal lahana turşusunu mutlaka tuketin. Beyaz lahana zaten bir prebiyotik gidadir, turşu olunca probiyotik hale gelir.Fermentasyonla bol yararli bakteriler icerir.Bagirsak florasi icin muazzam bir takviyedir.
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Klaire labs aldım adam övdü durdu soguk zincirmiş toz şeklinde acıdım paraya inşallah iyi cıkar nette araştırdım herkes memnun. Ama cok pahalı
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Bir baskasi dogal elma sirkesi, mutlaka salatalarinizda dogal elma sirkesi ilave edin
berkay

Mesaj gönderen berkay »

Kefir gibi mucize bir probiyotik varken kapsüllere para saçmayın arkadaşlar. Ben evimde hem probiyotik yogurt, hem de kefir mayalarım. Hepsi birbirinden değerli. Ama kefirin probiyotik gücüne hiçbir fermentatif ürün ulaşamaz. Klaire Labs dahil birçok marka ürün kullandım ama kapsüldeki toz bakterilerin barsakta yeterince kolonize olabildiğini düşünmüyorum, dışkıyla atılıp gidiyor bence.